reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Ładnie zwlaszcza Milenka mi sie podoba :tak: Ja myślałm przez 18 lat ze mam na drugie Basia a tu USC dostałam szoku jak babka mnie opieprzyła ze co ja drugie imie pisze jak mam tylko jedno :szok::-D a słyszalam ciagle historie jak tata chciał zebym była Basia i tylko na drugie mu sie udało dać. Chyba z tego wrazenia zapomniał wpisać:rofl2:

U nas pierwszy typ niezmiennie bez wzgledu na to ile kombinowalam Cyprian dalej
 
Witam sie wieczorkiem.

Sylwia zdrówka życzę, co za paskudztwo:confused2:, dobrze że teraz wykryte.

To mi właśnie uświadomiło, że nie odebrałam wyników cytologii sprzed miesiąca:sorry:

Hannah gratuluję drugiej córeczki:tak::-)

Ja myślę, że będzie synek, ale zobaczymy...

Tinka witaj;-)

Miśka też czasami chodzi spać w dzień, ale najpóźniej ok 13. Jak się zdarzy zasnąc po 15, to później przysłowiowa "28" do spania.

A jak się wyleczyłam z chyba jelitówki, to teraz mam głos jak pijaczek spod sklepu. Leczyłam sie colą i chyba przesadziłam z bąbelkami:eek:.

Idę trochę poszperać po necie, rozgladam się za wóziem.
 
Hannah gratuluje:-)Najwazniejsze ze wszytsko jest ok,niunia zdrowa:tak:
Sylwia nie martw sie na zapas,napewno sie wyleczy i bedzie wszystko ok z Toba i dzidzia:tak:

Moj Kondzio spi jeszcze w dzien choc nie zawsze.dzis nie spal i jest nie dowytrzymania:baffled:
 
Tinka, witaj :-) Ważne, że w końcu się zorientowałaś, że jesteś majóweczką 2008 :-D

Sylwia, uważaj na siebie. Dobrze, że tak wcześnie wykryliście to paskudztwo :tak: Dobre z tą Basią :-D U mnie też pierwsze dawała mi mama, a drugie tata, ale nie zapomniał podać w urzędzie:-D. Wolałabym mieć swoje drugie na pierwsze czyli Magdalena.

Hannah, gratuluję dziewczynki! :-) Mi się podoba bardziej Basia - pasuje do Hani - bo obydwa dość tradycyjne imiona :tak:

Keyko, fajnie, też bym chciała wybierać znów wózeczek :tak:

Moja Iga śpi podobno w żłobku, ale nie wiem ile. W weekendy jak ją kładę, to jest wrzask, ale nie ustępuję, bo jak nie położę, to do wieczora jest nie do wytrzymania. Ale dziwne, bo w żłobku jakoś nie robi afery i idzie grzecznie spać.
 
Ostatnia edycja:
Moja Iga śpi podobno w żłobku, ale nie wiem ile. W weekendy jak ją kładę, to jest wrzask, ale nie ustępuję, bo jak nie położę, to do wieczora jest nie do wytrzymania. Ale dziwne, bo w żłobku jakoś nie robi afery i idzie grzecznie spać.

Bo to inne dzieic mają taki wpływ. Na początku Miska w przedszkolu tez nei spała, tylko siedziała z panią. Ale widziała, że inne dzieci śpią i po paru dniach sama sie kładła i spała.

A w domu lubię jak śpi w dzień, bo albo wtedy coś robię, a jak jestem zmęczona to się też kładę:sorry:.

Hannah mi też podoba się Milenka, chciaż dawno nei słyszałam w "piaskownicy" żeby ktoś wołał Basie.
 
Ha-nn-ah moje Gratulację! Więc mówisz, że do 3 razy sztuka? :-D
Basia ślicznie!

Co do imienia to ja miałam mieć na imię Marcelina, ale mój ojciec tak się ucieszył, że a córkę, schlał się i zapomniał jak zapisać :-D:-D:-D ale jestem mu za to wdzięczna bo Marcelina mi się podoba, ale Marcysia to już wiochą straszną zajeżdża ;-):-D

aaa i jeszcze jedna nasza w ciązy, ale sama napisze jak będzie chciała ;-)

witam nową mamusię, posmarkałam się jak czytałam o tych majówkach 2oo7, nie przejmuj się ja tez mam różne takie wtopy ;-):-D
 
Heheh mam zawrót głowy z imieniem dla córki, wczoraj pisałam sobie nawet jak będzie pasować do nazwiska. Ale myślę sobie ja Magdalena, mąż Mieczysław, jest Hanna to może będzie Barbara (choć taka wersja już mi się mniej podoba). Takie dosyć tradycyjne imiona. Mi najbardziej jednak pasuje Martynka, jednak nawet próbowałam męża przekonać "usługa seksualną":-D codziennnie do końca ciąży, ale się uparł że nie i koniec.
Cosmo ale jesteś tajemnicza, aż się porozglądam z ciekawości po forum, może znajdę hehe;-)
 
Ostatnia edycja:
Dzieńdoberek dziewczynki:)
Sylwuś nie martw się na zapas, wierzę, że antybiotyk pomoże i będzie po strachu
Cosmolady widzę, że macie ze mnie niezły ubaw ;-) jak coś jeszcze zrobię "mądrego" dam znać:)
A tej drzemki obiadowej Waszych maluszków to tylko pozazdrościć, ja odpoczywam dopiero ok.20.00 przy kochanym W11:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry