reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam.
Hannah uściskaj Hanię od nas z okazji urodzin!!! troszkę spóźnione życzenia...

Puchatka Ania moja miała szkarlatynę a Natalka się nie zaraziła.

Iwonka u nas zebranie w szkole 15-go, zresztą zakończenie przedszkola też jest w tym dniu. Dobrze, że chociaż o innej godzinie. A dni otwartych dla przyszłych "maluchów" nie ma. Ile kosztują książki do I klasy?

Kimel witaj po przerwie. Nadajesz z Genewy?

Aurelia faktycznie długo masz do ślubu ;-)

Nie mam nawet czasu zajrzeć. We wtorki wożę Anię na taniec (break dance) a ja się zapisałam (w czwartki) na fitness tam gdzie Ania "tańczy". Teraz sobie siedzę na ogródku i lukam na dziewczyny jednym okiem. Zaraz się grillujemy. Piękna pogoda, trzeba korzystać.
 
reklama
Witam.Ja dziś w domku,nie grilujemy,nie chlapiemy sie w basenie ,bo juz mi sie chciało normalnego obiadu wiec siedze i czekam az sie mięsko ugotuje i wyjdziemy sobie potem na ogrodek bo mamy tu cień.
Puchatka i jak tam leczenie?
Joanna zapłaciłam 230zł wraz z książkami do angielskiego,brakuje nam jeszcze ksiażki do religii .Tu na tym wątku piszemy o szkole i zebraniach ,co ktora juz wie:tak:
 
Iwonko skutecznie bo Majka wygląda coraz lepiej wysypka już prawie całkiem zniknęła tylko skóra się Majce zaczyna łuszczyć co też niestety swędzi :confused: ale ważne że jest poprawa i narazie odpukać Michała nie złapało
 
Hej dziewczynki! Cos mi sie klawiatura zwalila, wiec sorki, ze pisze bez polskich znakow.

Puchatka, dobrze, ze juz Majeczce przechodzi i ze Michalek nie zlapal.

Kwiateczek, na pewno panienski sie uda - najwazniejsze jest fajne towarzystwo :-)

U nas jest za to problem z przerosnietymi migdalami. Bylam wczoraj na drugiej wizycie u laryngologa i najprawdopodobniej trzeba bedzie je wyciac. Na razie sie odrobine pomniejszyly po kuracji lekarstwem jakims, ale to wroci do stanu wyjsciowego przy najblizszej chorobie. Jak beda czeste bezdechy w nocy to na bank trzeba wycinac bez czekania. :-(

Podpisalam dzis umowe w przedszkolu i 21-go czerwca idziemy na spotkanie integracyjne :happy2:
 
Migotka wspolczuje,zawsze cos przy tych naszych dzieciach:baffled:ja tez musze testy Kondziowi zrobic teraz.zrobilam pulpety w pomidorach i znowu plamy czerwone ma,po keczupie tez czyli cos nie tak.boje sie bo nie wiem jak on usiedzi:sorry:

Ale mam dobre wiesci,zadzwonila babka i w koncu okna nam wymienia:-)ale sie ciesze.w czwartek przyjda mierzyc:-)

a jeszcze ze zlej wiesci to chrzestny chyba nie przyjdzie na wesele bo ma zone popie....:angry:musze zadzweonic wieczorem do nich.az sie boje:sorry:bo z nia nie da sie gadac.chrzestnej tez nie bedzie bo wujek po udarze:no:ode mnie chyba 15 osob odmowilo teraz:no:
 
Cześć dziewczyny!
wróciłam do pracy, no i czasu na bb mam o wiele mniej, ale mimo że rzadko piszę często przynajmniej trochę poczytam co u was się dzieje...
między innymi trafiłam na linka dla lubiących testować różne nowe produkty streetcom Streetcom Polska Sp. z o.o. - tu można zarejestrować się i wziąć udział w testowaniu, teraz akurat chyba startuje akcja z Gerbera dla dzieciaczków 6-12 mies.
aha i jeszcze jeden link na próbki pieluszki dla starszaków (powyżej 17kg) Moczenie nocne dzieci - Bezpłatne próbki - Suchenoce.pl
wiem że teraz na wakacje będziemy wyjeżdżać i ja swoją Anulkę będę musiała uzbroić w takie majteczki, bo nie będę miała pewności co do suchej nocy na nowym miejscu i obcym łóżku
 
reklama
Do góry