reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Mam pytanie nie wiecie gdzie można kupić wózek gdzie gondola jest bliżej mamy a w tym samym wózku jedzie też starsze dziecko w spacerówce?? widziałam takie na mieście ale jak teraz jest mi to potrzebne to nie mogę spotkać tej pani :-( Aenye myślałaś jak będą teraz wyglądały nasze spacery z dziećmi, starsze nie będą na tyle duże aby cały spacer przedreptać na nóżkach :no:
 
reklama
Witam Was wszystkie mamusie,

jestem nowa i rowniez spodziewam sie swojego pierwszego malenstwa na poczatku maja , mam nadzieje ze to forum mi sie bardzo przyda :)
 
Witam !
Ja również jestm tu nowa...Ale mam nadzieję, że zagoszczę na dlużej. Termin mam na 14 maja. Będę Mamusią i wciąż nie mogę uwierzyć.:tak:
 
Jest hurrra udalo mi sie byc rownierz majoweczka!!!!! oto moj dowod :tak::-):-):-) Termin mam na okolo 16 maja!!!!!
127720.jpg
 
gratulacje, iwonko!!!!!!!!!!!!
sliczny tescik :-D laseczki, wklejajcie swoje!
ja jeszcze nie robilam, tylko betke, ale nie omieszkam sprawic sobie takiej pamiatki :-D

W OGOLE WSZYSTKIM NAM GRATULUJE!!!
]:-D czeka nas cos najfajniejszego na swiecie :-)

Aurelio, ja tez jeszcze w to nie wierze, szczegolnie, gdy na co dzien life must go on zwyklym trybem przy moim synku - nie mam czasu na zadume ;-) nad swoim stanem. jakos w ogole o tym nie mysle, tylko jak mnie czasem najdzie taka mysl, to az w szoku jestem. i czuje motylki w brzuszku :biggrin2:

m@rtuska
- oj, przyda, przyda! i gwarantuje niedalekie uzaleznienie od BB ;-)
a tak serio, to wlasnie tu dowiedzialam sie wszystkiego, co wiem o ciazy, porodzie, opiece nad maluszkiem.. dzieki Bogu za BB! :rofl2:
 
Aenye dziekuje:-)ja mam jeszcze tesciki schowane z poprzedniej ciazy:-p:-Da jak sie czujesz? Masz jakies objawy? Bo ja nic a nic:no:ale z Vanesska mialam podobnie,gdyby nie brzych to chyba nie wiedzialabym ze jestem w ciazy.Tylko zapach mi troszke przeszkadzaly,szczegolnie perfumy mojego R.:tak::happy2:
 
Gratulacje Mamuski. Zycze Wam spokojnej i szczesliwej ciazy.

Moja przyjaciolka ma termin na 1 maja, sprobuje ja do Was podeslac. :tak:
 
Ja mam termin na 3 maja :-) wczoraj byliśmy u pani doktór i powiedziała że wszystko jest w porządku :tak: z każdymy dniem cieszę się coraz bardziej :tak:
 
reklama
Serdeczne gratulacje dla szczęśliwie zafasolkowanych :)

Aurelia Ciebie wysciskam osobiscie, jak tylko Cie dorwe hihi. Nie moge sie doczekac twojego brzuszka :-D
Aga
 
Do góry