reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Natanek - witaj!

Co do rybki - ile czasu gotujecie rybe?? Bo ja zawsze gotuje długo, bo boje sie zeby nie była za surowa dla dzidziusia, ale z kolei nie chce gotowac za długo, zeby nie stała się bezwartosciowa :confused:

Nam Nikolka dzisiaj zasypiała dosyc ładnie - marudziła z 10min i w koncu padała jak muszka. Mimo że przemeblowałam pokoik - a bałam sie ze będzie za bardzo rozkojarzona nowym ustawieniem łózeczka. Ale było ok.
 
reklama
Ja pierniczę, nie wierzę! Witam się jako pierwsza!!!
Natanek, zapraszamy i witamy
Szopek, jesteś w końcu. Brakowało nam twojego poczucia humoru :tak:
Iwonka, zaległe życzenia dla córuchny. Miliardy buzioli!

co do wyparzania czy sterylizacji to butelki sterylizowałam przez jakieś 6-7 tygodni a teraz to bez sensu bo Majka je czasem jedno ciastko na spółkę z psem :dry:
Hahahahahahahhaaaaaa!!! Dobre!
Ja czasem mimo iż mała też konsumuje kapcie wyparzam smoczki, bo jednak ma je dłużej w buziaku i miętoli je kilka chwil, więc przezorny zawsze ubezpieczony

Co do rybki - ile czasu gotujecie rybe?? Bo ja zawsze gotuje długo, bo boje sie zeby nie była za surowa dla dzidziusia, ale z kolei nie chce gotowac za długo, zeby nie stała się bezwartosciowa :confused:
Rybka szybko się gotuje, ja po prostu w trakcie gotowania wyciągam i przedzielam widelcem. Jak się ładnie podzieli, znaczy jest oki
 
kwiateczek dasz rade trzymam kciuki bedzie dobrze musi Byc a chciala bys wracac to macie swoje M w polsce ktore remontujecie ?
Wikispoko,chcemywrocic ale jak wyremontujemy.Obecnie zmieniamy centraln z prehistoryczych na nowe jak naraie jest tylko na dole gdziemieszka mama z bratem.My mamygore gdzie jeszcz nie ma:baffled:plus okna od wschodu i ociepleie.NO I NAJGORSZE SRODKU ALE tu mamy tez rzeczy wiec wynjmiemy busa i zabieramy:tak:;-);-)no ale nie mozemy teraz bo gdzie:baffled::confused::confused:a o G nie jade:no::no::no:

witamy!chcielibyśmy dołączyć do grona MAJÓWECZEK:-) oraz dodać życzenia : Wszystkiego Najlepszego Dla Klaudusi!!!!!!!!!!:-)
Witamy nowa mamusie:-)

Iwonko, wszystkiego najlepszego dla słodziutkiej Klaudii!!

Kwiateczek, "cod" to jest dorsz.
Ola dzieki:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:ja w ANGLI ALE Z ENISTWA NIE CHCE MI SIE PRZETLUMACZYC:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::sorry2:

Co do ryby to zapomnialam napisac ze moja mala rybka-bojownik dzis padła,byla z nami prawie dwa lata.
Dobranoc.

Iwonka szkod rybenki,Waneska pewnie przezywa:confused::baffled:

Natanek - witaj!

Co do rybki - ile czasu gotujecie rybe?? Bo ja zawsze gotuje długo, bo boje sie zeby nie była za surowa dla dzidziusia, ale z kolei nie chce gotowac za długo, zeby nie stała się bezwartosciowa

Kangurka ja wrzucam do zupy na jakies statnie15-20 min:tak:to filet bez skorki,osci to szybko sie gotuje;-)skoro filet smazy sie szybko to tym bardziej gotuje-tak sobie pomyslalam:tak::-)


Dziewczyny mam prosby:sorry2:czy ktoras wie co moze oznaczac jak dziecko bije sie wszystkim po glowce????moj braanek wlasnie zaczal i bratowa jest wszoku:szok::szok:dzwonila do mnie by poszperac i moze cos znajde bo juz nie wie co sie dzieje:baffled::baffled:musza go pilnowac by krzywdy sobie nie zrobil:sorry2:jak nie czys co ma w rece,to jak drzwi sa zamknbiete to siada tylem i plecami wali lub glowa:baffled::baffled:kurcze biedny may:confused::confused::confused:czy to jakisdziwny etap czy zaczas sie martwic???please o szybk odp:sorry2:
 
witam!a więc napiszę trochę o sobie. Mieszkamy w Norwegii od trzech tygodni i jak narazie wcale mi się nie podoba:-( mało widzieliśmy bo mąż pracuje całymi dniami a ja boję się wyjeżdżać jak leży śnieg a pada ostatnio codziennie!!! a i Natanek zrobił się strasznie marudny,niczym nie można go zająć na dłużej,wszystko na chwilę ale u niego to pewnie przez zęby:-) mam nadzieję, no i jak na 8m-cy to juz raczej powinien raczkować,a on tylko się czołga ale lepsze to niż nic :-) pozdrawiam majóweczki
 
Dziewczyny mam prosby:sorry2:czy ktoras wie co moze oznaczac jak dziecko bije sie wszystkim po glowce????moj braanek wlasnie zaczal i bratowa jest wszoku:szok::szok:dzwonila do mnie by poszperac i moze cos znajde bo juz nie wie co sie dzieje:baffled::baffled:musza go pilnowac by krzywdy sobie nie zrobil:sorry2:jak nie czys co ma w rece,to jak drzwi sa zamknbiete to siada tylem i plecami wali lub glowa:baffled::baffled:kurcze biedny may:confused::confused::confused:czy to jakisdziwny etap czy zaczas sie martwic???please o szybk odp:sorry2:

Kurcze, a długo tak ma??
Może po prostu "bada" swoje ciało i odczucia?
Nikolka przez kilka dni, po zdjęciu body/koszulki, drapała się tak niemiłosiernie po piersi i brzuchu, że tragedia! Robiła to strasznie brutalnie, szybko i z pasją! Myślałam że cos sie dzieje - swedzi czy co :confused: Była makabrycznie czerwona i szorstka. Sprawdziłam jednak nastepnym razem czy nie ma zadnych krostek - chwyciłam rączki po zdjęciu ubranka, powstrzymując ją przed podrapaniem - i nic nie było.
Po kilku dniach przestała. Wiec mysle ze po prostu sprawdzała co sie dzieje gdy sie tak robi, co czuje itd...

No chyba ze to nie to, to już trzeba absolutnie znaleźć przyczynę i zaradzić czym prędzej.

A tak wogóle - dzień dobry Majówki :-)
Idę zrobić kawusię.
 
witam!a więc napiszę trochę o sobie. Mieszkamy w Norwegii od trzech tygodni i jak narazie wcale mi się nie podoba:-( mało widzieliśmy bo mąż pracuje całymi dniami a ja boję się wyjeżdżać jak leży śnieg a pada ostatnio codziennie!!! a i Natanek zrobił się strasznie marudny,niczym nie można go zająć na dłużej,wszystko na chwilę ale u niego to pewnie przez zęby:-) mam nadzieję, no i jak na 8m-cy to juz raczej powinien raczkować,a on tylko się czołga ale lepsze to niż nic :-) pozdrawiam majóweczki

Nie wszystkie Majówki już raczkują - bez obaw.
A co do Norwegii... buuu otrzepało mnie z zimna :sorry2:
Wyjechaliście do pracy?
 
reklama
MY obiedzie ech mam stos naczyn na dwie osoby :dry:

kwiateczek wydaje mi sie ze trzeba zaczac od tego ile dziecko ma lat miesiecy ? tak jak kangurka pisala ale nasze dzidzie sa male wiec pewnie sprawdzaja wszystko ale jak dziecko starsze to albo zwaraca na siebie uwage albo cos jest nie tak wydaje mi sie ze bez przyczyny takie rzecz sie nie dzieja co inego siedzenie i uderzanie lekko plecami w sciane lub raz dwa razy glowa darek robi patrzy sie czolo czerwone i wiecej nie zrobi juz tak...
 
Do góry