reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Kobietki zdradzicie jak długo staraliscie się z mężem/partnerem o ciążę. I w jakim wieku. Czy wiek ma tutaj aż takie znaczenie wielkie aby zajść w ciążę w okolicy 35 roku życia. Tak głośno myślę.
Z pierwszą ciążą nie staraliśmy się wcale. Miesiąc po odłożeniu antykoncepcji zaszłam w ciążę. Miałam wtedy 26 lat.
W drugą ciążę zaszłam po 2 miesiącach starań. Niestety poroniłam.
Po trzech miesiącach mogliśmy znowu spróbować, udało się w pierwszym cyklu. Teraz mam 29 lat.
 
reklama
Witam :) Jestem Marlena i wychodzi 6 tc 2 dzień. Termin na 26 maja 2020. Identyczny jak u mojej córeczki, która obecnie ma 16 miesięcy Ciąża potwierdzona na chwile obecną z bthcg - dzisiaj powtórzyłam i czekam na wyniki. Ciąża 4 - i mam nadzieje, że pójdzie wszystko dobrze tak jak z Zuzką :)
Też mam córeczkę z dnia matki tylko moja już 5 latek skończyła :)
 
Chciałbym

Dziękuję za wsparcie odezwę się jutro po wizycie
Trzymaj się. Przedziwne to wszystko, wychodzi na to że ale albo położna coś pomyliła albo lekarz w szpitalu, taka ciąża nie wchłania się sama z siebie. Można poronić no ale to byłoby krwawienie, ale znikająca ciąża? Dziwy jakieś :( trzymam kciuki że się ułoży!
 
Kobietki zdradzicie jak długo staraliscie się z mężem/partnerem o ciążę. I w jakim wieku. Czy wiek ma tutaj aż takie znaczenie wielkie aby zajść w ciążę w okolicy 35 roku życia. Tak głośno myślę.
Ja pierwsze w wieku 31 lat , drugie 33 - o każde starałam się po pół roku. Poprzednia ciąża w 36 roku życia zaszłam w drugim miesiącu starań. Po tym późnym poronieniu staraliśmy się rok. Mam nadzieję że się uda wszystko i urodzą się zdrowe dzieci :)
 
Kobietki zdradzicie jak długo staraliscie się z mężem/partnerem o ciążę. I w jakim wieku. Czy wiek ma tutaj aż takie znaczenie wielkie aby zajść w ciążę w okolicy 35 roku życia. Tak głośno myślę.
Pierwsza ciąża skończone 34l.-pierwsza próba i trafiony zatopiony :) Dziś 4,5 latek w domu.
Druga ciąża skończone 39l.-pierwsza próba i trafiony zatopiony :)
 
U mnie w wieku :
23 lata - 1a ciąża (wpadka) poroniona; potem przez przez lata nic ...
26 lat - 2ga ciąża - praktycznie od razu w 1 cyklu (i jest nasza Zuzka 16 miesięcy).
Teraz mam 28 lat - w pierwszym cyklu (w lipcu) ciąża 5 tc ciąży poroniona
i od razu w następnym cyklu (sierpień) 4 ciąża - obecna gdzie dzisiaj powtórzyłam betę i wychodzi 2500 (tydzień temu była na poziomie 70). Wiec chyba dobrze rośnie? ☺
 
Kobietki zdradzicie jak długo staraliscie się z mężem/partnerem o ciążę. I w jakim wieku. Czy wiek ma tutaj aż takie znaczenie wielkie aby zajść w ciążę w okolicy 35 roku życia. Tak głośno myślę.
Pierwsza ciąża 27 lat, 2 cykl starań. Druga ciąża 31 lat, 1.5 roku starań, ostatnie dwa cykle luteina, clostilbegyt i estrofem.
 
reklama
Ja pierwsze w wieku 31 lat , drugie 33 - o każde starałam się po pół roku. Poprzednia ciąża w 36 roku życia zaszłam w drugim miesiącu starań. Po tym późnym poronieniu staraliśmy się rok. Mam nadzieję że się uda wszystko i urodzą się zdrowe dzieci :)
Teraz śliczna dwojeczka dzieciaczków że zdwojoną wynagrodzi Ci to przeżycie z utratą poprzedniej ciąży.
 
Do góry