reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ja rano byłam w luxmedzie na badaniach. Na szczeście nie było zbyt duzo ludzi.
W czwartek czeka mnie wizyta.
Które z Was wspominały ostatnio o płaczliwych dniach? 😊 Ja mam dziś taki dzień🙈 Masakra jakas...
Tez mam w czwartek wizyte. Okaze się czy brzuszek Malutkiej sie powiększył.... triche sie boje. Jutro ide do laboratorium zrobic badania. Mam nadzieję że wszystko wyjdzie ok. Jutro zaczynam 35t0d. Wiec juz coraz blizej. ;)
 
reklama
Ja mam dzisiaj USG i konsultanta. Jak wszystko bedzie ok, to juz nie bede musiala isc wiecej. Zostanie tylko polozna. W normalnych warunkach, wolalabym jeszcze miec jedno w 36tc (tak powinnam miec przy niskim pappa), ale w chwili obecnej to wizyty w szpitalu mi sie nie widza, a do tej pory mala byla gdzies na 75 centylu, wiec mam nadzieje, ze tak pozostanie.
 
Dziewczyny ale się wystraszyłam dzisiaj... W nocy nie mogłam spać, i ze 3 razy się zdarzyło że zaczął mnie boleć brzuch tak jak na okres :( ale nie był twardy tak jak przy skurczach... Niby przeszło, mam nadzieję że to jelita albo Mały mi coś pouciskał, ale się tym stresuję :(
 
Córka waży 3120. Dobiję do ponad 4 kg na bank. Przybrała mi w 3 tygodnie ponad 700 gram 😂. Doktor pobrała mi gbs. Oddałam do labo. Szyjka dlugaaaa i wszystko pozamykane . Wizyty więcej nie bede mieć , chyba że coś mnie zaniepokoi. Skierowania na cc ni dostałam , bo i tak będzie lekarz w szpitalu decydował jak zakończy poród , nie ona. No ale to nie najważniejsze. :) U mnie dziś 35+4 a mała ma brzuszek na ponad 38 tygodni. Pokazywała mi na USG jak jest duża ♥️
 
Dziewczyny ale się wystraszyłam dzisiaj... W nocy nie mogłam spać, i ze 3 razy się zdarzyło że zaczął mnie boleć brzuch tak jak na okres :( ale nie był twardy tak jak przy skurczach... Niby przeszło, mam nadzieję że to jelita albo Mały mi coś pouciskał, ale się tym stresuję :(
Kochana ja mam bóle okresowe co jakiś czas. To już mogą być skurcze przepowiadające :)
 
To moja córka się urodziła z wagą 3120 w 42 tygodniu ciąży [emoji28] a druga 2890 w 39 tygodniu. Piękna waga!
Córka waży 3120. Dobiję do ponad 4 kg na bank. Przybrała mi w 3 tygodnie ponad 700 gram [emoji23]. Doktor pobrała mi gbs. Oddałam do labo. Szyjka dlugaaaa i wszystko pozamykane . Wizyty więcej nie bede mieć , chyba że coś mnie zaniepokoi. Skierowania na cc ni dostałam , bo i tak będzie lekarz w szpitalu decydował jak zakończy poród , nie ona. No ale to nie najważniejsze. :) U mnie dziś 35+4 a mała ma brzuszek na ponad 38 tygodni. Pokazywała mi na USG jak jest duża [emoji3531]
 
reklama
Kochana ja ciągle chodzę z bólami miesiączkowymi. Na tym etapie to normalne, przynajmniej tak twierdzi mój lekarz
Dziewczyny ale się wystraszyłam dzisiaj... W nocy nie mogłam spać, i ze 3 razy się zdarzyło że zaczął mnie boleć brzuch tak jak na okres :( ale nie był twardy tak jak przy skurczach... Niby przeszło, mam nadzieję że to jelita albo Mały mi coś pouciskał, ale się tym stresuję :(
 
Do góry