reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Uciekam do lekarza. odezwę się wieczorkiem.
Cholera chyb azłapałam zapalenie pęcherza, bo biegam do toalety co 5min i zaczyna mnie bolec :baffled:

Miełego dnia
 
Kurcze nawala mi internet i piszę po raz trzeci:wściekła/y:
Wróciłam od lekarza, zapłakana niestety.
Moja Hania ma jakąś kreseczkę na wardze, lekarz nie wie dokładnie co to jest, mówił że nie zajęcza warga bo to troszke inaczej wyglada, mąż mi tłumaczy że może to zimno które teraz mam na wardze udzieliło się dzidziusiowi, juz sama nie wiem, ale bardzo się martwię.
Mała waży 2063 kg i co zmartwiło lekarza jest nisko wpasowana w kanał rodny, mam duzo odpoczywac i leżec, żeby ją przetrzymac jeszcze. Wód płodowych też troszkę mniej niż było.
No i raczej cesarskie cięcie mnie czeka ze względu na niekończońcą się infekcje i tą nieszczęsną przegrodę :-(
Tak mi smutno chyba znowu sie rozpłaczę.
 
witam z rana "zimową pora" dziewczyny mam pytanie co do tabletek magnezu ,po dzisiejszej nocy i skurczach łydek mam dość Już was pytałam kiedyś co bierzecie ale jakoś wtedy nie było mi to jeszcze potrzebne i nazwy mi uleciały :baffled: Do lekarza ide dopiero 9.04. a teraz chciałam sobie coś sama kupić Napiszcie co bierzecie prosze ?


Witam was!:-)
Ja biore magne B6 a skurcze mam dopiero od jakiegoś tygodnia -a myślałam,że mnie ominie:crazy::-D.A tu nad ranem zawsze o tej samej porze łapie i musze zejść z łóżka i stanąć na ziemi wyprostować noge i mija.Ale sie budze i dupa:-p:wściekła/y::angry::baffled:.Kupisz bez recepty w kazdej aptece dobre bo powlekane ,wczesniej brałam asmag -aż wymiotowałam fuu niepowlekane ,gorzkie do tego łykasz kilka razy dziennie!:no::no::no:nie polecam.
 
Kurcze nawala mi internet i piszę po raz trzeci:wściekła/y:
Wróciłam od lekarza, zapłakana niestety.
Moja Hania ma jakąś kreseczkę na wardze, lekarz nie wie dokładnie co to jest, mówił że nie zajęcza warga bo to troszke inaczej wyglada, mąż mi tłumaczy że może to zimno które teraz mam na wardze udzieliło się dzidziusiowi, juz sama nie wiem, ale bardzo się martwię.
Mała waży 2063 kg i co zmartwiło lekarza jest nisko wpasowana w kanał rodny, mam duzo odpoczywac i leżec, żeby ją przetrzymac jeszcze. Wód płodowych też troszkę mniej niż było.
.

A może cień jakiś po prostu...nie przejmuj się.

Jakieś takie na tym maju sie dobrałyśmy felerne- też mam jakoś dowalczyć jeszcze trochę ale dr mówi, ze raczej do maja to trudno będzie doczekać( a termin mam na 21).
Ja mam leżeć i odpoczywać co mi wychodzi świetnie bo po prostu wpadam w jakieś śpiączki chyba.Zresztą czuje sie jak w I trymestrze: śpiąca, brzuch mnie boli, wymiotuję....

Poza tym udało mi sie po ciężkiej walce złożyć dokumenty do ZUSu. Przy okazji dowiedziałam sie, ze moja praca jest b. lekka i polega tylko i wyłącznie na siedzeniu i zachowaniu ostrości wzroku.Żadnej koncentracji, niczego. Jestem zdumiona do tego stopnia, ze zaczęłam sie zastanawiać nad powrotem do pracy:-p.
 
madamagdo-nie przejmuj się zbytnio ci lekarze zawsze cos wypatrza a przy porodzie okazuje ,śie ,że jest wszystko na swoim miejscu i ok z dzieckiem ale lepiej sprawdz w innym gabinecie na innym usg dla własnego spokoju niech ci porównaja i ty bedziesz spokojniejsza!;-)

aurelia ty to masz przesrane............Ale mus to mus zrób to dla dzidzi a ona ci to wynagrodzi przychodzac zdrowa na świat:tak:

Właśnie sąsiadka zaprasza mnie na frytki-nie odmówie przecierz:-D:-D:-D:laugh2::rofl2:!
Myślę ,że bedzie dobrze kochane ważne ,że sie razem trzymaamy i wszystko przetrwamy!Rozpakujemy sie w maju i po kłopocie -tylko słuchać trzeba lekarza ,jak mówi lerzec -to lerzeć!!!!!PAMIETAĆ MI TU NIEKTÓRE!!:crazy::-):-D:tak::tak::tak:!
 
reklama
To jakaś czarna seria u nas:baffled:.
Ciekawe jak tam u Zwolinki, mam nadzieję, że wkrótce się odezwie, że wszystko jest dobrze.
Madamagda, kochana, wszystko będzie dobrze, zobaczysz. Też bym sprawdziła na Twoim miejscu u innego lekarza dla spokoju. Pomyśl o tym.

Kathy, ale nieźle to ujęłaś, chociaż ja się cieszę, że to "tylko" twardy brzuch i nic poważniejszego.
 
Do góry