reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

hej dziewczyny i jak sie dzis czuejecie ? mam nadzieje ze dobrze i humorki dopisuja bo u mnie masakra zimno ciagle pada nic mi sie niechche a na dodatke cos korki mi wywala i niee moge ugotowac obiadu :( ciagle mi nie dobrze i wogole.....
 
reklama
nadzieja1984- kurcze cos powaznego wiesz co tez miewam humory teraz i rycze na mojego bez powodu poprstu mnie wkurza i potem sa te zbedne klutnie hehehe , mi tez dzis nie najlepiej zimno mi i zygac mi sie ciagle chche :( a z tego co widze to mamy obydwie kolejna wizyte 02.10 :) to razem trwamy do tego pazdziernika:D
 
nadzieja-ja dzis też sie prawie pokłóciłam z moim i ryczec mi sie chce cały czas:-(w ogóle myślałam,że jak zajde w ciaze to on bedzie przezywal,latał cieszyl sie i w ogóle,bo bardzo chciał tego dziecka,a on jakos tak normalnie i mówić nikomu jeszcze nie chce,tylko po wizycie u lekarza,a myslalam,ze sie bedzie chwalil wszystkim...i tak mi jakos smutno...
 
niuniaa nic poważnego, takie tam głupoty, ale mnie denerwuje... kończymy remont domu i jednocześnie otwieramy drugi sklep i ciągle go nie ma. teraz pojechał i znowu cały dzień go nie będzie... coś mnie brzuszek dzisiaj znów pobolewać zaczął...
 
KPe007 - to sa poprstu chlopy :D ja do mojego mowie ze zrobimy zdjecia dzidzi w 4d na pamiatke a on ze niehcche tego ogladac bo to do natury nie nalezy zeby przed urodzeniem widziec jak wyglada dziecko i ze jestem nie normalna :D ze jak mozna chciec ogladac takie zdjecia wogole przeciez dziecko jest zakrwawione i brzydkie :D a ja do niego " ja mowisz ze brzydkie to napewno po tobie:p" heheh i koniec tematu :D

nadzieja1984- u mnie tez zadyma zawsze o remont :d mamy dom i jeszcze trezba cala gore dokonczyc zanim urodzi sie dzidzius a moj siedzi od rana i se komputer naprawia :/ nie rozumiem takich ludzi , ale wkurza mnie
 
KPe007 mój się cieszy, chwali, aż za bardzo, bo wolałabym jeszcze nie mówić (wiem jak się później trzeba tłumaczyć jak coś pójdzie nie tak), ale się zamęcza za siebie i za wspólnika i to mnie wkurza, że nie da sobie powiedzieć, że go ktoś wykorzystuje...
 
Witam wszytskie majóweczki,cieszę się, że nas przybywa:-)
Ja ostatnio troche zaniedbałam forum, ze dwa dni nawet nie zajrzałam. Nie wiem co się ze mna dzieje, ale ogarnia mnie totalna niemoc. Po 8 godz w pracy wracam padnięta, ledwo wytrzymuje do 20, potem ide spac razem córką. Ona tez daje mi popalić, bo rosną jej 5ki i noce bywają ciężkie, do tego łapie nas przeziębienie. Mnie bardzo boli w krzyżu, mała ciągle chce na ręce ostatnio, czasem jej ulegam ale wiem, że nie powinnam dźwigać. Marzy mi się cały dzień leżenia na kanapie........

niuniaa- u mnie tez zimno i pada i nawet pies nie chce na spacer;)fajnie, że masz karte ciąży- ja jeszcze nawet na wizycie nie byłam;-)

nadzieja1984- tez jestem rozdrażniona i płaczliwa, to przez hormony:-)ale z mężem kłóce się mniej niż w poprzedniej ciąży. ja miałam ecoli w moczu w pierwszej ciąży i brałam antybiotyk. Podobno dzidzi nie szkodzi:) a jesli chodzi o paciorkowca w pochwie to nie miałam ale wiem ze przy porodzie podają antybiotyk i chyba dziecku też,ale pewna nie jestem


ewelinka- ja powiedziałabym po prostu, że nie piję:)

Anetusia78- oby dzidzia trafiła w termin:)

pat&mom- nie stresuj sie tylko odpoczywaj a na pewno wszystko będzie dobrze.

stazi- jakie Ty masz sny kobieto!!! może to przez te sprzeczki z mężem tak odreagowujesz? krótkie wakacje w związku dobrze Wam zrobią. Stęsknicie się. Mogę zapytać jak długo po ślubie jesteście?
Troche Ci współczuje kłoptów z facetem,ale mój tez nie był inny kiedys. Po prostu przestałam z tym walczyć. Wszytsko się zmieniło po urodzeniu Nelki, teraz jesteśmy dla niego najwazniejsze. Trzymam kciuki, żeby i u Was dziecko odwróciło jego świat do góry nogami!

karmelowa- ale się uśmiałam:) a takiemu sponsorowi to dziękujemy!

Tyle pisałyscie o tym jedzeniu, że slinka mi ciekła. lece i ja kończyć obiad. do potem!
 
reklama
Ja czekam zeby powiedzieć rodzinie jak tylko zobacze ze serduszko bije . A wy już widziałyście bijące serduszko i w któym tygodniu ciązy to było??
 
Do góry