reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

My sobie zrobiliśmy babski wieczór z dziewczynami [emoji847] pizza, włączylismy bajki i tak leżymy i oglądamy :) znacie jakieś strony z darmowymi bajkami, ale nie twoimi odcinkowymi? :)
 
reklama
Cześć mamuski. Ostatnio mnie nie było mam jakiś czarny tydzien same zle wiadomości , noce przeplakane, ale na szczęście żadna rzecz nie dotyczy maleństwa jedyny plus. Właśnie siedzę u dentysty więc mam chwilę, zeby sie wyłączyć. Dziś BF , planujecie jakieś łowy dla dzieci w ten weeekend promocji ?
Dla mnie też za wcześnie, niepewnie się jeszcze czuje. Dla chłopca mamy wszystko po starszaku, a dla dziewczynki potrzebujemy wszystkiego, ale promocje są w zasadzie cały rok. Przed majem to pewnie na wielkanoc będą promocje to może wtedy się skuszę :)
 
Dla mnie też za wcześnie, niepewnie się jeszcze czuje. Dla chłopca mamy wszystko po starszaku, a dla dziewczynki potrzebujemy wszystkiego, ale promocje są w zasadzie cały rok. Przed majem to pewnie na wielkanoc będą promocje to może wtedy się skuszę :)
Ja też na pierwsze zakupy dla mojej Fasolki czekam aż dostanę wyniki badań amniopunkcji. Jakoś tak nie chce zapeszać.
 
Przy pierwszym to kupiłam wszystko na raz, tak około 27 tyg jak już przeszedł mi stres. Wiadomo, że coś tam oglądam, wybieram, ale nie zamawiam :D
Ja że swoim strachem to pewnie w 35tyg najwcześniej polecę na zakupy, takie jakich potrzebuje na sam początek - wyprawka i pierwsze dni. Jakoś na razie w głowie mam strach, chociaż wierzę, że wszystko będzie dobrze.
U nas znów w nocy wizyta na izbie przyjęć. Znów mocne plamienie, znów mały krwiaczek. Ja depresji dostanę... :(
 
To ja mam trochę inne podejście, ja nie kupuje bo jeszcze nie jestem pewna co tam siedzi w tej kinderniespodziance. Rozumiem te z Was, które mają niestety problemy w ciąży, że to się wiąże ze strachem i pewnie też bym się wstrzymała.
Ale w pierwszej ciąży kiedy na polowkowym badaniu w 22 tyg ciazy mi potwierdzili płec, a ciąża była całkowicie zdrowa to kupowalam juz pełna para bo niby czemu nie ?
Równie dobrze kiedy czeka się do samego końca i ma się ten pokoik gotowy to jaka jest gwarancja, że się wróci cało i zdrowo z maluchem, wiadomo nikt nie chce czarnowidziec, ale prawda jest taka że w każdym mimencie moze cos się stać. Dlatego jak na to nie patrzę, kiedy będę wiedzieć na 100% jaka jest płec zacznę chomikowac :D:D
 
Ja też już nabrałam odwagi do zakupów,tylko chciałabym znać już płeć na 100%, bo mało jest takich neutralnych ciuszków dla dzieci. Wszystko albo typowo na dziewczynkę albo na chłopca.
 
reklama
Cześć mamuski. Ostatnio mnie nie było mam jakiś czarny tydzien same zle wiadomości , noce przeplakane, ale na szczęście żadna rzecz nie dotyczy maleństwa jedyny plus. Właśnie siedzę u dentysty więc mam chwilę, zeby sie wyłączyć. Dziś BF , planujecie jakieś łowy dla dzieci w ten weeekend promocji ?

Voucher z katalog marzen dla mojego na święta


Ja też już nabrałam odwagi do zakupów,tylko chciałabym znać już płeć na 100%, bo mało jest takich neutralnych ciuszków dla dzieci. Wszystko albo typowo na dziewczynkę albo na chłopca.
Ja też jak poznam płeć i na pewno dopiero zakupy od lutego zacznę
 
Do góry