reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ja. Plamilam cała środę, praktycznie na brązowo. Wieczorem miałam usg, biło serduszko, dostałam duphaston i teraz leżę.

A jak długo go bralas? Na początku ciąży? Dziwi mnie, że nie dostałam skierowania na badanie hormonów.


Dopiero w 7 widać fasolke. Ale mi kazał przyjść też w 4 tygodniu, żeby zobaczyć, czy dobrze się zagnieździł zarodek i wtedy był sam pęcherzyk
Ja po duphastonie plamilam ok 5 dni max i przestałam.

U mnie było widać zarodek w 5t6d także może już być widoczna :)
 
reklama
Witajcie Kochane, czytam Was na bieżąco ale dzień tak szybko leci z rocznym urwisem obok [emoji4] U mnie początek 6 tygodnia jednak już czuję lekkie zmęczenie i nudności. Kładąc spać córeczkę zasypiam razem z nią. Najgorsze jest to, że mam ciągle na coś ochotę i tak jak we wcześniejszej ciąży przytyłam "tylko" 11 kg tak teraz obawiam się, że będzie dużo dużo więcej [emoji16]

Pogoda u nas okropna (Mazury). Zawróciłam się z porannego spaceru, bo tak lało i wiało, że było mi mega zimno i Pola z pewnością by się nie wyspała.
 
Dziewczyny zrobilam wlasnie badania krwi... morfologia czy ktoras z was miala podwyzszone neutrofile? Jestem w 7+1 ciazy... nie chce sie nakrecac ale ktora z Was nie byla tak ciekawa co do wynikow? Poczytalam troche w internecie i same choroby wychodza [emoji14]
IMG_2001.JPG
 
Hejka
Jestem Natalia i mam 29 lat
Termin 7.05 to będzie moje pierwsze dziecko kiedy wybieracie się na L4?? Wczoraj byłam u lekarza zarodek 5mm serducho bije, karte ciazy lekarz zalozy mi 7.10, zastanawiam sie kiedy isc na l4 pracuje w systemie 2 zmianowym po 12 h
 
Dziewczyny zrobilam wlasnie badania krwi... morfologia czy ktoras z was miala podwyzszone neutrofile? Jestem w 7+1 ciazy... nie chce sie nakrecac ale ktora z Was nie byla tak ciekawa co do wynikow? Poczytalam troche w internecie i same choroby wychodza [emoji14]Zobacz załącznik 1023447
Ja mam, ale sama jeszcze nie wiem co mi dolega, ale u mnie więcej niezgodności w morfologii niż u Ciebie ... jutro dopiero do gina idę z tymi wynikami.
Screenshot_20190917-164511_Patient%20Portal.jpeg
Screenshot_20190917-164518_Patient%20Portal.jpeg
 
Dziewczyny zrobilam wlasnie badania krwi... morfologia czy ktoras z was miala podwyzszone neutrofile? Jestem w 7+1 ciazy... nie chce sie nakrecac ale ktora z Was nie byla tak ciekawa co do wynikow? Poczytalam troche w internecie i same choroby wychodza [emoji14]Zobacz załącznik 1023447


Najbardziej niepokojące co widzę to hemoglobina.
Ona będzie spadala jeszcze bardziej wraz ze wzrostem ciąży. Chyba że uzupełnisz dietą. W awaryjnej sytuacji lekarz przepisze Ci żelazo w tabletkach.
Moja koleżanka notabene lekarz miała hemo na poziomie 6 więc w ciąży miała transfuzje krwi. Nie życzy nikomu samopoczucia . Uzgodnij z lekarzem Ci najlepiej jeść Ale szpinak buraki to na pewno . Jeśli możesz kup sobie sokowirowke i wypijaj szklane soku z burakow dziennie .
Edit: urodziła szczęśliwie zdrowa piękna córeczkę :)
 
Dziewczyny te tabletki uratowały mi życie przez ostatnie 3 dni wszystko wymiotowalam nawet wodę [emoji29] na szczęście moja gin poleciała mi te tabletki prevomit i krople imbifem. Tabletki biorę od rana i w końcu mogę normalnie funkcjonować [emoji16] tylko przez chwilę poczułam mdłości ale nie wymiotowalam od rana [emoji4]
1568733106219.jpeg
 
reklama
Do góry