reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Te magnesy są super, kurcze nie miałam pojecia, że coś takiego jest.Mnie by sie to przydało, mała wiecznie zostawia na lodówce łapki:)
Ja tez nie wiedzialam.super pomysl:tak:
Iwonka dzieki,kiedys napewno skorzystam:tak:poki co tu nie ma sensu przywozic:sorry:ale naprawde extra:-)Wakacje tu sa dopieto od 15go lipca do 1go wrzesnia.Oni maja duzo wolnego w ciagu roku,zupelnie nie potrzebnie.Na poczatku lipca byly upaly to oni w szkole a pierwszy dzien wakacji zaczal sie od deszczu:sorry:sierpien tu jest juz chlodny:no:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kamilka Twoje dziecko jeszcze zasypia w dzień?Ale Ci fajnie, moja nie chce już od kiedy ostawiłam ją od piersi, jest zmęczona juz koło 13.00 a nie ma mowy o spaniu;(Czasem padam ale trzeba mieć dużo sił...Teraz buduje babki z piasku a ja mogę posiedzieć przed kompem:)
Jest ktoś teraz puk puk:)
 
Ostatnia edycja:
Właśnie wróciłam od ginekologa, byłam na USG. Dzidzia zdrowa, idealna na wiek ciązy, waga 363 g i co ważne będzie DZIEWCZYNKA!!!!
Tak własnie czułam, moja intuicja okazała się trafna po raz drugi.
 
Ostatnia edycja:
Właśnie wróciłam od ginekologa, byłam na USG. Dzidzia zdrowa, idealna na wiek ciązy, waga 363 g i co ważne będzie DZIEWCZYNKA!!!!
Tak własnie czułam, moja intuicja okazała się trafna po raz drugi.

Super :-):-):-) czekałąm na ta wiadomosć:tak: intuicja nas nie zawodzi ja też oboje czulam;-)
Ja tez dzis niespodziewanie u gina wyladowalam, z wynikami wymazu kazal mi przyjsc natychmiast bo test wyszedl pozytywnie Pózniej napisze co i jak mialąm stracha ale mam nadzieje że po leczeniu bedzie dobrze

Tinka :-D witaj
 
Hannah- Gratuluje:-D:-D:-D ale fajnie wspolczuje tylko mezowi przy takim babincu;-);-);-) ale super:tak::tak:

Tinka- tak tak moj maly spi i jeszcze staram sie go klasc bo jak nie spi w dzien to potem w nocy strasznie ciezko spi.. poplakuje krzyczy wierci sie a wlasnie spi juz od 15 czyli 2 godziny:tak::tak:

Sylwia mam nadzieje ze nic powaznego:baffled::baffled:
 
Jak wylecze to nie powinno sie nic stać wazne że teraz wykryte wcześniej
mam nieszczęsnego paciorkowca streptococcus agalactiae :no: Miałam robić na nastepnej wizycie ale ze wzgledu na ciagle stany zapalne i przede wszystkim historie poprzedniego porodu zrobiliśmy teraz i dobrze. Mój gin podchodzi do tego powaznie bo kazał mi jak najszybciej przyjsc ,wazna kuracja antybiotykowa. Nieleczony może prowadzić do przedwczesnego porodu(w poprzedniej ciazy wylądowałąm w 34 tyg w szpitalu ,zatrzymano i nikt tego nie sprawdzil) póżniej przy porodzie wlaśnie pojawil sie stan zapalny odklejone łożysko ,zielone wody ,dobrze że urodzilamwtedy .Wtedy dopiero dano mi antybiotyk . Na szczeście Zuzi nic nie było ,bo u dziecka może powodować wrodzone zapalenie pluc ,sepse . Nie wiem czy do końca to bylo wtedy powodem ale teraz mi pasuje że mogło siwe to przyczynić. Ważne żeby to wyleczyć przed porodem bo podobno podanie antybiotyku przy porodzie nie zawsze dzialą wymagane sa 4 godz przed odejściem wód .Mi odeszly pierwsze wody żadnych skurczy. Staram sie bardzo nie panikować bo podobno u wiel,lu kobiet sie wykrywa ale po poprzednim razie wole dmuchać na zimne

W ogóle kiepsko ostatnio sie czuje i nawet na kompa nie mam siły .Wczoraj prawie zemdlałabym i staram sie lezeć jak moge .Dzis sie lepiej poczulam to rano szalaląm ,prałam recznie i przez caly dzień maly pcha sie na dól i co chwila mnie spina .Jutro musze polezeć Jeszcze dzis ten lekarz i konieczne zakupy

A Zuza w tym tygodniu nie do wytrzymania już nie pamietam kiedy taka byla:-( dalam jej popoludniu nurofen bo zgrzyta zebami może te ostatnie idą ale nawet nie da sie dotknac

Zuzka tez kima w w dzień nie zawsze ale czesto sama do tego doszła ze jest zmeczona

Ha-NN-aH jakie imie dla drugiej królewny?
 
widzisz Kamilka a moja odwrotnie jak w dzień śpi to w nocy nie może spać, a teraz to przesypia całą noc w łóżeczku, czasem tylko do nas przyjdzie jak jest jej źle i jest niespokojna:)


Witaj Sylwia:-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hannah gratulacje :tak::tak::tak: oby sie nie zmieniła w dziewczynke;-)
Tinka wysłałam ci wiadomość prywatna z pomoca...:tak:

Sylwia dobrze ze wykryte i napewno będzie ok wszystko:tak::tak::tak:
 
Do góry