reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

U nas tez jest wymuszanie placzem,a w zlosci to Klaudia potrafi sie rzucac na podloge i ja gryzc ,ale ja na to nie zwracam uwagi i jej tez zaraz przechodzi ;-)
 
reklama
Ja już po szkole, nie wiem po co tam poszłam, bo siedziałam jak śnięta ryba :dry: Burza u nas przeszła a w domu duszno że szok. Nawet klimy nie mogę włączyć, bo woda się z niej leje i czekamy na gościa z serwisu :baffled:
Miłego wieczorku :-)
 
U nas też była burza a duszno dziś niesamowicie
My zamówiliśmy w piątek tamten i wczoraj przyszła P. miał robić sam i nawet zaczął ale wzieło to w leb tyle ze to nie temat na ten wątek. Jak byśmy mieli sami kupic deski wycheblować poskręcać to w zyciu nie zrobili byśmy to za 130 zł wkleje na ciuszkach jaka mamy tylko pomalowana na niebiesko:-)

Tylko wkopaliśmy sie ze zjeżdżalnią i wyjdzie że 3 tygodnie bedziemy czekać (teraz już 1,5)bo wyczytałam przedtem wszystko a jak już kupowaliśmy to nie zauważylam że gość godzine wcześniej dał że zamówienia po 29.05 realizowane :-(
 
Witam.

Klaudio - wszystkiego, co najlepsze życzę w tym wyjątkowym dniu!!!


za to 8go sierpnia jedziemy na 10 dni nad morze :cool2::cool2::cool2: odliczam już dni do wyjazdu
Gdzie jedziecie? My jedziemy dzień później do Dąbek i będziemy tam do 20 sierpnia. Byle tylko pogoda ładna była.
Z wymuszaniem jest tak, że trzeba łeb ukręcić w zarodku. Przy Natalce staram się na to wymuszanie nie pozwolić, bo mam nauczkę po Ani :baffled:.
Idę się kąpać bo padnięta jestem trochę.
 
torcik dla Klaudynki, 100 lat !

Balloon_birthday_cake.jpg


jeszcze zbiorowo dla wczorajszych jubilatek i jubilata z pozdrowieniami od Miku
tigger21stbirthdaycake.jpg

 
kathy - Pamiętam jak ja raz na egzaminie tak się zestresowałam, że wogóle nie mogłam poradzić sobie ze sprzęgłem, tak mi noga latała.
Mam nadzieję, że pokaższ zdjęcia jak prace nad miniplacem zabaw zostaną ukończone.

jo-anna-on, szopek - Wam również dziekuję za życzenia.
 
Witam sie i ja z rana coś niemożliwego;-)
Szopek super ten tygrysek też mi sie z Miku skojarzyło

Ja na pierwszym egzaminie miałam takie sprzęglo ze nie moglam, go utrzymać tak bylo cięzkie i pulsowaloMatko dobrze że to za mną

Kathy my też ostatnio sadziliśmy trawei już rośnie dwa tygodnie ma i już zielono Też najpierw truliśmy a i zasadziliśmy taką na tereny suche bo u nas takie są
Żeby wam tego placu zabaw nie wynieśli zabezpieczcie go tu gdzie teraz mieszkam w tamte wakacje zrobili nowy plac i zjezdżalnia nie miała nawet miesiaca taka ze stali i ja potrafili wykopać i wynieść Takich to .....:wściekła/y: jak można dzieciom w tamtym roku jeszcze o to dbali a teraz trawa po kolana :-(a ktoś za to kase dostaje Tam gdzie przedtem mieszkalam też zrobili plac zabaw na wsi (przedtem to nie do uwierzenia)ale już ma kilka lat i wszystko ok i wszyscy dbaja o niego

Na razie ide bo Zuzie sie znudzilo zajmowanie soba
 
Witam:-)
Wszystkiego najlepszego dla Mikolajka:-):-):-):-):-)
100 lat;-)


Wiecie jakie u nas slonce:szok::szok::szok::szok::szok::szok:az mnie razi,nie pamietam kiedy ak cieplo bylo:-D:-D:-D:-Da ja do pracy akurat dzisiaj na 4ta:baffled:oby jutro bylo tez tak :sorry2:ciekawe o ktorej wroce,pewnie 2ga gdzies bo w sobote to sie wszyscy blakaja po nocy:baffled:
Wczoraj G wypral wykladzine w salonie,ale super teraz;-)ostatnio kolezanka powiedziala ze tu w sklepie wypozyczaja odkurzacze pioroce,powiedzialam sasiada bo oni maja takie dywany brudne:szok::szok::szok:dziecko raczkuje a rajtuzki ma czarne wiec wczoraj wypozyczyli i nam powiedzieli zebysmy wzieli na chwile:-)super efekt i suche prawie odrazu:tak:a my probowalismy takim domowym,pioracym od brata i nie zeszly,myslalam ze juz takie starte jest a tu prosze,bielutkie;-);-);-)
ja z kawusia,maly spi tata tez bo zakonczyli to pranie "lodka" i teraz buuuuu:baffled::sorry2:
 
reklama
100 lat dla Mikołaja!

2724030146_f24a1e8b95_m.jpg




będę płakać a przynajmniej tupać nogami! co za pogoda z grilla nici. nie usmażę ludziom szaszłyków, kiełbas i kaszanek na patelni w domu. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Idę stąd jestem w nastroju nieprzysiadalnym.
 
Do góry