reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Szopek wiem wlasnie i dlatego odpuscilam Blazeja:sorry:ale z drugiej strony co mnie oni opchodza,i tak tu wiecznie nie bedziemy.Mam nadzieje ze nastepna bedzie Dziewczynka i problem bedzie z glowy;-)uciekam do pracki.paaaaaa
 
Witam Was Kochane,

Na początek...

aenye GRATULACJE!!!

tinka, Witaj!!!

keyko, dbaj o siebie Kochana- o Was

Ha-NN-aH, cudownie- zbaczyłam na wejściu, że będzie dziewuszka, ale Ci zazdroszczę- po primo- ciąży, po drugie dziewuszki po raz secondo :tak::-), jak zobaczyłam imię nad suwaczkiem to aż się poryczałam

Przepraszam, jeżeli coś ominęłam, ale ostatnio nie mam głowy...Amela od dziś do wtorku u mojej Mamy więc mamy czas dla siebie z R, który napewno nam się przyda po ostatnich ostrych spięciach...a ja strasznie za nią tęsknię, miejsca nie mogę sobie znaleźć, czasem miałam jej dość, ale jak jej nie ma...ach same wiecie :-(

Ze mną też dzieje się coś nie halo, od tygodnia beczę z byle powodu, cholera mnie bierze, chyba zaczynam wariować, dziś np., rozbeczałam się na przysiędze naszego Prezydenta, gdy mówił "...nasz naród- Polacy" czy coś wtym stylu, masakra

Całuję Was Kochane, miłego weekendu
 
Szopek, Nadia ładne :tak:

Kwiateczek, Błażej mi się źle mi się kojarzy - kolega z podstawówki miał to imię w swoim nazwisku że tak powiem. Strasznie go nie lubiłam, bo przezywał mnie i dokuczał :confused2: Swoją drogą miał przy okazji Konrad na imię :-D

Iwonka, ale masz łobuzicę :-)

Szlag mnie trafi, Iga znów ma gorączkę :no: Oby nie trzecia choroba w ciągu 1,5 miesiąca:baffled:

p.s. Dotka, nie jesteś dziwna, mi też nie wiedzieć czemu świeczki w oczach stanęły w czasie przysięgi:eek:
 
Ostatnia edycja:
Przepraszam, jeżeli coś ominęłam, ale ostatnio nie mam głowy...Amela od dziś do wtorku u mojej Mamy więc mamy czas dla siebie z R, który napewno nam się przyda po ostatnich ostrych spięciach...a ja strasznie za nią tęsknię, miejsca nie mogę sobie znaleźć, czasem miałam jej dość, ale jak jej nie ma...ach same wiecie :-(



Ze mną też dzieje się coś nie halo, od tygodnia beczę z byle powodu, cholera mnie bierze, chyba zaczynam wariować, dziś np., rozbeczałam się na przysiędze naszego Prezydenta, gdy mówił "...nasz naród- Polacy" czy coś wtym stylu, masakra

Całuję Was Kochane, miłego weekendu

Dotkass
nie wpadaj w jakąś deprechę czasem!!! Może to właśnie z tęsknoty za Amelką.

Zapomniałam napisać że własnie wróciłam z ostrego dyżuru. Hania stłukła sobie nadgarstek, robiliśmy prześwietlenie i wyszło że tylko stłuczenie właśnie. Na szczęście, ale strachu się najadłam, bo nie ruszała ręką wogóle i płakała ze 2 godziny.
 
Ostatnia edycja:
witam się i ja o nie typowej dla mnie porze, ale spędzamy z Matim wieczór tylko we dwa, więc przysiadłam na chwilkę do kompa, bo Matuś ogląda Flinstonów...

Hannah - na początek gratuluję dziewczynki, sama chciałabym usłyszeć to samo w przyszłości :zawstydzona/y: , Basia to śliczne imię, jakoś też ostatnio nasze rodzime seriale sobie o nim przypomniały - M jak Miłość, Majka - tam też są śliczne małe Basieńki
Hania pewnie gdzieś szalała na dworze...nawet nie wyobrażam sobie co przeżywałaś...:-(
Tinka, witaj gapo :laugh2::laugh2:, napisz coś więcej o sobie...i jeśli możesz, to ujawnij z jakiej miejscowości jestes..
Cosmo, rzeczywiście zasiałaś ziarnko.....mi na myśl przychodzi Aurelka...
dotkass, nie łam się kochana, Amelka na pewno świetnie się bawi z Twoją mamą, a wy korzystajcie, dajcie szanse bocianowi....
my dziś w pracy śmiałyśmy się z koleżanką, że nas bocian szuka, bo kołował kilka razy nad naszym biurowcem...
Iwonka, fajny pomysł z tym przedszkolem przy markecie...szkoda, że w mniejszych miastach tego nie praktykują...:-( a jaką pościel kupiłas??? bo chyba nie jestem w temacie :zawstydzona/y:
Szopek, chyba fajna impreza Wam się szykuje w niedzielę...
jeśli chodzi o imiona, to dla chłopca nie mam jakieś szczególnego typu, a dla dziewczynki chciałabym Hanna Maria
 
oj dziewczyny, wystarczy, że przeczytacie posta Dotkass to już będziecie wiedzieć ;-)

Ha-nn-ah biedna Hania, dobrze, że to nie złamanie
 
Cosmo, o aenye juz wiemy :) jest kwietnióweczką 2011, ale Dotkass też ma ciekawe objawy :):)

iwonka, nadrobiłam - wiem juz o pościeli, i wcale się nie dziwię, ze Klaudii się podoba, sama chętnie bym się przytuliła do takiego klapoucha....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry