reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Dziewczyny, za zgodą głównej zarządzającej, administratorki BB zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zadawania pytań, na które odpowiedzi będą przedstawione podczas spotkań ze specjalistami. W najbliższej przyszłości odbędą się dwa:

28.03 - spotkanie z psychiatrą - Jackiem Stasiukiem

Link do: 28.03. spotkanie online z psychiatrą Jackiem Stasiukiem

30.03 - spotkanie z fizjoterapeutką dziecięcą - Natalią Orzech

Link do: 30.03. spotkanie online z fizjoterapeutką dziecięcą Natalią Orzech

Pytania można zadawać w wątkach, do których link zamieściłam powyżej. Jednocześnie zapraszam do zapoznania się z treścią poprzednich spotkań, z których nagrania umieszczone są w jednym zbiorczym wątku, o tutaj:

Link do: Rozmowy ze specjalistami. Nagrania do odtworzenia.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 
reklama
Dziewczyny przepraszam że wstawiam tu takie zdjęcie ale już nie wiem co robić jest lepiej napewno niż było smaruje sudocremem i dzięki temu jakby się wygoilo trochę ale nie wiem czy nie obędzie się bez szpitala bo u nas w poradni dermatologa nie ma 🙄

Czy to otarcie czy jakiś problem dermatologiczny?
Jeśli to pierwsze, osobiście polecam bephanten, często latem mam otarte uda do krwi, mój podobnie i tylko to nam pomaga. Ewentualnie skrobia ziemniaczana.
Jeśli problem dermatologiczny to może spróbuj umówić się na wizytę telefoniczną? Jeżeli nie minie to koniecznie idź do szpitala, nie wygląda to zbyt dobrze (ale to moja opinia, może któraś z dziewczyn miała podobnie?)
 
Dziecko mi sie przekrecilo[emoji29] byla glowa do dolu juz od dawna, a wczoraj czulam, ze jest w innym miejscu. Rano sie obudzilam i jak dotykalam to czulam glowke u gory. Czekalam na czkawke zeby sie upewnic i niestety dobrze czulam [emoji29] 31+5 dzisiaj..

No to ja przyznam szczerze, miałam na odwrót, chciałam by mój mały się wykręcił główką do góry bo grozi mi poród przedwczesny :(
Na usg w 30 tc, zapytałam gin czy to źle że jest odwrócony główką do dołu (miałam pietra bo mi się szyjka skróciła i zaczęła otwierać, przed oczami- wizja urodzenia wcześniaka), odpowiedziała że na tym etapie każde położenie jest prawidłowe bo dziecko może się wykręcić nawet przed samym porodem.
 
Jedyna negatywna wypowiedz jest wlasnie Twoja. Niefajnie sie poczulam, bo nie mieszam. Takie jest moje zdanie i nigdy nie rozumialam dziwnych akcji w pl. Tam tez mialam okazje byc, lezec w szpitalu i doswiadczyc nielogicznego zakazu. No, ale przeciez nie mieszkam, to nie mam prawa do opinii [emoji849]
Nie mam dalejszej potrzeby dyskusji na ten tamat. Nie przyszłam do tego wątku się negatywnie nakręcać i to jeszcze politycznie.

Tym bardziej jeśli ktoś z tego wątku ma możliwość porodu rodzinnego bo mieszka za granicą nie wiem czemu negatywnie nastraja i miesza w głowach dziewczynom które w Polsce tej możliwości nie mają [emoji2368]

Zdrowia i spokoju dziewczyny [emoji4]
 
Czy to otarcie czy jakiś problem dermatologiczny?
Jeśli to pierwsze, osobiście polecam bephanten, często latem mam otarte uda do krwi, mój podobnie i tylko to nam pomaga. Ewentualnie skrobia ziemniaczana.
Jeśli problem dermatologiczny to może spróbuj umówić się na wizytę telefoniczną? Jeżeli nie minie to koniecznie idź do szpitala, nie wygląda to zbyt dobrze (ale to moja opinia, może któraś z dziewczyn miała podobnie?)

Dokładnie bephanten moze pomoc.
 
Czy to otarcie czy jakiś problem dermatologiczny?
Jeśli to pierwsze, osobiście polecam bephanten, często latem mam otarte uda do krwi, mój podobnie i tylko to nam pomaga. Ewentualnie skrobia ziemniaczana.
Jeśli problem dermatologiczny to może spróbuj umówić się na wizytę telefoniczną? Jeżeli nie minie to koniecznie idź do szpitala, nie wygląda to zbyt dobrze (ale to moja opinia, może któraś z dziewczyn miała podobnie?)
Tylko niestety dzw i nikt nie jest w stanie pomóc bo nigdzie dermatolog nie przyjmuje 🤦 telefonicznie polecili mi croctimazolum masc ale to tylko nieoficjalnie
 
Ja to wiem, ale jakos spokojniej sie czulam jak byla glowka w dol [emoji849]
No to ja przyznam szczerze, miałam na odwrót, chciałam by mój mały się wykręcił główką do góry bo grozi mi poród przedwczesny :(
Na usg w 30 tc, zapytałam gin czy to źle że jest odwrócony główką do dołu (miałam pietra bo mi się szyjka skróciła i zaczęła otwierać, przed oczami- wizja urodzenia wcześniaka), odpowiedziała że na tym etapie każde położenie jest prawidłowe bo dziecko może się wykręcić nawet przed samym porodem.
 
reklama
Ja to wiem, ale jakos spokojniej sie czulam jak byla glowka w dol [emoji849]

A to wyjaśnij mi, czy to kwestia jakiś przyszłych problemów czy ogółem strach?
Jestem w pierwszej, w końcu donoszonej do 3 tr ciąży, nie wiem jak odbierać taki strach, bo dla mnie najważniejsze by podczas porodu mały był dołem.
I żeby była jasność, nie krytykuję, po prostu pytam z ciekawości czy mogą być jakieś komplikacje później jeśli teraz masz małą u góry 🤔
 
Do góry