reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Elmaluszek - trzymam kciuki. :-)

kasiaartwik - na razie mała ma urazę do chusty, czekam aż jej przejdzie i spróbujemy.;-)

Dzisiaj urodzinki chrześniaka M, nawpierdzielałam się jak dzika świnia, :-) a miałam się odchudzać. :-p NIby przy kp, zeszłam do wagi sprzed ciąży, - 15 kg. :tak: ale i tak mnie ona nie zadowala, :-( niestety zatrzymała się i od miesiąca stoi, a zero motywacji do ćwiczeń. :crazy:

Moja maleńka jak zwykle grzeczna, ale w towarzystwie to już w ogóle bije na łopatki, :-p kazdy z rodziny miał ją przez chwilę na rękach, a ona kompletnie nie protestowała. :-p Potem zjadła cycka i śpi w foteliku do tej pory. :-) Moja kochana dama. :laugh2::laugh2:
 
Dziekuje Dziewczyny za rade co do wozka. Dzis zakupiłam Maclaren Techno XT, bo jest to spacerowka z funkcja dla niemowląt. Wazy 7kg, wiec bede mogla ja sama znosic po schodach.

Co do dzialu zamknietego to moze uda Wam sie wejsc bez linka. Bo bez linka wchodzi sie tak, ze musicie wyszukac działy zamkniete i znaleźć Majóweczki 2014. Tak mi sie wydaje... Sprobujcie i dajcie znac pls. Mnie cos beznadziejnie dzialaja wiadomosci i kurcze jestem malo technoczna.
Elmaluszek a Ty dostalas jakas wiadomosc ode mnie na prive?
 
Z przeglądarki w komputerze wchodzi się na forum babyboom, następnie pod "pytania i odpowiedzi", "fora ciazowe", "nasze dzieci" jest dział "fora zamknięte", w to wejść a.następnie Majowki 2014-> Majoweczki 2014.
W aplikacji Forum BabyBoom i w wersji mobilnej forum zamknięte jest identycznie umieszczone. Różnica polega na tym, że aby wejść przez komputer lub w wersji mobilnej, trzeba minąć po kolei te wszystkie poddzialy... A trochę tego jest :) Najłatwiej się wchodzi przez aplikacje na tablecie bądź tel.
 
Hej dziewczyny!
Jestesmy ww domku w komplecie ;-)Dziekuje za kciukaski.Padam na ryjek wiec odezwe sie jak wstaniemy:-)
Iza-marta- nie mom nic,ale bede szla po wskazowkach Kasia.artwik jak sie wyspie:-D
 
Ostatnia edycja:
Andzia - ja też mam Rico Nano i mi się trafił z felerem chyba... Przednie kółko jest jakby leciutko wyżej nad ziemią i na nierównościach głupieje. I co z tego że wózek na gwarancji, jak go przecież na dwa tygodnie nie oddam... Może w zimę się zdecyduje jak się mniej chodzi bo w sumie mam drugi zastępczy co z mieszkaniu trzymam, bo tamten zostawiam na dole.

A ja się załamałam bo zauważyłam że mój mały ma nierówną główkę:-( widziałam wcześniej że częściej sypia na jednym boku, długo podkładalam mu kocyk pod plecy żeby zmienić mu kierunek i od jakiegoś czasu sypial już ładnie raz na jednym raz na drugim boczku. Nie wiem kiedy ta glowa tak się zrobiła... Wcześniej miał dużo włosów i tego chyba nie zauważyłam przez to po prostu a jak się wytarły to widać nierówności. Dwa dni już non stop go trzymam na jednej stronie, mam nadzieję że mu jakoś nie zaszkodzę a glowa się jeszcze ukształtuje. A tak tej główki pilnowałam:-(
 
Wasze maluszki rosną i ich potrzeby się zmieniają ?? mamy proste rozwiązanie
Sprzedaj na mamasprzeda.pl ubranka z których dzieci już wyrosły, ubrania ciążowe i sprzęty, które mogą przydać się innym mamom a za zarobione w ten sposób pieniądze kup to cego teraz potrzebuje twoje dziecko !!
Na mamasprzeda.pl nie placi się żadnych prowizji i nie ginie się w tłumie - przyszłośc w sprzedaży internetowej jest dziś po stronie portali ukierunkowanych na jedna grupę - na mamasprzeda.pl tą grupą są mamy !!!


Zapraszamy


Ps jeśli pisesz bloga lub znasz dobrego bloga dla mam (dotyczącego wszelkich tematów interesujących młode i ambitne mamy) powiedz nam o tym - zapraszamy do programy "Bloguj z mamasprzeda.pl" - więcej informacji na kontakt@mamasprzeda.pl
 
reklama
Do góry