reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Hej, ja dziś czuje się fatalnie bo cała noc meczyły mnie mdłosci i refluks :baffled:. Jestem niewsypana, rozdrażniona i smutna :( Rano słukłam ulubioną miseczkę i kilka słoików, po prostu wypadły z szafki, dobrze, że nie na mnie ....Poza tym nie wiem juz co pic odrzuca mnie od wszystkich płynów ;(((((( tak mi dziś źle....buuuuuu
 
reklama
Witam przyszłe majowe mamy:) Wczoraj pan doktor potwierdził moje przypuszczenia:) Termin 23.05. Niesamowicie się ciesze, że to właśnie maj bo sama tez jestem z tego miesiąca:) Czy jest może ktoś z Rzeszowa, kto ma podobny termin?
P.S.Jestem nowa i możne ktoś podpowie jak zrobić suwaczek?
Pozdrawiam

anabuska - szukasz w googlach jakichś suwaczków, tworzysz go wg kolejności (tam będzie podana), po utworzeniu go wyświetli Ci się kilka linków, kopiujesz BBCode i wklejasz go w edycji sygnatury, która jest w ustawieniach. Zapisujesz i cieszysz się suwaczkiem :-D
 
Dzien dobry wszystkim! U mnie tez dzis slonce. Lotos81 ja dokladnie to z gryfina ale mamy blisko do siebie i dzieci w tym samym wieku. ale fajnie! Powiedzcie mh prosze. maciet ez jeszcze czasami bole brzucha? Mnie krzyz boli jak za dlugo leze ale brzuch'dzis mniej boli. czasami kluje i ciagnie. w dole czuje czasami takie ciagniecie. ale doczytalam gdzies ze to norma tak?? poradzcie. a po za tym mhjalam najpierw cesarskie ciecie i tam moze bolec te zrosty po bliznie. tez tak ktos'ma?
 
Witam przyszłe majowe mamy :-) Jako że u mnie 9 tydzień zatem i poród jak dobrze pójdzie w maju się odbędzie .

Sebata - tez miałam cesarskie cięcie 4 lata temu i nic mnie nie boli ale wiadomo każda ciąża inna.

Pozdrawiam z Krakowa, u nas słonecznie:-)
 
Witam Mewa :)

Sebata
ja też miałam cc 3 lata temu i na razie ok , rana nie boli. Ale koleżanke w ciąży od początku bardzo bolała i lekarz powiedział, ze to właśnie zrosty

U nas też słonecznie i nawet temperaturka skoczyła :-)
 
Kpe ja nie polecę gina genetyka. chodzę do normalnego ginekologa. ale poszukaj w googlach chyba jest jakiś instytut badań genetycznych w szczecinie. zapytam kolezanki, gdzie ona robiła.

sebata mnie też brzuch pobolewa i ciągnie. ale jak pisałem, nie codziennie i nie non stop. raczej falowo. Piersi z kolei stały się mniej bolesne, ale zmieniają swój wygląd. powiększają się ciemnieją sutki.

Bąbelek moja córka też wstaje o zabójczej godzinie. oczywiście w weekendy, bo w tygodniu dobudzić jej nie można:-D

nana zazdroszczę bliźniaków :) jednojajowe? czy jeszcze za wcześnie, żeby o tym mówić? ja też mam siostrę bliźniaczkę. dwujajowe jesteśmy ;)
 
Witajcie sobotania pora:0 Co do plaszczyka to moj Maz spojrzal i powiedzial ,ze wygalda jak z lat 80 - łoo ale mnie i tak sie podoba:D Poza tym to sie mnie wydarl ,ze chce by mi kupil ser bialy bo przeciez w lodowce jest co innego do jedzenia i mam jesc co jest w lodowce a nie wymyslac- potem dzwonil jaki to mial byc ser- syknelam tylko ,ze juz ni epotrzebuej zadnego - łaski bez-- wnerwil mnie!!!
 
Witam.
Dzisiaj miałam jakąś huśtawkę hormonów :( Nakrzyczałam na męża, synka przez co się pokłóciliśmy, a potem wyłam zamknięta w pokoju chyba z godzinę :shock: Normalnie nie poznaję siebie :(
Naszczęście mąż i synek starają się być wyrozumiali.
Od poniedziałku już do pracy, ale tylko na 3 dni, bo w czwartek moi rodzice przylatują i biorę 2 dni wolnego :)


nanncy oj kochana wiem jak się czujesz :( Ja też mam dzisiaj gorszy dzień :(
 
U mnie też dzisiaj nie po mojej myśli. Liczyłam, że zalapie się na to usg w centrum handlowym, ale ludzi była taka masa, że coś okropnego. Tzn. ciężarnych w zasadzie. No i dalej muszę czekać na pierwsze usg, prawie 2,5 tygodnia jeszcze. Martwię się trochę jednak, czy wszystko ok, bo nie mam mdłości, brzuch nie boli... Postanowiłam, że w poniedzialek na te płatne badania pójdę to od razu bete powtórzę. Ale smutno mi, bo myslalam, że fasolke zobaczę.
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Jako, że mój teścik ukazał dwie kreski chyba dołączę do majówek. Teraz czekam na potwierdzenie u gin. jak sie potwierdzi zawitam na dobre ;-)
 
Do góry