reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
U nas od jakiegos czasu mala spi bardzo niespokojnie. Odkrywa sie albo przeklada na brzuch i zlosci sie albo jej smoczek wypadnie :-( Oprocz tego czesciej chce byc karmiona. Przestala mi spac w ciagu dnia i chodze jak zombi. W domu balagan ja w dresie rozczochrana i nieumalowana :-(. Uczyc sie nie mam kiedy :-(.


Czy ktoras z Was ma wozek z firmy Britax? Zlapalam gume w naszym Jedo Fyn i musze kupic nowe kolko, ale jako, ze nie lubie tego wozka od samego poczatku zastanawiam się nad Britax. Tylko u nich sa dwa modele spacerowki z przekladanym siedziskiem. Wozek jest od 0+, bo ma specjalna wkladke, ale wazy 11kg. Patrzylam na X-lander, ale sa ciezsze w obsludze i ciezsze wagowo.
 
Hey

Ja na szybkiego :) bo wlasnie karmie mala :)

Iza-marta ja mam quinny buzz wuzek jestem z niego mega zadowolona, jak byla leprsa pogoda lazilam na dlugi spacery od 7 do 12km dzienie jedynie co mnie bolaly to nogi :) kulka mam pompowane wszystkie tak ze spoko luz :) aha spacerki i niebyli na normalnej drodze tylko taka piasek z kamieniam jak to w lesie czy w parku. Moze sie przyda :)
 
iza marta - W Krakowie, na ulicy Siemiradzkiego 3, jest sklep o nazwie Twoje Dziecko, :-) znajdziesz tam wszystkie detki, kółka, praktycznie do każdego wózka, :-) zadzwoń tam i zorientuj się, czy mają do waszego wózka. :-) Ja kupowałam dętkę do swojego wózka, nigdzie jej nie było tylko tam.;-) Powodzenia. Jeśli oczywiście chce Ci się szukać, bo teraz doczytałam, że nie lubisz tego wózka. :-p

Co do nocek, u nas są super ale prawie... Mała budzi się co godzinę, dwie, ale je przez 10 min praktycznie na śpiocha i idzie spać, ;-) wczorajszej nocy jej się coś odwidziało i od 3 do 5 chciała się bawić, :no: ostatecznie M uspał ją w wózku, a zawsze zasypia w łózeczku. ;-) Mam nadzieję, że to jedyna taka nocka. :-p

Aha i zachciało mi się chustowania, kupiłam chustę tkaną za 60 zł, przecenioną ze 120 i dupa.:no: Jako że Maja nie lubi byc noszona przodem do nikogo, :no: po 5 min od włożenia zaczyna się wkurzać, :baffled: i żeby jej nie zrazić, jak już marudzi wyciągam i tak próbuje.:sorry2: Dzisiaj była mega zadowolona, a chciałam iść z nią w chuscie do sklepu i leżała mi na ramieniu, a kiedy próbowałam wsadzić jej nóżkę, w jedną połę, wygieła się strasznie w tył, tak, że prawie mi upadła. :-( Najgorsze, ze zaczęla strasznie płakac, :-( jakby ją cos zabolało i jak dotykałam jej plecków, to nie mogła się uspokoić, :-( teraz juz jest dobrze, ale myslicie, ze powinnam iść do lekarza, że coś jej zrobiłam.? :-(
 
Iza marta- my mamy wozek zagma x6 i jestem mega zadowolona,polski producent,przystepna cena,lekki i mozna prowadzic jedna reka.z britaxa mamy foteliki samochodowe po Amelce.

U nas nocki super.Kesja spi zawodowo,bardzo rzadko sie budzi.Jest to bardziej pomrukiwanie jak smoczek z paszczy wypadnie.Ale w zamian nadal mamy mega problemy z karmieniami.
Wlasnie dziewczyny czy mam sie martwic????Na opakowaniu bebiko pisze ze dziecko w jej wieku powinno dobowo wypic 720ml.Ja oczywiscie nie oczekuje ze bedzie mi ksiazkowo wypijac,ale poniewaz ona mi cycka po 50-80ml czasem walnie 100 i to tak co 4-5 godzin to ja juz zaczelam zapisywac od jakiegos czasu i wychodzi nam ze wypija okolo 600ml na dobe.Nie wiem czy to nie za malo.Jak tylko wroce to ja zwaze,chociaz nie wiem czy dobilysmy do 6 kilo chociaz.No i poniewaz zjadala mi juz wiecej a teraz mniej to sie nie dowiem czy przybrala,czy tez moze wczesniej przybrala a teraz nic.Moja lekarka mowi ze dziecko nigdy nie zje wiecej niz potrzebuje,i za to rozumiem tylko jak mi lykala po 70ml jak wyszlysmy ze szpitala,potem nawet potrafila po 130 a teraz 50-80 to mnie taka odpowiedz nie zadowala.Anyway chodzilo mi oto czy 600ml to nie jest duzo za malo????Co myslicie.

No i mamy drugi problem.Tak sie moje durnowate latanie po lesie skonczylo ze dzisiaj u niej w faldce przy dloni znalazlam malutkiego kleszcza:baffled:.Na dodatek byl tak maly ze jak chcialam wyjac peseta to go urwalam i zostal leb.Od rana przewertowalam neta i sa 2 opinie zeby lekarz wyjal reszte,druga zeby nie panikowac,samo odpadnie ze strupkiem.Bede sie trzymac wersji numer 2 i w poniedzialek lekarz mi powie co zrobic.Ot stara,a glupia jestem:-(
 
Natuszka, a jakie wiazanie stosujesz w chuscię, po opisie jak wkladasz dzidzie to pewnie 2x. Spróbuj kieszonke, bo w tym 2x to, z tego co się orientuje, dużo niemowlakow protestuje.
Elmaluszek, z kleszczem nie pomogę, bo nawet sama nigdy nie miałam... Ja to bym od razu do lekarza poleciała, żeby sami wyjęli.
 
reklama
Kurcze zawsze jakos umiejetnie wyciagalam kleszcze.W poniedzialek idziemy do lekarza to zaradzi.

No i laba sie skonczyla:-(Juz jestesmy spakowane i jutro przed poludniem wyruszamy do polski:-(Miesiac zlecial jakby to bylo pare chwil.Dopiero czlowiek zdazyl sie przyzwyczaic ze znowu zyjemy razem jak rodzina a tu bum.No nic damy rade.
Dziewczyny trzymajcie prosze kciuki za nasza podroz do domu ;-)Pozdrawiamy
 
Do góry