reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Dziewczyny kupujecie swoim dzieciaczkom płaskie podusie czy będą dość tylko na pieluszce bo już zgupialam 😅 jedni mówią żeby płaska taka kupić inni żeby na pieluszce bambusowej główka leżała
Moj na poczatku nic nie mial na pieluszce tylko , teraz mialam w planie kupic specjalna poduszke z dziurką na główkę ale dalam sobie spokoj z tym 😊
 
reklama
Dziewczyny kupujecie swoim dzieciaczkom płaskie podusie czy będą dość tylko na pieluszce bo już zgupialam 😅 jedni mówią żeby płaska taka kupić inni żeby na pieluszce bambusowej główka leżała

Ja w zestawie minky mam płaskie poduszki, bardziej na zasadzie dwustronnego materiału. Myślę że przez pierwsze 3 msc malca, będzie spał na płasko, później chyba mu dam bo jest z tymi kuleczkami sensorycznymi.

Też się zastanawiałam nad kokonem, ale wiele czytałam, że maluszki nie powinny leżeć w kokonie, bo mogą się przydusić o jej boki. Ale z drugiej strony lepiej leżą na sofie czy gdzieś na płaskim. Ale też fizjoterapeutka wypowiadała się, że zakłóca to naturalny proces koordynacji rączkami. bo jest dziecko tam ściśnięte i nie do końca odgina rączki... powiem Wam, że czasem mam wrażenie, że lepiej nie czytać tylko działać intuaicyjnie ! Idzie oszaleć od tych wiadomości !
:)

Ja kupuję cały zestaw z jukki, razem z kokonem. Dostałam w "spadku" też leżaczek więc jedno i drugie będzie wykorzystywane.
Nie słyszałam nic o negatywnych konsekwencjach o stosowaniu kokonu 🤔
 
Ja zamówiłam zestaw tego typu... jutro ma być u mnie :)
@Lilka455 piękne masz gadżety ❤
Uwielbiam oglądać tego typy kąciki :)
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-03-27-19-06-40-1.png
    Screenshot_2020-03-27-19-06-40-1.png
    109,5 KB · Wyświetleń: 100
Och ! Najgorszy ten zespół niespokojnych nog. Nie idzie spać w nocy. Jeszcze to spanie na boku...ciagle mi biodra drętwieja! Az czasem boje sie isc spać...
Ale pojde wziac ciepły prysznic , przewietrze w pokoju. Nastawie nawilżacz, woda kolo lozka i mozna osc spać;)
 
Kapiel na chwile pomaga, ale za krotko zeby usnac [emoji29] a jak w koncu padne 12-1 to roczniak mnie budzi o 6. Cos mu sie poprzestawialo ostatnio i wstawal o 5. Pierwszy raz sie ciesze ze zmiany czasu, bo 6 juz lepiej brzmi. Dobrze, ze chociaz noce przesypia.
Och ! Najgorszy ten zespół niespokojnych nog. Nie idzie spać w nocy. Jeszcze to spanie na boku...ciagle mi biodra drętwieja! Az czasem boje sie isc spać...
Ale pojde wziac ciepły prysznic , przewietrze w pokoju. Nastawie nawilżacz, woda kolo lozka i mozna osc spać;)
 
Och ! Najgorszy ten zespół niespokojnych nog. Nie idzie spać w nocy. Jeszcze to spanie na boku...ciagle mi biodra drętwieja! Az czasem boje sie isc spać...
Ale pojde wziac ciepły prysznic , przewietrze w pokoju. Nastawie nawilżacz, woda kolo lozka i mozna osc spać;)

Czy to z tymi nogami to to że przed zaśnięciem jakby swędzą? Takie a'la swędzenie żył? 🤔 Bo jeśli tak to ja sobie z tym poradziłam 💪 wielka poducha pod nogi i tak śpię, po trzech dniach spania z nogami wyżej nie odczuwam tego. Może to wina wody która się nam zbiera w nogach?
 
reklama
U mnie juz chyba zaakceptowałam ten ból pachwin. Mąż twierdzi, że przez to śmiesznie chodzę jakby szpagatem [emoji1787] Ale co poradzę, że cała tam puchnę i boli, a do teho żylaki, które albo swędzą, albo pieką jak bym cięła się żyletką. Do tego młoda jak by chciała juz sie wydostać, aż jestem przerażona widzac te gulę na brzuchu.
Ale najgorsze, to to jak mam teraz wyczulony słuch, nawet wibracje w telefonie sąsiada z góry słyszę [emoji33]
 
Do góry