reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam się z kawusia i...cosmo przepraszam:zawstydzona/y: z 4 papierkami po ala knopersach z lidla:sorry2:, w nocy zjadlam 2, a wczoraj nie wiem ile, ehh taki czas;-).
Jak tylko M pójdzie do pracy, to zabieram się za gruntowne sprzatanie mieszkanka
 
reklama
witam "po kawowo"

cosmo a tam nie przesadzaj Ty szczuplutka jestes

kwaietczek ja wczoraj zjadlam ptasie mleczko... sporo tego bylo, wiesz ja gram w wolni farmerzy boszz jak to wciaga
 
Witam

Mamita wszystkiego najlepszego dla Zuzi:-)

Chlop odebrany,bardzo nie skomle:sorry2:ale juz zdazyl mnie wpienic:sorry2:

Wiki oj wciaga.my teraz jedziemy na urlop to bede zadko zagladac na szczescie mozna sobie wybrac cos co rosnie kilka dni:sorry2:nie polecam zagladac bo to pochlaniacz czasu:sorry2:co do ptasiego mleczka to ja pudelko otwieram wieczoram i zjadam:baffled:
uciekam do solarium:-p


 
Wiki mylisz mnie z kimś :-D

dużo schudłam na Dukanie, ale nie utrwaliłam i wróciło :szok:

u nas fajnie cieplusio więc 3/4 dnia na spacerach, później fotki wkleję, ale raczej na zamkniętym ;-)
 
Witam
U nas zaczyna sie juz nerwowka,w poniedzialek jedziemy wiec potykamy sie juz o siebie:sorry:jeszczze do pracy dzis:tak:

Joanna wszystkiego najlepszego dla Natalii:-)buziole:-)

Kangurka jak nas podczytujesz to dla Nikoli rowniez dwa buziaki.odezwij sie.:-)

Uciekam po kawke i zaraz na sklepy pare prezentow kupic:sorry2:Wczoraj G chrzesniak mial urodziny a 3go moj mlody brat ma:tak:
 
Witam.

Spóźnione życzenia dla Klaudii, imieninowo-urodzinowej Zuzi, Dominisi i dla dzisiejszych jubilatek Hani i Nikolki wszystkiego, co najlepsze, samych radosnych chwil!!!

Dziubek gratuluję synka. Dorodny okaz ;-) Niech się :tak:zdrowo chowa Super, ze szybko poszło :tak:

Dziękuję za pamięć w dniu imienin oraz za życzenia dla mojej dwulatki dzisiejszej :tak:.

Sylwia ale się uśmiałam z tego Waszego króliczenia :sorry::sorry2:. Nie warto sięprzejmować, pewno w duchu zazdroszczą :tak::tak:

Kwiateczek udanego urlopu. I weź ze sobą tą wspaniałą pogodę do PL :tak::-D
 
Ehh, niedawno Natalka miała anginę a teraz załapała coś i robi kupy ze śluzem. Jest na 3-dniowej diecie beztłuszczowo - bezglutenowo - bezmlecznej i zobaczymy. Biegunki nie było ale ten śluz... sama nie wiem. Nici z tortu urodzinowego. Pozostaje tylko jej świeczki zdmuchnąć. W sumie to nie robimy żadnej imprezy, kto będzie pamiętał to może przyjść.

Kupiliśmy dzisiaj dziewczynom prezent urodzinowo-dniodzieckowy - plac zabaw ze zjeżdżalnią i 2 huśtawkami, coby się dziewczyny nie pozabijały. Teraz to dziadek i mąż montują.

W środę byliśmy w przedszkolu na dniu mamy i taty. Ania ładnie i głośno mówiła wierszyk i śpiewała. Wszystko nagrane, będzie pamiątka.
 
Wszystkiego najlepszego dla Hanutka jeszcze:-)
nie wiem jak przeoczylam:sorry:

Joanna dzis pada deszcz wiec moze nie bede go brala ze soba:no:dzieki mam naadzieje ze bedzie udany:tak:
uciekam bo zaraz do pracy:-)
 
reklama
Witam! Dziękuję za życzenia dla Zuzi:-) Jesteśmy po imprezie. Zuza jest padnięta zasypia z Tatusiem. Tylko z tortu nie jestem zadowolona zamówiliśmy w cukierni i był zamiast śmietanowy na ciemnym biszkopcie to kakaowy krem i jasny biszkopt:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Wszystkiego najlepszego dla Wszystkich solenizantów, których pominęłam:zawstydzona/y:
 
Do góry