reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Sama już nie wiem 😥 niby wydaje mi się jakby bulgotki wczoraj ale nie jestem pewna ... Dziś mam ta wizytę i endokrynolog ona jest też ginekologiem nie wiem czy nie poprosić ja czyby mnie nie zbadala
Jeżeli idziesz do ginekologa/endokrynologa to nawet się nie zastanawiaj nad tym czy prosić. Od razu wchodź i mów o co chodzi. Ja ogólnie nie wytrzymałabym z niepokoju i już dawno była na IP. Mam już tam 5 wizyt za sobą :D daj znac jak będzie po wizycie. A lekarza prowadzącego ciąże zapytaj o to czemu słabiej odczuwasz ruchy. Może jest dziecko na przedniej ścianie macicy i wtedy ruchy są mniej wyczuwalne,
 
Dziewczyny, ależ miałam dziś koszmar 🙈 obudziłam się, i bylam cała w strachu... co najgorsze na poczatku nie wiedziałam czy to prawda, czy tylko sen... 🙈 nie mogłam dojść do siebie... Moja biedna dzidzia pewnie też nieźle się przez to zestresowała :/ Macie tak czasami?
 
Taki mam zamiar poprosić ja chyba mi nie odmówi.... Łożysko mam na tylnuej ścianie ale nisko osadzone zastanawiam się czy to na wpływ
 
Taki mam zamiar poprosić ja chyba mi nie odmówi.... Łożysko mam na tylnuej ścianie ale nisko osadzone zastanawiam się czy to na wpływ
Też mam na tylnej ścianie i nisko osadzone, niedaleko szyjki macicy i bardzo wyraźnie czuję Malutką. Jestem stosunkowo szczupłą osobą, ale nie wiem czy to ma coś wspólnego. Kiedyś czytałam, że szczuplejsze osoby czują wyraźniej kopniaki :) Chyba, że po prostu takie bulgotanie jak ty opisujesz to jest normalne odczuwanie? Tylko ty to uważasz jako coś co powinnać czuć bardziej :)
 
Dziewczyny, ależ miałam dziś koszmar 🙈 obudziłam się, i bylam cała w strachu... co najgorsze na poczatku nie wiedziałam czy to prawda, czy tylko sen... 🙈 nie mogłam dojść do siebie... Moja biedna dzidzia pewnie też nieźle się przez to zestresowała :/ Macie tak czasami?
Ja mam czasami sny związane z ciążą , jak się czymś martwię np. przed ważnymi badaniami to zaraz mam nieprzyjemne sny związane z ciążą. I też się parę razy taka zdezorientowana obudziłam i nie wiedziałam czy to prawda czy nie :crazy: A tak normalnie to przed ciążą to na palcach bym zliczyła kiedy mi się coś śniło. Teraz coraz jakieś głupoty
 
Też mam na tylnej ścianie i nisko osadzone, niedaleko szyjki macicy i bardzo wyraźnie czuję Malutką. Jestem stosunkowo szczupłą osobą, ale nie wiem czy to ma coś wspólnego. Kiedyś czytałam, że szczuplejsze osoby czują wyraźniej kopniaki :) Chyba, że po prostu takie bulgotanie jak ty opisujesz to jest normalne odczuwanie? Tylko ty to uważasz jako coś co powinnać czuć bardziej :)
Kompletnie nie wiem co już myśleć ....jutro zapytam się mojej Pani doktor o co chodzi... Mam nadzieję ze dziś ta Pani doktor nie odmówi mi badania usg skoro też jest ginekologiem tym bardziej że idę prywatnie
 
reklama
Kompletnie nie wiem co już myśleć ....jutro zapytam się mojej Pani doktor o co chodzi... Mam nadzieję ze dziś ta Pani doktor nie odmówi mi badania usg skoro też jest ginekologiem tym bardziej że idę prywatnie
Mam wrażenie, że muszę Ci przypomnieć, że musisz walczyć o siebie. Nie wstydzić się zapytać i przekonywać lekarza. Bo inaczej sama sobie krzywdę robisz czekając na wizytę we wtorek jako rozwiązanie sytuacji. Powiesz jakie masz obawy i ze prosić o USG. Idziesz prywatnie więc po prosty zapłacisz najwyżej więcej bo konsultacja edno to będzie jedno a dodatkowe usg to drugie. Nie daj się zbyć.
A nie masz numeru telefonu do swojej ginekolog ?
 
Do góry