reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Ags sprytny ten bujaczek :-) nawet nie wiedzialam ze cos takiego jest.

Safija ponoc od 18 do 22 tyg sie robi wiec rizbieznosc czasowa spora. Na pewno gdzies sie tam wbijesz ja ide we wtorek to sie umowie od razu na polowkowe tez :-)
 
reklama
Screenshot_2018-11-29-13-35-40.png
Fajny ten bujak. I nie zajmuje dużo miejsca.

Ja mam taką huśtawkę z Graco. Przeżyła już jak ostatnio - liczyłam 6dzieci, ale wszystko działa:-D no i mam nadzieję, że 7też da radę. Córka w nim mogła obserwować otoczenie, ja miałam wolne ręce. Lubiła też słuchać bicia serca. Bo takie różne dźwięki były tam wgrane. Od razu się uspokajała. Często też wypinałam i brałam ją w samym siedzonku do kuchni na stół czy gdzie tam potrzebowałam.
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-11-29-13-35-40.png
    Screenshot_2018-11-29-13-35-40.png
    166,2 KB · Wyświetleń: 351
Dziewczyny farbujecie już włosy? W ciąży można nakładać farbę, ale najlepiej tą bez amoniaku. Mam już kupioną. Jestem w 17 tygodniu. Pierwszy trymestr nie polecają farbować, ale nie wiem czy teraz jeszcze zaczekać czy kłaść. Za killa dni mam w przedszkolu jasełka, a odrosty siwe na głowie, że się martwię, że mnie z babcią pomylą [emoji2][emoji70] a mam dopiero 32 lata, żeby nie było.
 
Dziś byłam na wizycie i tak jak wczesniej lekarz zapewniał że to chłopak to dziś zdanie zmienil:D...na dziewczynke ;) czyli wielka niewiadoma... ja połówkowe mam mieć początkiem stycznia:)..
 
@AnnaDd88 ale masz kalejdoskop! Rety to tyle wiesz co i ja... ze nic nie wiesz :-D moze na polowkowym w koncu sie dowiemy:-)

@Ags8620 spokojnie mozesz farbowac bez amoniaku i teraz i w 1 trym tez mozna bylo:-) to nie te farby co kiedys ze mega agresywne.

@Franka84 ten bujaczek wyglada jak takie hustawki w wesolym miasteczku dla dzieci heheh :-)
Jedyna rzecz jaka mam dla dziecka to Szumiś kupionu 1,5roku temu i wlasnie licze na to ze takie szumy i bicie serduszka beda zbawienne....:)
 
Dziewczyny farbujecie już włosy? W ciąży można nakładać farbę, ale najlepiej tą bez amoniaku. Mam już kupioną. Jestem w 17 tygodniu. Pierwszy trymestr nie polecają farbować, ale nie wiem czy teraz jeszcze zaczekać czy kłaść. Za killa dni mam w przedszkolu jasełka, a odrosty siwe na głowie, że się martwię, że mnie z babcią pomylą [emoji2][emoji70] a mam dopiero 32 lata, żeby nie było.

Ags u mnie ten sam problem. Na pewno czeka mnie farbowanie przed świętami bo nue wyobrazam sobie swiecić siwkami ☺
I mam 33 jak cos ☺
 
A czego wy sie wstydzicie dziewczyny? Ja nie farbuje juz od poltora roku. Siwych mam od groma i jestem z nich dumna :-) przynajmniej nie musze co miesiac martwic sie odrostami :p
 
@Safija mi moja doktor mówiła że najlepiej zrobić około 21 tygodnia.
@Ags8620 bardzo ładny bujaczek gdzie go znalazłaś?

Ja włosy farbowalam juz tydzień temu moja znajoma fryzjerka powiedziała że farby bez amoniaku nie szkodzą maleństwu
 
Ostatnia edycja:
@AnnaDd88 ale masz kalejdoskop! Rety to tyle wiesz co i ja... ze nic nie wiesz :-D moze na polowkowym w koncu sie dowiemy

Ja myśle że właśnie na połowkowym juz wiecej bedzie widac:))) aż sama zglupialam. już wybieralismy imię dla chlopca:D wiec najlepiej póki co zakupy odłożyć na poooożniej;) zeby potem nie bylo problemow kolorystycznych;) chociaz kusi nabycie jakis mini spiochow taki namacalny dowod;)
 
reklama
mi też widzi się taki bujaczek leżaczek:)
 

Załączniki

  • i-tiny-love-lezaczek-bujaczek-lozeczko-3w1-luxe-szary-tl1804406130r.jpg
    i-tiny-love-lezaczek-bujaczek-lozeczko-3w1-luxe-szary-tl1804406130r.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 61
Do góry