reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Dzień Dober Świątecznie :)

Przyszłam się przywitać z Wami Majówkami 2014
Życzę Wam Zdrowych ,Spokojnych Świąt i spokojnej reszty ciąży i rozwiązania szybszego od wiatru
Eh ,pamiętam to oczekiwanie 4 lata temu ;-)

Pozdrowionka :)

Majówka 2010
 
reklama
dziewczyny dostałam smsa od Straciatelli. Dzisiaj o 14:50 urodziła synka. 4020g!
"Taka kluska!!! Bo 54cm a taki wielki:) popekalam, ponacinali, porod pod oksy:) szybko poszlo, od 9:) o 13 odeszly wody, po 13 zzo no i szybko pelne rozwarcie. A przy partych bol ogromny! Wrzeszczalam na caly oddzial. Maly po karmieniu, teraz kapiel. Wysle fotke jak mi go przywiozą"
 
Gratulacje Straciatella! Który to był tydzień ? :) aa sprawdziłam że 38 :) to chyba idealny czas, zupełnie o czasie a nie trzeba tyle czekać :)))

Kurde dziewczyny, nie miałam żadnych skurczy przepowiadających i nie wiem w ogóle jakie to jest odczucie... nie jestem w ogóle psychicznie przygotowana na poród a fizycznie również bo jeszcze nie spakowałam torby bo nawet nie mam wszystkich rzeczy... dopiero zamawiamy z neta pewnie jutro to jakoś dostarczą w tym tygodniu... ale i tak się boję... a zresztą, pewnie nie ja jedna :D. Poczytałam kilka stron wstecz i widzę że chyba trochę dziewczyn odpadło, a za to widzę nowe twarze ;D. Nie spodziewałam się dołączenia nowych osób już na tym etapie, ale przecież nie od razu każdy musiał wpaść na ten pomysł :D.
 
Ostatnia edycja:
Makao thx za info!
Straciatella GRATULACJE!

iza jak tam Twoja dieta w Swięta? Ja zrobiłam sobie dyspense ;) Najdziwniejsze jest to, że cukry są ok! Jak nigdy! Aż boję się jutra ;)
 
Anitajas rozpisalam sie jak glupia i nie wyslalo mi wiadomosci! Szlag mnie trafi! Jem wszystko jak leci i nie mierze cukrow :p nie chce sie dolowac. Na czczo mam 104 a najwiecej po jedzeniu mialam 131. A Ty jakie masz?
 
reklama
Do góry