reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Dziewczyny a rzeczywiście ten mój to taka kruszyna 2527 g🤔 a dziś mi wyszły rozbieżności z terminami porodu ale doktor pow że to też jak się mały ułoży i jak to jest wyliczone przez komputer niby .....
Który masz tydzien? Waga z usg plus/minus nawet do 0.5 kg może się wahać. Mój mial przewidzianą 3.500 A urodził się 2.980 . Ja na Twoim miejscu dopakowalabym 50 rozmiar ciuszkowa jesli masz 😊
 
reklama
Dziewczyny a rzeczywiście ten mój to taka kruszyna 2527 g[emoji848] a dziś mi wyszły rozbieżności z terminami porodu ale doktor pow że to też jak się mały ułoży i jak to jest wyliczone przez komputer niby .....

Moja przyjaciółka urodziła w styczniu w 36 tc z waga niecałe 2300 i miała 50 cm. Wiec nie jest taki mały. Druga we wrześniu urodziła w skończonym 38 z waga 2600 [emoji846]
 
Który masz tydzien? Waga z usg plus/minus nawet do 0.5 kg może się wahać. Mój mial przewidzianą 3.500 A urodził się 2.980 . Ja na Twoim miejscu dopakowalabym 50 rozmiar ciuszkowa jesli masz [emoji4]

Dokładnie. W moim przypadku w obydwu ciążach USG w dniu porodu podawało wagę dziecka o 0,5 kg mniej. Córka miała mieć 3 a miała 3500, a syn max 3500, a miał 4000.
 
Z miesiączki mam 36+2 ...to chyba sobie dokupie jakieś 50 bo się utopi ten mój w tych ciuszkach 😅 i trochę przepakować torbę muszę 🤭
Ja gonilam męża do sklepu z porodowki na szybkiego przepieral w domu ciuchy i mi przywiózł do szpitala bo to komicznie wyglądało jak 56 musialam rękaw w body na 3 razy zawijac. 36 tydz i taka waga to super , bardzo podobnie do mojego w tym czasie . Taki 3 kg maluch w sam raz do rodzenia, no i masz niemowlaczka prawdziwego. Moja siostra swoje dzieci rodziła po 4 kg i wyglądały jak miesięczne bobasye zawsze mowila ze mi zazdrości takiej malizny bo tak szybko rosną te dzieci.
 
Ja gonilam męża do sklepu z porodowki na szybkiego przepieral w domu ciuchy i mi przywiózł do szpitala bo to komicznie wyglądało jak 56 musialam rękaw w body na 3 razy zawijac. 36 tydz i taka waga to super , bardzo podobnie do mojego w tym czasie . Taki 3 kg maluch w sam raz do rodzenia, no i masz niemowlaczka prawdziwego. Moja siostra swoje dzieci rodziła po 4 kg i wyglądały jak miesięczne bobasye zawsze mowila ze mi zazdrości takiej malizny bo tak szybko rosną te dzieci.

No nasz syn to taki miesięczny już był jak się urodził [emoji23] w dodatku był długi miał 56, taki fajny papuśny i nie używaliśmy w ogóle rożka [emoji5] ale fakt, zawsze poród gorszy, bo to jednak 4 kg. Teraz mała chciałabym, żeby miała tak 3,5-4 nie więcej [emoji1307]
 
No nasz syn to taki miesięczny już był jak się urodził [emoji23] w dodatku był długi miał 56, taki fajny papuśny i nie używaliśmy w ogóle rożka [emoji5] ale fakt, zawsze poród gorszy, bo to jednak 4 kg. Teraz mała chciałabym, żeby miała tak 3,5-4 nie więcej [emoji1307]
Tez celuje w tą wagę, zobaczymy jutro ile będzie miala w porównaniu do syna bo baranie wypada w tym samym tc co z Alexem byłam. Ostanio byla 200 większa niż Alex, woec tez myślę, że będzie miała z 3.5 po porodzie
 
Ja dzisiaj jakos w miarę, ale wczoraj i przedwczoraj zle spałam 😰 na wadze mam 20 na plusie 🙉🙊🙈 ale ja tak już mam, bo przed ciążą 49 kg max 50. Zrobilam sie juz bardziej na twarzy, ramionach i stopach pyzata 😜 nudnosci to raczej mnie nie opuszczaja, ale to wieczorami. Walizka spakowana od poczatku marca, wozek zlozony, lozeczko turystyczne gotowe, lozeczko w sypialni tylko przystroic (tak mnie juz ciagnie 😂) i tylko hustawaka/leżaczek i niania elektroniczna w drodze i w sumie pełna gotowość 🙂
Nic sie nie martw. To moja pierwsza ciąża. Zawsze mialam super szybka przemiane materii i zawsze przy wzroście 176 cm wazylam.maksymalnie 55 do 60 km ;) taki szczypior byl że mnie. zaczelam się starac o dziecko. Dwa poronienia, milion badań, stres, sterydy i juz mi cialo odmowilo posłuszeństwa. 😊 teraz w 36+6 tez mam kolo 20 kg na plusie. I nie wiem jakim cudem. Nie wiem. 😬🙄 jest mi z tym cholernie zle. Ale ja nawet jak wstane po 2 dniach na wage to waga idzie w gore. A najśmieszniejsze jest to ze jak ktos mnie poznał już w coazy to wydaje mu sie normalna moja waga. Ale ja widze jakie pulory na twarzy 😂
Mam teraz 3 zmory ktore mi chodza po glowie. Po pierwsze ze mam te 20 kg i nie schudne, piersi po odstawieniu w 31 tc duohastonu mi zmalaly! No i tak jak ostatnio @Karolina1988* weszly mi sny, ze malutka urodzi sie z ZD. No leki jakies mnie naszły...nie spodziewalam się tego po sobie. ;/
 
reklama
Nic sie nie martw. To moja pierwsza ciąża. Zawsze mialam super szybka przemiane materii i zawsze przy wzroście 176 cm wazylam.maksymalnie 55 do 60 km ;) taki szczypior byl że mnie. zaczelam się starac o dziecko. Dwa poronienia, milion badań, stres, sterydy i juz mi cialo odmowilo posłuszeństwa. [emoji4] teraz w 36+6 tez mam kolo 20 kg na plusie. I nie wiem jakim cudem. Nie wiem. [emoji51][emoji849] jest mi z tym cholernie zle. Ale ja nawet jak wstane po 2 dniach na wage to waga idzie w gore. A najśmieszniejsze jest to ze jak ktos mnie poznał już w coazy to wydaje mu sie normalna moja waga. Ale ja widze jakie pulory na twarzy [emoji23]
Mam teraz 3 zmory ktore mi chodza po glowie. Po pierwsze ze mam te 20 kg i nie schudne, piersi po odstawieniu w 31 tc duohastonu mi zmalaly! No i tak jak ostatnio @Karolina1988* weszly mi sny, ze malutka urodzi sie z ZD. No leki jakies mnie naszły...nie spodziewalam się tego po sobie. ;/

Schudniesz. Ja po jakoś miesiącu może do dwóch już ważyłam tyle co przed. Piersi mi w ciąży zawsze rosną. A jak chudnę, to i one lecą [emoji85] No może delikatnie większe są niż przed ciąża. A teraz takie fajne [emoji28] a ten lęk o zdrowie maluszka, to zupełnie naturalna reakcja, będzie wszystko dobrze!
 
Do góry