reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Dziękuje w imieniu Dominiki za życzenia, ucałuję ją od Was w sobotę, bo na weekend szykują się imprezki urdzinowe u dziadków. Misiaczek wie, że ma dzisiaj dwa latka skończone- pokazuje na paluszkach, ale mówi pięć:-D

Dziubek moje gratulacje, aż się rozmarzyłam;-)

Zmykam robić obiadek, chociaż i tak wrócimy dzisiaj obydwoje o 21, bo M w pracy a ja na uczelnię na popołudnie.

Aha rozmowa poszła dobrze, jutro będe miec odpowiedź, czy zaczynam tą pracę:blink:
 
reklama
Kochne dzięki za gatulacje. Mam prośbę... ma któraś w formieelektronicznej książkę "Język niemowląt". Ja miałam wydrukowaną i koleżance porzyczyłam a nie mogę w najbliższym czasie jej od niej wziąć. Nie mogę znaleźć jej na necie więc proszę niech któraś mi prześle ją mailemna: rybka.p6@interia.pl
 
Dziubek wysłałam, nie wiem czy to to, bo w sumie chyba tego nie czytałam:sorry2:

A i mam jeszcze "Każde dziecko może nauczyć się spać" jak będziesz chciała;-)
 
Keyko dzięki. Kochana jesteś. Jak będziesz miała chwilkę to tę drugą możesz też mi wysłać. Mały z tym usypianiem przy cycu daje czadu i chciałam zobaczyć czy coś w tej książce "Język niemowląt" radzi autorka. Mały duzo przez to spał na wadze i boję się że omoże za mało też przybierać bo zamiast jeść to idzie w kimono:/
 
100 lat dla Dominisi.

i jeszcze raz witam na świecie małego Krzysia.

Nie mogłam normalnie napisać posta wcześniej bo Miku dawał czadu. Co mi przyjdzie do głowy, żeby się " pokróliczyć" jak co niektórzy ;-), to Mały Szogun mi robi taki Meksyk, ze bym sobie jajowody podwiązała na miejscu. Nożem kuchennym i spinaczami nawet.

Zazdroszczę Ci Dziubku maleństwa i szybkiego porodu.
Misiak ciagle przykimiwał przy cycku i mi położna kazało go smyrać, żeby obudzić.
Z tym, z sytuacja inna bo ja dokarmiałam. No ale i tak wisiał na śpiąco , aż mu smoka nie dałam jak miał jakieś 3 tygodnie. Tylko, ze ja wiedziałam, ze je bo dojadał z butli.Nie spadał z wagi.

 
Dziubek, jakże się cieszę :-) GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Składam też najserdeczniejsze życzenia Dominisi i zaległe naszym kochanym dwulatkom z ostatnich dni.
 
Witam
Nie wiem czy wieczornie czy juz dzien dobry mowic:-D

dZIUBEK GARTULACJE ODE MNIE JESZCZE:-):-):-)
SUPER ZE JUZ JESTESCIE WSZYSCY RAZEM:-)
Wiki dzis byl browarek,sorki ze przegapilam ale pisalam ze znajomym brata,odnalazl mie ta facebooku i zlecialo do tej pory:szok:byl browarek bo lody tym razem kupilam nie dobre:sorry2:
Iwonka dzieki za lody:-p
Keyko powodzenia;-)
Uciekam spac.jak czegos ie napisalam to sorki bo juz liter nie iwdze,ide spac bo rano po G jade.Juz pisal ze jest obloznie chory a mialam nadzieje ze tylko chory:-Dach te chlopy:sorry2:
DSobranoc.
 
reklama
Hej Hej

moje glony jeszcze śpią :szok:

tak Was czytam i jakbym chciała za każdym razem jeść lody albo piwo/wino pić jak sama bez chłopa jestem to bym w alkoholizm popadła i klatke musieliby przerabiac dla mnie bo bym sie nie mieściła :-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry