reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Ucięło mi posta :-(
Pisałam jeszcze że w 2005 roku koszt usg to było 160 lub 170zł i mimo wysokiej ceny moja gin mi go bardzo polecała. Teraz też chcę zrobić u niego.
Poza tym w środę idę w Pile do gina na 18 :tak: A w niedalekiej przyszłości może się okazać, że się stąd wyprowadzimy, i kto wie może umówimy się we dwie na porodówce w Wawie? ;-)
 
A ja pochodzę "z południa" czyli z Konstancina, więc dla mnie Mokotów i cała południowo zachodnia część Wawy to zawsze będzie "blisko" (choćby i z Piły ;-)) hihihi Nawet gdybyśmy mieli mieszkać w Zielonce, a pewnie tak przez jakiś czas będzie (z teściami :baffled:).
A propos samopoczucia to czasem trochę brzuszek ciągnie, dokładnie tak jak przy Maksiu, a u Ciebie?
 
Buuu ja myslalam ze na Targowek wracacie:tak:a brzuch mnie caly czas boli jak na @ i bola mnie piersi juz od dwoch tygodni:tak:
 
Iwonka, co do porodu nie mam pojęcia gdzie... ale na pewno w jakimś szpitalu w którym można by liczyć na ludzkie podejście... i jednak chciałabym mieć opłaconą położną - co z tego że to drugi poród, ja jestem panikarą i muszę mieć przy sobie kogoś, kto będzie ze mną cały czas... więc muszę się rozejrzeć - zależnie od tego, gdzie my w ogóle będziemy wtedy mieszkali... bo a nuż się okaże, że jednak nie w Wawie? Wszystko zależy od pracy mojego M.
Lekarz hmmm też ciężko powiedzieć chociaż pewnie jeździłabym do mojej "starej" gin do Konstancina, przed przeprowadzką zawsze do niej chodziłam i bardzo ją lubię, mam do niej zaufanie, a wizyty mogę załatwiać w połączeniu z wizytą u taty czy babci....
A Ty? Jakie masz typy co do szpitala i lekarzy? W Wawie Ty się dużo lepiej orientujesz niż ja!

A propos piersi to w pierwszej ciąży w pierwszym trymestrze okropnie mnie szczypały - oby teraz mnie to ominęło PLEASE!!
 
OlaK powiem ci ze juz od dawna podczytuje opinie innych forumowiczek BB na temat szpitali w waie i nie wiem gdzie chcialabym rodzic:no:Z jednej strony mysle ze dobrze by bylo chodzic do gina ktory bedzie pracowal na oddziale gdzie bede rodzic ale to raczej nie jest mozliwe:baffled:Wiem tylko ze napewno nie szpital PRASKI:szok::no::wściekła/y:a ty w ktorym rodzilas Maksia:confused:
 
reklama
Maksio urodził się w Pile.... więc szpitale warszawskie nie są mi znane niestety :-( Dobrze, że jeszcze dużo czasu zostało na "rozpoznanie terenu"!
 
Do góry