reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
Dziewczyny, moja pierwsza ciąża była wysokiego ryzyka . Ale mimo wszystko postanowilam że nie dam czarnym myślą zwyciężyć. Uwierzcie w siebie i swoje dzieci. To są takie waleczne istoty. Nie dajcie by czarne wizje spowodowaly że zamiast radości będzie wieczny lęk.
 
@Rossiczka jak ja słyszałam, że babka karmiła i blachę ciasta codziennie jadła a i tak chudła.. bratowa to samo po drugiej ciąży też tylko karmiła a sporo z niej zeszło. Jakieś felerne te moje geny:)

@roki_1991 kochana, nawet nie mogę sobie wyobrazić twojego stresu..mogę tylko poradzić, żebyś postarał się cieszyć tą ciąża. Odcięła od tego co było na tyle ile można. Takie nerwy maluszków ani Tobie nie służą..

Po lody ostatnio mój jechał prawie na sygnale po ciasteczkowe lody do Lidla :laugh2: a większych zachcianek nie mam. Sok pomarańczowy może na początku. Ale od mięsa mnie odrzuca.

@gooskaw to jeszcze zobaczę.. może zrobię lasagne jak będzie miły dla mnie :-D właśnie wraca do domu.
 
Moje znajome wszystkie chudly A ja tylam ;-)
Jak dietetyczka ulozyla mi dietę bo do wakacji chciałam trochę schudnąć to dwa dni i nie miałam już czym karmić bo lamtacja ustala
 
Ja jakoś nie mam ochoty na mieso, bardziej na warzywa, owoce i słodkie [emoji28] mój się już smieje ze co zakupy to trzeba zwiedzić alejkę z ciastkami i żelkami. Ale nie jem tego tonami, i nie sama [emoji39]
I tak się wkręciłam w pomarańcze ze co rano do sniadania obieram, o chlebie zapominam ale owocek musi być.

Ja tez jak idę na wizytę i mam mieć usg to oczy zamykam i czekam aż usłyszę dobre wieści. [emoji846]
 
@Nikooś ja jeszcze serki różne :-) A do listy zakupów na jutro muszę dopisać pomarańcze! Jakoś tylko ostatnio, jabłka, śliwki i mandarynki mnie kusiły.. zapomniałam o pomarańczach:)

@Rossiczka a wiedziała, że karmisz? My wykupiliśmy na Vitalii dietę i tam było napisane, że w pierwszych 6 m-cy nie można takiej na odchudzanie stosować..to odznaczyłam te karmienie.. ale z laktacją nic mi się nie działo. Przestałaś wtedy karmić czy laktacja wróciła?

Dobrze, że ostatnio te trendy się zmieniły i nie pokazują wszędzie samych chudzielców. Najważniejsze to zdrowym być i zdrowo wyglądać ;)
 
reklama
@Franka84 gruszki tez Wciagam [emoji5] na mandarynki tez przyjdzie czas, ale wtedy to chyba będę musiała całe kartony ze sklepów wynosic [emoji28]

Ja ostatnio rozmawiałam ze znajomym który tak trochę zna się w temacie odchudzania, diet i ćwiczeń, i powiedział, ze dopóki będę karmić to nie mogę stosować żadnej diety.
 
Do góry