reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Jestem po USG, czekam na konsultanta. Mala skale przeskoczyla 32+2 i wazy ponad 2300. Zobaczymy co zdecyduja, ale najpewniej dalej beda kontrolowac jak rosnie.
O ja cie ! Faktycznie przeskoczyla ;) zdradz mi ci ty takiego jesz! 😃 ja rroche dusze na ramieniu mam bo w czwartek ide na wizyte a ostatnio brzuszek malutkiej dostawał mocno wstecz. Jak poszerzy sie ta różnica i zastępuje się wzrost to albo będą decydowac o przerwabiu ciąży albo jeszcze lekami spróbujemy....troche sie martwię tym. Ale nic nie zrobię.
Dziwne ,ze tak dzieci różnie sie rozwijaja ;)
 
reklama
Nie mam pojecia wlasnie. A najlepsze jest to, ze ja mam tylko 2-3kg na plusie.
O ja cie ! Faktycznie przeskoczyla ;) zdradz mi ci ty takiego jesz! [emoji2] ja rroche dusze na ramieniu mam bo w czwartek ide na wizyte a ostatnio brzuszek malutkiej dostawał mocno wstecz. Jak poszerzy sie ta różnica i zastępuje się wzrost to albo będą decydowac o przerwabiu ciąży albo jeszcze lekami spróbujemy....troche sie martwię tym. Ale nic nie zrobię.
Dziwne ,ze tak dzieci różnie sie rozwijaja ;)
 
mnie bolaly tylko na poczatku ciazy. Od 5 tygodnia tak do 12 tygodnia. Później juz nie i do teraz nie bola. W kazdej ciazy tak mialam. A urosly o kilka rozmiarow :oops:
 
Z tymi piersiami to dziwna sprawa. Mnie zawsze przy okresie rosły piersi i bolały. W ciazy tez rosły i bolały ale do momentu. Minal 30 tc i zmalaly🤨 nie jestem pocieszona no ale co zrobic. Wolałabym tamte ale coz. ;)
Ps. Ale mimo wszystko moim najgorszym koszmarem jwst to ze bede mieć znacznie mniejsze piersi po karmieniu 😬

Dzisiaj ide do laboratorium robić badania. Do moich rodziców ma orzyjsc dzisiaj fotelik który zamówiłam i dzisiaj maz ma odebrac zamówienie z Ikea ! Komoda. W końcu;) mam nadzieje ze wszystko wyjdzie dzisiaj.
 
Dziewczyny macie juz siare w piersiach? Dziś zauważyłam przezroczysta wydzielinę..i tak myślę, że chyba mi się juz zacznie 🙈

Ja mam od chyba 23 tygodnia... także już wkładki lecą bo inaczej jest niekomfortowo. Nie ma tak, że leci jak szalone ale po kilka kropel co dzień, co drugi- trzeci dzień się pojawia. Nie ma w tym regularności. Najgorzej jak się nachylam nad brodzikiem jak np. myję włosy, czuję jak leci 😅😂
 
O ja cie ! Faktycznie przeskoczyla ;) zdradz mi ci ty takiego jesz! 😃 ja rroche dusze na ramieniu mam bo w czwartek ide na wizyte a ostatnio brzuszek malutkiej dostawał mocno wstecz. Jak poszerzy sie ta różnica i zastępuje się wzrost to albo będą decydowac o przerwabiu ciąży albo jeszcze lekami spróbujemy....troche sie martwię tym. Ale nic nie zrobię.
Dziwne ,ze tak dzieci różnie sie rozwijaja ;)
Też wizytuje w czwartek :) może się spotkamy. Na którą masz? Bo mają coś zmieniać godziny jeszcze

Też jestem ciekawa ile corcia waży 😁 najpierw była dość mała, później w 3tyg przybrała 700g i jestem ciekawa ile teraz znów po 3tyg ma - chciałabym z 2200-2300😁
 
reklama
Też wizytuje w czwartek :) może się spotkamy. Na którą masz? Bo mają coś zmieniać godziny jeszcze

Też jestem ciekawa ile corcia waży 😁 najpierw była dość mała, później w 3tyg przybrała 700g i jestem ciekawa ile teraz znów po 3tyg ma - chciałabym z 2200-2300😁
No wlasnie nie wiem na ktora mam ;/ czekam cierpliwie na telefon. Bo pewnie po 14 będą dzwonić jak zwykle ;) tez jestwm ciekawa co u Malej. Modle sie aby brzuszek urosl i ze ma przynajmnoej też jakies 2500 ;)
 
Do góry