reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Czesc, dawno nic nie pisalam bo nie mam sily na nic. Mdlosci daja w kosc strasznie I najcherniej bym lezala. Rozumiem jak piszecie ze wszystko wam smierdzi ja mam to samo I nic prawie mi nie smakuje.
chcialabym zjesc cos pysznego, ale nie wiem co.
moze tez ugotuje barszcz jak mdlosci troche odpuszcza.
Poki jest weekend to odpoczywam bo w pon. znowu do pracy.
Napiszcie mi ze juz niedlugo sie lepiej poczuje I ze odzyskam dawna energie to mi sie humor poprawi.

czytam forum regularnie I jakos zawsze mi sie poprawi a nastroj:-D
Pozdrawiam wszystkie majowki I te co nie maja sily pisac tez.

 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc, dawno nic nie pisalam bo nie mam sily na nic. Mdlosci daja w kosc strasznie I najcherniej bym lezala. Rozumiem jak piszecie ze wszystko wam smierdzi ja mam to samo I nic prawie mi nie smakuje.
chcialabym zjesc cos pysznego, ale nie wiem co.
moze tez ugotuje barszcz jak mdlosci troche odpuszcza.
Poki jest weekend to odpoczywam bo w pon. znowu do pracy.
Napiszcie mi ze juz niedlugo sie lepiej poczuje I ze odzyskam dawna energie to mi sie humor poprawi.

czytam forum regularnie I jakos zawsze mi sie poprawi a nastroj:-D
Pozdrawiam wszystkie majowki I te co nie maja sily pisac tez.


Mam dokładnie to samo. Mdłości, wyczulenie na zapachy, ciagle bym spała itp. Pocieszenie sie ze prawdopodobnie minie po I trymestrze. Oby bo tak sie na dłuższa metę nie da żyć.
Dobrze ze mój M na diecie to coś tam sobie zawsze sam przygotuje do jedzenia i ja nie muszę mu robić i wąchać.
Ja na razie od tego zatrucia gorączki dostałam, mam nadzieje ze przejdzie wkrótce .
 
wichurka ja widze ze Ty w 10 tygodniu I nadal masz to samo, czyli jeszcze dluga droga przede mna... Uff moze dam rade.
niuniaa tez mam bole I zawroty glowy ale to od mldlosci... Tak mi sie wydaje.
 
olapalo, studentka nie musi oznaczać że aż tak młodą się jest :p ja 26 lat a dopiero magisterkę zaczynam :p

lotos, prośba żebyś nie pisała jednego postu pod drugim tylko korzystała z edycji ;)

perelka, dokładnie, to niedaleko Korfantego :)

Lena, mam to samo :/ mam taką hustawkę nastrojów że szok :/ z M się wczoraj przez to tak pokłóciłam że też zamknięta w sypialni płakałam ale przyszedł mnie przeprosić :p

A ja na wsi jestem, relaksuję się :p żołądek mnie tylko tak bolał dzisiaj że myślałam że umrę :/ wzięłam krople na żołądek i mi przeszło... No nic, lecę spać więc dobranoc :*
 
Ostatnia edycja:
Danusia34-ja przed ciaza mialam straszne migreny a teraz jeszcze gorzej bo nic na nie nie moge brac :( chyba dzis nie zasne ... Mam juz dosc :(
 
Witajcie,
Mam do Was pytanko - intymne :-D Czy pozwalacie sobie na orgazm w ciąży? Od razu napiszę, że ja się boję i o ile przed seksem nie mam oporów, tak właśnie przed orgazmem straszne - od razu pojawiają mi się w głowie wizje odklejającego się łożyska itp. :baffled:

Dzien dobry wszystkim! U mnie tez dzis slonce. Lotos81 ja dokladnie to z gryfina ale mamy blisko do siebie i dzieci w tym samym wieku. ale fajnie! Powiedzcie mh prosze. maciet ez jeszcze czasami bole brzucha? Mnie krzyz boli jak za dlugo leze ale brzuch'dzis mniej boli. czasami kluje i ciagnie. w dole czuje czasami takie ciagniecie. ale doczytalam gdzies ze to norma tak?? poradzcie. a po za tym mhjalam najpierw cesarskie ciecie i tam moze bolec te zrosty po bliznie. tez tak ktos'ma?

Mnie nie boli... ale może masz jakieś zrosty? Powinno być wszystko widać na usg.

U mnie też dzisiaj nie po mojej myśli. Liczyłam, że zalapie się na to usg w centrum handlowym, ale ludzi była taka masa, że coś okropnego. Tzn. ciężarnych w zasadzie. No i dalej muszę czekać na pierwsze usg, prawie 2,5 tygodnia jeszcze. Martwię się trochę jednak, czy wszystko ok, bo nie mam mdłości, brzuch nie boli... Postanowiłam, że w poniedzialek na te płatne badania pójdę to od razu bete powtórzę. Ale smutno mi, bo myslalam, że fasolke zobaczę.

Nie przejmuj się, może lepiej poczekać - nie będziesz się stresować, że widać pęcherzyk, ale niczego w środku - za 2,5 tyg będzie duża dzidzia z pięknym serduszkiem :tak:

Witajcie dziewczyny. Jako, że mój teścik ukazał dwie kreski chyba dołączę do majówek. Teraz czekam na potwierdzenie u gin. jak sie potwierdzi zawitam na dobre ;-)

Witaj, gratulacje :-D

Wczoraj wieczorem zaczęłam sie zle czuć. Bolał mnie żołądek. W nocy nie spalam wlasnie przez ten brzuch, a rano sie zaczęło. Łazienka w kółko i rewolucja na dwa końce. Złapałam coś chyba od dzieciaków w pracy w przedszkolu. Teraz u mnie wlasnie wirus Rota panuje.

Miałam to samo tydzień temu, wiem co przeżywasz i serdecznie współczuję!
 
Witajcie,
Mam do Was pytanko - intymne :-D Czy pozwalacie sobie na orgazm w ciąży? Od razu napiszę, że ja się boję i o ile przed seksem nie mam oporów, tak właśnie przed orgazmem straszne - od razu pojawiają mi się w głowie wizje odklejającego się łożyska itp. :baffled:

Oczywiście że tak :p Ale mi po prostu wiele nie trzeba haha :D jakbym miała unikać orgazmu to bym musiała w ogóle seksu unikać :p poza tym jakbym przerywała to bym nie odczuwała 100%-owej satysfakcji ;)
 
reklama
Jeśli chodzi no seks, to M. wyjechał zaraz po iui i wróci dopiero jak będę w 13 tygodniu. Więc będę spokojniejsza. Ale mam ochotę na seks większą niż normalnie.

ale nas tutaj duzo, cięzko mi na razie się jeszcze połapać :-)

Mi mdłości minęły, czasem mam lekkie. Mam za to wilczy apetyt.
 
Do góry