reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Mam poduszke ciazowe, ale ja mam na tyle silne to, ze nic nie pomaga. Ja musze ruszac nogami, wrecz wygina mi je. Jak mam gorsza noc, to rano mnie stawy bola. Biodra, kolana, kostki tak jakbym w szpilkach przetanczyla cala noc. Bez ciazy tez to mam, ale nie tak. Czuje to tylko w samolocie, kinie, albo dlugich trasach w samochodzie.
Czy to z tymi nogami to to że przed zaśnięciem jakby swędzą? Takie a'la swędzenie żył? [emoji848] Bo jeśli tak to ja sobie z tym poradziłam [emoji123] wielka poducha pod nogi i tak śpię, po trzech dniach spania z nogami wyżej nie odczuwam tego. Może to wina wody która się nam zbiera w nogach?
 
reklama
A czy któraś z was, czuje tak jakby ucisk na nerki? Ja od wczoraj cala lewą stronę czuje nawet jak chodzę, nie wiem czy to od spania na lewym boku i juz jest przeciazony czy matka mnie boli bo tylko przy ruchu czuje jak stoję czy siedzę to nie ...
 
A czy któraś z was, czuje tak jakby ucisk na nerki? Ja od wczoraj cala lewą stronę czuje nawet jak chodzę, nie wiem czy to od spania na lewym boku i juz jest przeciazony czy matka mnie boli bo tylko przy ruchu czuje jak stoję czy siedzę to nie ...
W ciazy jeżeli chodzi o zapalenia nerek czy jezeli cokolwiek sie dzieje przy nerkach to w większości jest to prawa nerka 🙂 nie wiem czemu 🤔 wiec może po prostu od lezenia na lewym boku Cie boli ;)
Teraz to chyba wszystko bedzie bólec. ...
Ja nie jestem zwolenniczką leżenia tylko na lewym. Znam przypadki ze dzieci rodziły się z asymetria ciala bo matki leżały tylko na lewym boku. A ile w tym prawdy to nie wiem. Ja staram sie akurat zmieniac pozycje. W ciagu nocy to nawet tego nie kontroluje. ;)
 
Ja zaraz wychodzę z auta na wizytę. Nie wchodzę wcześniej do tego lokalu , gdzie mój lekarz przyjmuje. Nie chce tłoku robić za wcześnie . Mam stresa. Nie dobrze mi od.wczoraj. Prawie nic nie.zjadlam dziś 🤦🏻‍♀️
 
Ja rano byłam w luxmedzie na badaniach. Na szczeście nie było zbyt duzo ludzi.
W czwartek czeka mnie wizyta.
Które z Was wspominały ostatnio o płaczliwych dniach? 😊 Ja mam dziś taki dzień🙈 Masakra jakas...
 
Ja się zmagam z uciskiem i bólem na prawa nerkę od 30 tygodnia jak wylądowałam w szpitalu. Od tamtej pory tylko nospa choć staram się ograniczyć. Mam kamienie na nerce i lekarze mówią że będzie boleć aż do rozwiązania.
A czy któraś z was, czuje tak jakby ucisk na nerki? Ja od wczoraj cala lewą stronę czuje nawet jak chodzę, nie wiem czy to od spania na lewym boku i juz jest przeciazony czy matka mnie boli bo tylko przy ruchu czuje jak stoję czy siedzę to nie ...
 
Ja się zmagam z uciskiem i bólem na prawa nerkę od 30 tygodnia jak wylądowałam w szpitalu. Od tamtej pory tylko nospa choć staram się ograniczyć. Mam kamienie na nerce i lekarze mówią że będzie boleć aż do rozwiązania.
I nic nie dostałaś na to? O matko ... Ja zwariuje do porodu z tym bólem 🤦‍♀️
 
Ja rano byłam w luxmedzie na badaniach. Na szczeście nie było zbyt duzo ludzi.
W czwartek czeka mnie wizyta.
Które z Was wspominały ostatnio o płaczliwych dniach? 😊 Ja mam dziś taki dzień🙈 Masakra jakas...
Ja ciągle odkładam termin na wymaz ale do 15 kwietnia muszę już mieć więc pewnie w tym tyg pojde, a nienawidzę ambulatoriow 🙈🙈🙈
 
reklama
Do góry