reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

CzekamyNaIgorka ja kochana z 1 cm rozwarciem chodzę już drugi miesiąc, a ze skróconą szyjką od stycznia... I nic się nie dzieję... A rozwarcie masz zewnętrzne czy wewnętrzne?


iza marta
ja odstawiłam teraz już magnez w 37 tc bo troszkę potrwa zanim cały wypłuka się z organizmu ...


______________

Wczoraj cały dzień cierpiałam z powodu bólu kręgosłupa i ciągnięcia brzuszka... Na szczęście dzisiaj już lepiej.
Wieczorkiem świętujemy z misiem jego urodzinki :D może się skuszę na jakieś większe przytulanie....:-);-):tak:
 
reklama
Jaranti mnie gin powiedzial, zeby odstawic w 36tc tylko tyle rozmawialismy na wizycie, ze nic nie pamietam. Potem z mezem mielismy usg i tez duzo rozmawialismy i maz mowi, ze jemu tez sie wydaje, ze gin mowil 36tc. Teraz jeszcze na dodatek nie wiem czy chodzilo mu o poczatke tyg. czy koniec. W 37tc mam wizyte i mowil, ze bedziemy juz okreslac wage dziecka do porodu.
 
Diabliczka torbę masz już spakowaną ?

Nie mam jeszcze :-p:-p:-p:-p i nie wiem na co czekam :szok:
Ja się właśnie wczoraj tak tragicznie czułam :( także współczuje kochana ...tule mocno :* A odnośnie rozwarcia to się po prostu oszczędzaj i leż, nic nie powinno się stać...
Ty już jesteś kochana w 35 tygodniu...34 masz skończony :) tak się liczy ten wykresik :-)

iza_marta ojjj tak :) ale u Mnie jeszcze troszkę...może być tak że któraś uprzedzi :-) różnie może być :-p
Nie myśl tak negatywnie :no::no::no: nie można tak "Psycholku" :-p:-p:-p
Natalka a bierzesz coś od tego kaszlu? Bidulka ;-)

bita skończony 37, zaczęłam 38 więc jeszcze 20 dni do terminu :szok:
Nie mam pieluch...łóżeczka...i kilku pierdół...:-) Ja mam jeszcze czas :-D:-D:-D

Ale Wam współczuję tych dolegliwości. Ja oprócz zmęczenia i niewyspania na nic już nie narzekam. Od 3 tygodni jak się w nocy obudzę na siku to potem nie mogę już zasnąć bo mam takie dziwne uczucie w prawej kostce. Muszę bez przerwy ruszać stopą bo nie da się wytrzymać. I weź tu śpij jak trzeba co 3 sekundy majtać tą nogą :dry: Nie mam pojęcia co to jest, oby tylko to ciąży zniknęło.

No rzeczywiście współczuj Nam :-D:-D:-D bo Ty nie masz wcale lepiej :-p:-p:-p
"...oprócz zmęczenia i niewyspania..." :-) A odnośnie kostki to może dzidziuś na jakiś nerw naciska i stąd to masz , a może nadzwyczajniej skurcze Cię łapią...bierzesz jakiś magnez?

sylwuska
kopę lat :-) gdzie Ty się podziewałaś kochaniutka? :*****

Jaranti no to jutro rodzisz? :-D:-D:-D jak kuszenie na dużego tulaka będzie :-p:-p:-p ojjj będzie się działo :) będzie zabawa ojjj :-D

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dzisiaj polazłam na ciuchy w celu poszukiwań jakiś ubrań na święta...totalnie nie mam co włożyć :-( tragedia z tym brzuchem :-D Na obiadek odmroziłam pyzy z mięsem i pierogi ruskie...oooo taki będzie :-p Muszę jeszcze ogarnąć zaraz mieszkanie bo jutro mam wizytę położnej :-) Dzisiaj nawet bez śniadania byłam i dopiero zjadłam posiłek o 14 :szok: i to kanapki :-D jak nigdy tak długo
Ale czuję że żyje :-) mogę góry przenosić :-) oczywiście pani na ciuchach zobaczyła mój brzuchol i szok że tak wertuje ubrania, jak wychodziłam dziadzia jakiś mnie zaczepił i pytał kiedy termin i czy wiem co będzie :-Da na światłach pan z brzuszkiem mówił że taki sam ma :-D:-D:-D haha jemu do mego to jeszcze daleko :szok::-D:szok: jakiś dzień zaczepiania czy aurę dawałam jakąś :-p:-p:-p
Chyba czas na 2 kawkę i coś słodkiego...energia mnie dzisiaj rozpiera , chociaż musiałam posiedzieć 2 godziny jak przyszłam bo twardnienia brzucha miałam :/ nie dziwne 2 godziny na nogach :baffled:
Wrzucę Wam zdjęcia: 2 sweterki dziewczęce na prezent a niebieski dla mego :-) swoich ciuchów chyba nie będę wrzucać :-p bluzeczki dorwałam szerokie i parę ciuchów po ciąży oraz nówki spodnie dzinsy :szok: Także jestem happy :)
Zobacz załącznik 620117
 
Diabliczka sliczne sweterki :). Jak bedziesz miala chwilke to wrzuc tez te co kupilas dla siebie :). Z checia zobacze. Ja sobie wczoraj kupilam kurtke dokladnie maz mi kupil taka parke wiatrowke :). Do tego kupilismy malej w h&m dwa sweterki i sukienke, bo mialam 20% znizki na dzieciece.

Mnie ogarnal jakis szal na ciuchy po ciazy! Kota dostalam! Ciagle chodze i przymierzam swoje ciuchy sprzed ciazy. Wczoraj przymierzalam ulubiona spodnice i brakuje 5cm do zapiecia. Maz patrzyl z podziwem i mowil, ze szybko zlece z wagi. Oby mial racje! Jeszcze obiecalam sobie, ze kupie buty sportowe, zeby je ubierac na spacery jako moja mini mobilizacje. Wymarzylam sobie takie za 300zl, ale juz nie mam kasy przez te zakupy dla dziecka.
 
Jaranti z tego co wiem to u Was chęci są zawsze :-p:-p:-p:-p nooo nooo to Aśku zaś będzie śnić o następnym porodzie :p teraz kolej właśnie na dziewczynkę :-D:-D:-D
 
iza_marta Ja tylko patrzę błagalnie na ciuchy sprzed ciąży i mam cichą nadzieję że zlecę z wagi szybko, ale czy tak będzie? Okaże się...a jak nie to ostro się biorę za ćwiczenia, mam dość wielkiego brzucha i w nic nie wchodzę...teraz wiadomo jest robaczek ale potem? Brakuje mi biodrówek, obcisłych bluzeczek...sweterków w normalnym rozmiarze a nie jakieś tuniki i szerokie bluzki :no: bleeee także jak coś wynajdę to biorę na zaś :p
Pierwsze to po ciąży :-) a te 2 nast to coś wybiorę na święta... nie żal bo po złotówie wszystko :-)
Zobacz załącznik 620119Zobacz załącznik 620120Zobacz załącznik 620121
 
Diabliczka mam to samo co Ty :D. Musze schudnac, bo juz nie moge! Dlatego tak mi sie te moje buty marza. Wiem, ze to glupie, ale chcialabym miec takie extra, zeby miec mobilizacje do chodzenia w nich jak najczesciej :p.
Na pewno schudniesz jak tylko dzidzi wyjdzie i lozysko ;). Zreszta wody plodowe tez waza :D.
Mnie kolezanki mowia: "zobaczysz...urodzisz i na drugi dzien siup na wage i -7kg" ;). Mam nadzieje, ze nie klamia, ale nie wierze im, ze az -7kg.
Zakupy fajniutkie! To super, ze myslisz juz o zakupach na okres po ciazy, bo to tez bedzie dodatkowa mobilizacja.
Zreszta Kochana urodzimy to mam nadzieje, ze bedziemy sie wspierac wzajemnie w naszych celach :D.

P.S. Usmialam sie co do tych komentarzy na ulicy. To na bank aura :). Pewnie widzieli usmiechnieta buzke i az milo im sie robilo ;).
 
reklama
iza_marta albo grubaska co już nie da rady chodzić a łazi po ciuchach :-D:-D:-D:-D Nie no sama się uśmiałam z tego...
Kup sobie te butki jak mają Ci przynieść radość...tak jak mówisz lepsza mobilizacja :) Będziemy się wspierać...pewnie :-)
Mnie zawsze gubią słodycze i lody w czekoladzie latem dlatego nie wiem czy będzie to takie fajne :-p a co do kg po urodzeniu to zaraz coś poszukam...

Ciekawostka
Zestawienie elementów składających się na przyrost masy ciała w ciąży ( wartości przybliżone ) :
Dziecko 3,5 kg
Łożysko 0,7 kg
Płyn owodniowy 0,9 kg
Powiększenie macicy 1,0 kg
Gruczoły piersiowe 0,5 kg
Objętość krwi matki 1,2 kg
Płyny komórkowe 1,5 kg
Tkanka tłuszczowa 3,5 kg
Ogółem przyrost 12,8 kg , to jest bardzo pocieszające
 
Ostatnia edycja:
Do góry