reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witajcie po weekendzie. Nasza wczorajsza imprezka urodzinowa była całkiem udana. Obecnych było 12 osób, obiad z dwóch dań, tort i co nieco na stole. Atmosfera całkiem fajna no i pogda dopisała. Wstawie jakieś zdjęcia ale to jutro albo wieczorem jak "szwagier" mi prześle. Nawet wszystkie gary juz pozmywane (przez moja mame i siostre za co dziekuję).

keyko - Z tego co wycztałam to powinnaś być już po egzaminie. Napisz Nam jak Ci poszło. :)

Widze, że sporo imprezek urodzinowych było w ten weekend.
 
reklama
Witam:-)
widze ze pogoda udana byla wczoraj wiec imprezki super byly:tak:
Migotka my smoczek nr 3 to tutaj mamy od 6mies:nerd:nie wiem czy mowimy o tym samym:sorry:moj brat to w 3 zrobil juz dziurki bo za maly a wiekszego nie ma bo tutaj uwazaja ze dziecko juz powinno byc na lyzeczce:sorry:
Keyko i jak?????nie masz internetu w telefonie:-D:-D:-D

A u nas dzis swieto,znowu Bank Holiday:-)pogoda sliczna,mielismy jechac do brata ale chyba nad morze czmychniemy:-)
 
Witam,

SKŁADAMY Z ZUZIĄ NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA WEEKENDOWYM MALUSZKOM. 100 LAT!!!!!!!!!!

Kayko - jak egzamin ??

Iwonko, kwiteczek - fajnie że imprezy sieudały. Ja chciałabym już być po:tak:
 
Chcialam i rowniez ja zyczyc Hannah i Joannaon spelnienia wszystkich marzen :tak::tak::-):-)
img.php
hehe ja mam w piątek imieniny, w urodziny Hani :-p:-), ale dziękuję, będzie na zaś.:tak::cool2:
Poddałam się i zamówiłam tort krówkę, zobaczyłam na żywo w cukierni i powstrzymać się nie mogłam.:sorry2:

A i dzisiaj już 2 razy złapaliśmy siku do nocnika :):)
 
hehe ja mam w piątek imieniny, w urodziny Hani :-p:-), ale dziękuję, będzie na zaś.:tak::cool2:
Poddałam się i zamówiłam tort krówkę, zobaczyłam na żywo w cukierni i powstrzymać się nie mogłam.:sorry2:

A i dzisiaj już 2 razy złapaliśmy siku do nocnika :):)

w Magnolii zamawiałaś? bo widziałam że tam jest cukiernia Sowa

nbrawo dla Hanutka za siku


MYkam na pocztę kartki powysyłac, bo dzisiaj dopiero znalazłam te dzieciowe ;-)
 
A to nie szkodzi ,cos mi sie ubzduralo ze ze teraz w ten weekend robicie imprezke 2 w 1 ;-)

Bylismy na placu zabaw,myslalam ze Klaudia padnie ale gdzie tam jak tylko wyszlismy na powietrze to oczy jak 5 zl i ani myslala spac,i jak wracalismy to mi padle i teraz spi,wiec mam wieczor gwarantowany ze bedzie buszowac do 10ej ....
 
O wlasnie co do kartek to dzis wypatrzylam takie cudenka i tanie bo po 2 zl tylko ,ale coz juz za pozno....mialam jeszcze wyslac 2 dzisiaj ale nie wzielam ze soba kartki z adresami.Gapa ze mnie.
Cosmo dostaliscie kartke od nas ? Sorry jak juz pytalam.

Cos Szopka nie widac .
 
Ostatnia edycja:
w Magnolii zamawiałaś? bo widziałam że tam jest cukiernia Sowa

nbrawo dla Hanutka za siku
Tak w Magnoli, był na wystawie krówka i wodny świat, ale wziełam krówkę (wnętrze cookies).

A z nocnikiem tydzień uczyłam. Przed chwilką znowu zobiła siku do nocnika. Już mniej więcej wiem kiedy się mogę spodziewać siurków i kupki.:tak: Ściągam w dzień pieluszkę jak chasa po ogródku i wtedy czaję kiedy.
 
reklama
Cześć


Oblałam :dry::zawstydzona/y::-( Znowu słupek mnie zaatakował:wściekła/y:. Za tydzień trzecie podejście.

Hannah ja tez się poddałam i zamówiłam taki sam tort:-);-) Chciałam serek z myszkami, ale w okresie komunijnym dostępne sa tylko trzy:baffled:

Ale się odstresowałam na siłowni 2 godz. pod okiem instruktora (jutro pewnie z wyrka się ztocze;-)) i spontanicznie poszłąm do fryzjera i podciełam włosy tak ok 5 cm:cool2:

M mi się rozchorował. Ponad tydzien bolały go plecy, Poźniej mówił że tak jakby nery go szarpia, a wczoraj zdrętwiała mu noga i kostka spuchła, tak że buta niemógł założyć. Boje się, bo już kiedys przez ponad 2 lata miałl reumatidalne zapalenie stawów:-:)no:


No ok, to ja dalej topie smutki w pifku:-p, miłego wieczoru:-D
 
Do góry