reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam
Sylwia moja zebra wyszła mokra :-) Może to za sprawą szklanki coca coli dodanej do ciasta :tak::tak:;-)
Szopek Wiki chomiki kupiliśmy te co reklamują w tv zabawkowe ;-) :tak:pisałam kiedyś i podałam też tego linka, że moja Klaudia tak piszczy jak widzi tę reklame z chomikami Zhu-Zhu;-)
Panistepelek, pewnie taki tryb zycia będzie miał wpływ na częste przeziębienia bo ogranizm,osłabiony,zmęczony... zdrówka życzę!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Iwonka mozliwe ze widzialam, ale fajne to my narazie zywego nie chcemy bo wiadomo czas trzeba miec dla takiego zwierzaka, a taki chomiczek calkiem dobre rozwiazanie jest jak dziecko juz rozumie i mowi ze chce zwierzaka

panistepelek zgadzam sie z Iwonka ze taki tryb zycia bedzie miał wplyw na samopoczucie i wlasnie jakies przeziebienia a zwlaszcza w tym okresie jesienno zimowym
 
Wiki my na razie kupiliśmy same chomiki,teraz im dokupimy ten zestaw domków no i kołowrotek. Te chomiki teraz puszczane są na podłodze,i po całym domu jeżdżą. Zmieniają kierunki jazdy,tak że są wszędzie ;-) Wydają rózne dżwieki. No takie fiu bziu,ale dziewczyny sie ciesza i śpią z nimi nawet :-)
 
Witam
Iwonka- pamiętam, ze kupiłaś ( maż zdaje się) " sztuczne". Tak napisałam,żeby nie było wątpliwości i jakby sie ktoś jeszcze zastanawiał.
O zabawkowych się nie wypowiadam. Nie mam, Miku by coś takiego rozwalił w 5 minut.

Ja też lubię zebrę ale dałam sobie spokój z ciastami bo gruba jestem :baffled:

Wiki - myślę , ze to co innego jak rodzisz powiedzmy 8 czy 12 godzin i oni wtedy robią ci cesarkę.Co innego jak zaczynasz rodzić i zaraz robia cc i co innego jak od razu robią ciecie.
Ja rodziłam 8 godzin i jak szłam na cesarkę to byłam już bardzo, bardzo zmęczona.
 
Iwonka yhmm a raczej sa takie wytrzymałe w razie co na wstrzasy ?... moze i ja bym mlodemu kupila takiego
Nie biorę odpowiedzialności za ten produkt ,ale na razie nasze chomiki kilka razy wylądowały na podłodze chcący i niechcący i nadal działają. No mam nadzieję że podziałają przynajmniej tyle co żywe ;-) 100zl to nie byle kwota....
A jak sie mieszka wogóle na nowym mieszkanku,słychać sąsiadów przez ściane? Dużo jest dzieci ???? Masz już jakaś zaprzyjażnioną sąsiadke ?

Wczoraj oddalam swoje stare szafki kuchenne jednej dziewczynie,biednie ma ,jej maz nie pracuje obibok jeden... ech szkoda słów. I przyjechała po te szafki z kolegą i jego ciężarną żoną,co w listopadzie ma rodzic,Dziewczyna z tzw wsi,matka jej wpoiła ze 36 tygodni sie chodzi w ciązy,;-) wynajmuja mieszkanie w Warszawie.Dałam jej stelaż do wanienkii wanienke,łóżeczko oddam i co tam mi zostało:sorry2::tak:
 
Ostatnia edycja:
Iwonka musze pomyslec nad tym chomikiem
Jesli chodzi o slyszenie nie slyszenie to jest tak normalnie jak narazie i tak nasz maly w kletce najglosniejszy, sasiedzi ok wszyscy mlodzi no i tacy do ok40 wiec dzieci na calym osiedlu 5 bloków jak wyleca na plac zabaw to jak w szkolach sa przerwy i taki kociol na boisku jest, to tak jest na placu :tak:
No ja trzymam mlodego rzeczy, zastanawiam sie czy warto sto tysiecy mysli na minute
 
Dla chomikow mozna tez kupicautko i wtedy te chomiki jeżdzą po domu samochodem ;-) a jak teraz patrzylam to wogóle bajery nie z tej zmieni sa dla nich,nawet ubranka,łózeczka.No nic będziemy powoli zbierać nową ;-) To troche jak kolejka ,tyle że zamiast wagonów chomiki jezdzą w tunelach .
 
Witam
Panistpelek zdrowka zycze.musisz zwolnic bo jak juz dziewczyny napisaly,organizm sie buntuje, potzrebuje odpoczynku i jak nie wylezysz,odpoczniesz jeszcze ci sie pogorszy:baffled:
Iwonka ja narazie nie kupuje nic Kondziowi,ma tyle wszystkiego ze dosc:baffled:zaraz swieta beda i znowu prezenty:sorry:nie miescimy sie juz:sorry:

Ide po kawke bo mnie cos glowa boli:dry:co chwile sie ciemno robi i mysle ze bedzie padac,za chwile wiatr rozgoni i slonce jest:baffled:i tak co troche a moja glowa nie wytrzymuje:no:Wzielam sie za obiadek a dzis w menu spagetti z wolowego miesa(ktorego nie jadam)niestety innego nie bylo w sklepie:baffled:G ma dlugi dzien wiec samotny dzien mam dzis.Dlatego z obiadem tez sie nie wysilam:sorry:robie palcek tez,capuccino:-p:-p:-pptasie mleczko wczoraj mi sie skonczylo:dry:skoro sie tak rozpedzilam to stwierdzilam ze salatke warzywna tez zrobie bo G narzeka ze nie ma co do pracy wziasc.za dobra jestem:-p
Npilabym sie piffffka chyba ale tak samemu:dry: ide pichcic.kawka musi wystraczyc:-p
 
reklama
hej

nie odzywałam się bo oboje z młodym mamy anginę, nawet w szpitalu którejś nocy wylądowaliśmy dostał tak silnej alergii na antybiotyk

później doczytam co u Was, buziam Wsje!
 
Do góry