reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
cześć dziewczyny,
jestem na forum nowa i mam nadzieję, że będę również bardziej aktywna :)
ponieważ jest to moja pierwsza ciąża (22tc), wiele pewnie dla Was błahych rzeczy, jest dla mnie zupełnie nowa.
Powoli rozglądam się za wózkami dla maleństwa. Potrzebuję Waszej rady, czy dla przyszłej mamy mieszkającej w Krakowie wózki polecane przez sprzedawcę są odpowiednie:
- Muuvo Slick
- Areo Tutis
A może znacie lepsze modele ???
Będę bardzo wdzięczna za poradę!
 
cześć dziewczyny,
jestem na forum nowa i mam nadzieję, że będę również bardziej aktywna :)
ponieważ jest to moja pierwsza ciąża (22tc), wiele pewnie dla Was błahych rzeczy, jest dla mnie zupełnie nowa.
Powoli rozglądam się za wózkami dla maleństwa. Potrzebuję Waszej rady, czy dla przyszłej mamy mieszkającej w Krakowie wózki polecane przez sprzedawcę są odpowiednie:
- Muuvo Slick
- Areo Tutis
A może znacie lepsze modele ???
Będę bardzo wdzięczna za poradę!
Mieszkam w Wiedniu więc podobne miasta z tramwajami itp , chodnikami, dużym ruchem. Będę kupować Muuvo Quick oglądałam w sklepie cudownie się prowadzi mialam z pierwszym dzieckiem Easy Go Optimo i byl genialny kompaktowy ale za ciężki ten jest 4 kg lżejszy płynie po ulicy ;) i cena super z nosidelkiem cybex okolo 2500 tyś. zl Screenshot_20200120-201018_Chrome.jpg
 
Mieszkam w Wiedniu więc podobne miasta z tramwajami itp , chodnikami, dużym ruchem. Będę kupować Muuvo Quick oglądałam w sklepie cudownie się prowadzi mialam z pierwszym dzieckiem Easy Go Optimo i byl genialny kompaktowy ale za ciężki ten jest 4 kg lżejszy płynie po ulicy ;) i cena super z nosidelkiem cybex okolo 2500 tyś. zlZobacz załącznik 1070539
Bardzo dziękuję za radę!
będąc w sklepie testowałam tutisa i Muuvo. Tutis wizualnie bardziej mi się podoba ale pomimo niskiej wagi jest spory. Obawiam się, że może mi to w pewnym momencie przeszkadzać. Muuvo jest bardziej zgrabny.
 
Cześć dziewczyn:-)
Dzisiaj w przedszkolu u córki wisiala kartka by odrobaczyc dzieci ze wzgledu na potwierdzone przypadki owsicy. Oczywiscie zrobilam to u dziewczyn i męża ale co ze mna??? Zadzwonie do lekarza jutro ale czytalam ze lekow nie moge brac. Co robic?
 
reklama
Cześć dziewczyn:-)
Dzisiaj w przedszkolu u córki wisiala kartka by odrobaczyc dzieci ze wzgledu na potwierdzone przypadki owsicy. Oczywiscie zrobilam to u dziewczyn i męża ale co ze mna??? Zadzwonie do lekarza jutro ale czytalam ze lekow nie moge brac. Co robic?
Z tego co wiem Ty nie możesz się odrobaczac.
 
Do góry