reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

cosmolady - Ogólnie nie lubię tortów ale ten spróbowałam i w sumie to smakował mi.

kwiateczek - Moja chrzestna piecze torty na wszystkie rodzinny imprezy. Musza ją namówic by spróbowała jakoś inaczej je stroić bo takto wszystkie podobne są do siebie :p
 
reklama
Panistepelek naprawde ładnie ustrojony tort ja mialam kupiony a napewno twój lepiej wygląda choć dla mnie mój też nie byl najgorszy

widze że cisza dziś jutro ma padać to może wiecej nas wpadnie Na razie dobranoc
 
Wszystkie torty super wygladaja i na pewno bardzo smaczne byly :-)

Ja dzis chcialam pobrac mocz Ani na posiew. Wymylam ja, posadzilam golasa na kolanach, wlaczylam mini mini zeby spokojnie siedziala i czekalam az laskawie nasika. Po 30 minutach stwierdzialm ,ze dam jej cos do picia. Wstawilam ja na chwile do lozeczka i poszlam po sok. Jak bylam w kuchni to Ania zalala lozeczko :angry::angry:
 
mm u nas też zawsze był problem z pobraniem moczu, ale ja Majce ten woreczek na psipśke przyklejałam, masakra

myślałam, że młody po tak długiej drzemce w dzień będzie miał problemy z zaśnięciem, ale gdzie tam śpi od przeszło pół h :-)

Polka przepiękne zdjęcie z podpisie!! :tak:
 
Witam z rańca,

Tak wczenie to tu dawno nie byłam. Mała już wstała a ja razemz nią. Odstawiam ja od rannego cyca i nie chce ze mną bez niego polerzeć w łóżku tak jak kiedyś. Nakarmiłam ja i leżałysmy sobie jeszcze. Tak w ogóle to nie chce mleka modyfikowanego HA:-(Nie wiem co z nią zrobić. Zrobię jej próbę na skazę. Kupiłam jakiś słoiczek z jogurtem zobaczę czy ją wysypie bo już nie wiem czy ma tę skazę czy może już wyrosła.

mm - no ja moczu nigdy nie pobierałam ale to musi być trudne zadanie.
 
Witam składam zaległe ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA MAMY!!!!Wszystkim naszym majówkowym mamom:-):-):-)Pociechy z naszych juz nie małych szkrbów!!!

Dziubek ja juz jakiiś tydzień nie podaję piersi ale wczesniej własnie sie ugiełam i jak płakała wiecxzorem przed zasnieciem dałam jej cyca....:sorry:
zasneła odrazu....
Ale staram się nie uginać i dajemy to bebilon comfort 2 i bebiko 1 (po którym mała własnie jest wysypana:szok:cała od stóp do głowy:szok:A ja juz nie wiem na jakie mleko ja przestawic bo wszytkie hypoalegiczne sa tylko do nr 2 czyli po 6-9mcu a ona powinna pic juniora:tak:I dajemy jej na przemian z tym bebilonem-tak w aptece poradziła mstopniowo wprowadzać ale ja chyba wolałabym przy cycu zostaći teraz trochę żałuje...Ale już nie chce wracać i dziecku w głowie mieszać ....
Kurcxzę nie wiem czy to dobrze robię już sama.....

Własnie próbuje ją uśpić i się testów pouczyć a raczej poprzypominac bo w piatek wiecie,że mój egzamin jest...:confused2::confused2::confused2:
Całą noc u nas lało bo wczoraj był upał 30st a wnocy wcale nie spałam bo nie dośc ,że nago(tak zawsze nawet zimą spimy)to gorac nie do wytrzymania:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Myślałam ,że sioe rozpłynę....
Wczoraj był w przdszkolu taki dzień nazywany u nas "świetem rodzinnym"połączonym z dniem mamy,taty oraz dniem dziecka :-)Było super mały się wylatał ,mała sobie potańczytła ,my pojedliśmy bo i były pirogi,zupa,ciasta różne zabawy oraz gry ,zamek dmuchany itp.Także atrakcji mnustwo i dzici wystepowały oraz tańczytły z poszcególnych grup:tak::-)

Ależ się rozgadaam no konczyć m
uszę laseczki pa ...postaram się wrzucić kilka zdjatek na odpowiedni watek:-)
 
Witajcie :-)

Faktycznie wszystkie torciki piękne :tak:

Ja właśnie wsunęłam śledzia na śniadanie i zapiłam kawą. Wieje u nas strasznie i nie wiem, co będzie ze spacerem.

Mm, niezły numer Ania wywinęła :laugh2:

Wracajcie mamuśki na bb, bo smutno tu, jak tak cicho. No tak, pewnie macie ogródki i siedzicie na polu cały dzień :nerd:

Wiecie co, myślimy o wyjeździe na wakacje do Chorwacji - my z Igą i moi rodzice. Trzebaby lecieć samolotem, bo z dzieckiem inny środek lokomocji nie wchodzi w grę (no chyba że pociąg z kuszetką). Tylko mam wątpliwości, czy to dobry pomysł, czy Iga jeszcze nie jest za mała i czy lepiej nie poczekać do przyszłego roku a teraz jechać gdzieś w Polsce. Jak sądzicie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
DOMINICZKO WSZYSTKIEGO NAJ NAJ
DUŻO UŚMIECHU I ZDRÓWKA
Zobacz załącznik 136716
Życzy Zosia z mamą:-)
Migotka niezłe menu z samego rana:-D
mm81, nasze maluchy przecież lubią wywijać takie numery
Kathy, i tak Cię podziwiam tyle na cycu:-)
cosmo, dziękuję mi też się bardzo podoba ahhh..
U nas wieje jak w kieleckim znów idą chmury, całą noc padało dziś też ze spaceru nici wczoraj było za duszno a dziś za wietrznie i pewnie deszczowo:baffled:. Ja znów na zabiegi lecę a teściowa przyjedzie do małej. Mam od wczoraj gołąbki więc obiad z głowy:-)
Dużo słonka Wam życzę:-)
 
Do góry