reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

@Safija probuj :-) albo po prostu mi wytlumacz ze wygodniej bedzie Ci malucha karmic jak nie bedziesz musiala co chwilke wstawac tylko hop i juz:-) a jak nie to moze powiedz ze to wyprzedaze po black fraiday :p
 
reklama
Mój mąż od razu zrozumiał że to będzie dobry pomysł:p pewnie sam siebie wyobraził wstajacego do dziecka i wykazał się empatią. co hak co dla mnie poki co jakos wczesnie na zakupy... nie chcialabym zapeszac:) na razie tylko sie rozglądam :D
 
Ja się zastanawiam nad drewnianą kołyską, widziałam taką w sklepie i wyglądała uroczo. Łóżeczko mamy 140 na 70 i Olek jeszcze w nim śpi, jest niby do 5 lat, ale po ściągnięciu boków nie ma barierki więc trochę kiepsko. Myślałam, że jakby maleństwo wyrosło z kołyski to Olusiowi kupimy jakieś fajne łóżeczko, albo mąż coś zaprojektuje, a młodszy będzie spał w tym łóżeczku. Ale na razie to jeszcze nic nie kupuję.
 
Z tym przekonywaniem męża nie mam prosto bo przy 3 dziecku, to już sam wie co potrzeba koniecznie a co tak trochę ☺

Bylam dzis na wizytach u diab i gina i okazali się ze schudłam 2kg w 2 tygodnie. Uwielbiam oglądać młodego na usg ☺
 
Witam wszystkie majóweczki wiem że to może trochę późno ale dopiero od kilku dni jestem na zwolnieniu i mam więcej czasu na odpoczynek. Znalazłam to forum kilka dni temu i nawet udało mi się ogarnąć większość waszych postów. Ja mam na imię Dominika pochodzę z małej miejscowości niedaleko Łodzi. Mam 26 lat i to moja pierwsza ciąża. Dzisiaj jest 15 tydzień. Termin mam na 22 maja i z Usg prenatalnego wyszło że będzie to chłopiec. Z mężem wybraliśmy imię Jan. Będzie mi bardzo miło jak przyjmiecie mnie do swojego miłego grona postaram się częściej udzielać na forum
 
Witam wszystkie majóweczki wiem że to może trochę późno ale dopiero od kilku dni jestem na zwolnieniu i mam więcej czasu na odpoczynek. Znalazłam to forum kilka dni temu i nawet udało mi się ogarnąć większość waszych postów. Ja mam na imię Dominika pochodzę z małej miejscowości niedaleko Łodzi. Mam 26 lat i to moja pierwsza ciąża. Dzisiaj jest 15 tydzień. Termin mam na 22 maja i z Usg prenatalnego wyszło że będzie to chłopiec. Z mężem wybraliśmy imię Jan. Będzie mi bardzo miło jak przyjmiecie mnie do swojego miłego grona postaram się częściej udzielać na forum
Witaj Domi [emoji846]
 
reklama
Witam wszystkie majóweczki wiem że to może trochę późno ale dopiero od kilku dni jestem na zwolnieniu i mam więcej czasu na odpoczynek. Znalazłam to forum kilka dni temu i nawet udało mi się ogarnąć większość waszych postów. Ja mam na imię Dominika pochodzę z małej miejscowości niedaleko Łodzi. Mam 26 lat i to moja pierwsza ciąża. Dzisiaj jest 15 tydzień. Termin mam na 22 maja i z Usg prenatalnego wyszło że będzie to chłopiec. Z mężem wybraliśmy imię Jan. Będzie mi bardzo miło jak przyjmiecie mnie do swojego miłego grona postaram się częściej udzielać na forum
Witamy Cie w naszym gronie:-) milo mi Cie poznac i zapraszamy czesciej :-)
 
Do góry