reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
panna migotka- mnie tez zal tej pogody najladniejsza akurat przesiedze w domu:baffled::baffled: a weekend ma byc taki sobie... i po to kupilam rower ze teraz musze patrzec jak moj maz na nim smiga:-:)-( jestem wykonczona a juz najbardziej wykanczajace jest to zze jestem strasznie oslabiona nic nie moge zrobic bo uszy mi sie zatykaja i w glowie mam jeden kolowrotek:zawstydzona/y::zawstydzona/y: jej jak ja nienawidze chorowac:crazy::crazy::crazy:

kwiateczek mnie tez rozno napierdzielaja plecy caly kregoslup ledzwowy i barki teraz:confused2::confused2:

z dobrych rzeczy to chyba malemu o wiele lepiej nie kaszle nie rzezi i w miare spokojny poza placzem na dwor..:eek::eek:
 
Witam
U nas chlodno,jak swieci slonko to fajnie ale jak zajdzie to zimno:baffled:
Upal w Polsce.ciekawe jak bedzie na poczatku czerwca bo jedziemy 30 maja:tak:
Migotka jak nie ma goraczki to pewenie ze wyjdz:tak:
Ja wczoraj mialam zimniej w domu niz na dworze:baffled:
 
Witam pewnie macie juz zaklepane plany na wekend. Maly z M pojechał do dziadków dzis, bo ja w pracy do 23 a jutro na 7.
Kamilka ja ledwo ledwo jeszcze dzis krew z nosa leciala kupilam sobie pelno witamin pluszza z magnezem mam nadzieje ze cos pomorze
 
Witam popludniowo ale dzisiaj cieplo z malym wyszlam na chwile bo bylismy u lekarza i dalej antybiotyk ale juz w plynie:tak::tak: i co se okazalo ze ja tez mam zaplaenie oskrzeli:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i tez antybiotyk i sterte lekow:confused2::confused2:Ale pani doktor pozwolila wychodzic juz ale ostroznie i pilnowac zeby maly nie biegal nie spocil sie i ubierAc go lzej zeby sie nie pocil bo znow wyszlo mu ATP dosc silne i smarowanie czas zaczac znow...:sorry::sorry:
 
reklama
Witam.
My od 5.50 na nogach (tak sobie starsza córa wstała:baffled:). W efekcie już śpi. Natalka w dzień kimnęła się jakieś 20 minut więc też tnie komara.
Byliśmy z Natalką w szopie i po drodze w aucie pokimała. Potem poszłyśmy do przedszkola po Anię i nie mogłam Natalki wyciągnąć stamtąd, bo się super bawiła z kolegami Ani i Anią na dworze. Ania się fajnie opiekowała Natalką, tzn chodziła za nią a ja obserwowałam z odległości.
Była super pogoda, pranko zrobione ale cóż, brakło czasu na sprzątanie.

Kamilka jeszcze się najeździsz na rowerze, najpierw się wykuruj. Akurat masz kilka dni do ozdrowienia to korzystaj.

Co do planów na weekend to jutro idę na urodziny chrześniaka. Pojutrze muszę dzieci i chłopa do galerii wyciągnąć, bo mi żaby powyrastały ze spodni i sandałków nie mają. I ja mam też tam swój interes ;-) - ponoć ma padać. Poniedziałek bez planów, może coś spontanicznego.

Wiktoria czy z tą krwią było jednorazowe? Już lepiej?

Migotka faktycznie jak nie ma Iga temperatury i jak się dobrze czuje "na wygląd" to czemu nie wyjść na spacerek.
 
Do góry