reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Cosmo kazdemu jakies imie sie z kims kojarzy.Mnie akurat Rozalka tylko z jednym,Moja prababcia chyba miala na drugie imie:sorry:Weronika Rozalia.nIe jestem pewna:sorry:poza tym nie znam zadnej.Milenka tez srednio bo znam jedna,dama na celgo:sorry:
Narazie nie rozmyslam,jak bede miala ku temu powod to wtedy przewertuje kalendarz imion i zobaczymy:-):-):-)
Ide sprzatac szybko bo za godz wychodzimy na party:-)Kondzik ma urodziny kolegi:tak:2gie;-)
 
Hej przeszlo mi to przez mysl ze Cosmo myśli o Aenye , szkoda w sumie nie pocieszyłysmy sie nowina.

MM dzięki utwierdzilaś mnie w przekonaniu że to wazniejsze niż niektórzy pisza. No i ze nie zawsze sie wyleczy a choćby nawet to lubi powracać, wiec nie wiadomo czy wyleczone nie pojawi sie znów przed porodem. dlatego bede sie miala na baczności przy porodzie żeby dali antybiotyk i bede pilnować żeby Cypriana sprawdzili .Jeszcze o tym wszystkim porozmawiam z ginem za 2 tygodnie kontrolny wymaz po leczeniu.

Rozwazalam jeszcze Blażeja ale po pierwsze u nas robi sie strasznie popularne ,po drugie P. woli Cypriana mimo wszystko
Dzis zaszaleliśmy i wybraliśmy sie na kilka godzin nad Jezioro Roznowskie ,zapore i super zamek ,pół godziny drogi od nas .Fajna odskocznia bo z wakacji w tym roku nici .Tylko zuza dala popis w aucie ,już rece opadaja ,odwozimy jutro mlodego ,zostaje z nia sama , i ograniczenie kontaktów z rodzinka zaa płotu i zobaczymy czy podziala ,bo ja nie poznaje mojego dziecka:eek:
 
Dotkass wszystkiego najlepszego:):):)


Idę spać dziewczynki, Wy pewnie dopiero będziecie siedzieć na BB ja już mam swoje lata i chodzę spać z kurami, więc spokojnej nocki Wam życzę:)
 
Witam się śnięta na maksa.
Przyszła "koleżanka" która chciała się wygadać i siedziała do 2:00 :zawstydzona/y: a ja dzisiaj ledwo na nogach stoję. Mąż już poszedł o 0:00 spać a ja musiałam siedzieć.
A dzisiaj pogoda nie sprzyja dobremu samopoczuciu jeszcze :baffled:
 
Tinka ja też po Pedagogice a jaką masz specjalność?
I przypomnij mi proszę swoje imię, bo nie zapamiętałam :zawstydzona/y:

Ha-nn-ah fajną masz koleżankę :szok:
 
Witajcie Majówczki:)
Wczoraj tylko dwie mamusie się odezwały pewnie wszystkie dziećmi zajęte;) Jak minął weekend?
Cosmolady ja skończyłam filologię polską specjalizacja nauczycielska.A Ty pracujesz w swoim zawodzie?
 
Witajcie dziewczyny

Ja tak tylko do gora 10-11 i zmykam z malym na rower i do mojej mamy:tak::tak: Dzisiaj ma ostatni dzien urlopu to trzeba ja wykorzystac moze z malym zostanie a ja gdzies skocze ??

tinka- u nas niestety nie ma sie odrazu dostepu do zamknietego dopiero po ho ho czasie wiec zostalo ci pisac z nami na otwartym :sorry::sorry:

hannah- nezle niezle ja bym chyba wkoncu wyprosila:eek::eek:
 
reklama
Do góry