reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Kathy my też ostatnio sadziliśmy trawei już rośnie dwa tygodnie ma i już zielono Też najpierw truliśmy a i zasadziliśmy taką na tereny suche bo u nas takie są
Żeby wam tego placu zabaw nie wynieśli zabezpieczcie go tu gdzie teraz mieszkam w tamte wakacje zrobili nowy plac i zjezdżalnia nie miała nawet miesiaca taka ze stali i ja potrafili wykopać i wynieść Takich to .....:wściekła/y: jak można dzieciom w tamtym roku jeszcze o to dbali a teraz trawa po kolana :-(a ktoś za to kase dostaje Tam gdzie przedtem mieszkalam też zrobili plac zabaw na wsi (przedtem to nie do uwierzenia)ale już ma kilka lat i wszystko ok i wszyscy dbaja o niego


U na nie ma sie co martwić bo to jest na kolonii i ntam mnikt nie wchodzi na podwórko najbliźsi sasiedzi kilometr od nas heeh.Także w lesie i spookuj i cisza zazdroszce im czasem a latem niebo,raj na ziemi!!!
Tam zostawiają tesciu zze szwagierką kluczyki w aucie na noc i nikt nigdy nie ukradł-zresztą psy sa w nocy puszcane także biada by była jakby kto wszedł na podwórko!!!

Poztym pokaże zdjecia i myslę ,że do konca czerwca coś wkleje!!!1

I ZALEGŁE ŻYCVZENIA DLA JUBILATÓW SKŁADAM!!!!!

Keyko nie mart sie ja już enty raz podchodzę i myslę,że ostatni!!!!!
Tylko kcuki mi trzymaććććććć!!!!
 
reklama
Kochane, z okazji Dnia Mamy (dla niektórych pierwszego, a dla większości drugiego) życzę Wam dużo uśmiechu, radości i pociechy z naszych kochanych szkrabków :-D
 

Załączniki

  • dzien-matki.jpg
    dzien-matki.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 13
Hej ja przyszlam sie przywitać i dolaczyć sie do wspólnych życzeń:-) niestety długo nie posiedzę bo P. okupuje komputer z projektami a tak mi sie marzyło że sobie odpoczne No nie juz musze spadać Papa
 
Ostatnia edycja:
Hej, ja ostatnio cierpię na brak czasu pomomo wychowawczego. Czytam was codziennie i codziennie daję znac że zyję ale na dłuższe konweracje nie mam czasu. Wybaczcie:zawstydzona/y:

Keyko - do trzech razy sztuka;-)

Ja dostałam ostatnio jeszcze karteczki od: Puchatki, Dotkass, Sylwii, mm i panny migotki. Dziękujemy z całego serducha za zyczenia:tak::-)
 
Jednak jestem z powrotem :-)dziś z okazji dnia matki zrobie sobie wolne i odgrzeje jakies kupione krokiety bo chodza za mna juz dlugo a nie chce mi sie robic Tata pojechał w końcu po piasekjuż piaskownica gotowa a nie można zapędzić do skończenia Wczoraj Zuzka dawała mi czadu a może ja byłam nie w formie dopiero poprawiło nam sie jak pojechałyśmy do miasta na zakupy i na plac zabaw dla niej to mega atrakcja tyle dzieci fajne huśtawki i zjeżdzalnie więc nawet maruda byla zadowolona Musze ją częściej zbierać bo zdziczeje na tej wsi zwlaszcza że ja nie tutejsza i raczej nikt ze mną nie chce złapać kontaktu mimo kilku moich prób dziwne nie spodziewałam sie że tak może być

Keyko żeby nie bylo za dobrze podejdziesz sobie jeszcze raz ;-)a tak naprawde to bede mocno trzymać kciuki:tak:
 
Witam Was,
wszystkim JUBILATOM STO LAT:-)
oraz WSZYSTKIM MAMOM DUŻO UŚMIECHU:-):-):-):-)
My już po uroczystościach było bardzo fajnie, Zosia dostała krzesełko uczydełko, rowerek no i bujawkę konika takiego plastikowego to z tych grubszych prezentów.Fotki wkleję na odpowiedni wątek. Mąż od dziś poszedł już do pracy więc koniec byczenia się we dwoje:-). Ja od wczoraj na rehabilitację pomykam zobaczymy jakie efekty póki co przestało mnie już boleć:-)
Kathy trzymamy kciukasy nie tym razem to następnym na pewno Ci się uda:-)
Sylwia współczuję my mamy zamiar się budować za 3 lata na wsi żeby to na mojej z dzieciństwa to co innego ale to na jego, a ludzie to różni są u mnie pewnie będzie "buraczane pole" zazdrośników:wściekła/y:
 
Witajcie

Wszystkiego najlepszego Mamuski w dniu naszego swieta :D

My na urodzinki nie kupowalismy jednak tortu tylko moja chrzestna zrobila taki zwykly.
 

Załączniki

  • P5242536.jpg
    P5242536.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 21
cześć kobitki

My mamy nowego zabka :tak:
mój maluch spał od 14 do 18:15 ciekawe jaka będzie nocka. Teraz pomykamy na spacerek koło bloku, wyciągne Majusiowy plastykowy rowerek (ten którego tak nie lubicie ;-)) i powoże trochę mojego malutkiego menciźne ;-)
 
reklama
Do góry