reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mała ilość nasienia

Dołączył(a)
9 Kwiecień 2021
Postów
11
dziewczyny ratujcie! nie wiem czy która już tak miała, a raczej jej partner. Ustaliliśmy że zaczynamy starania o dziecko, wszystko przemyślanie.
Jednak mam wrażanie że mój partner w ogóle nie ma wytrysku (albo ja serio nie wiem jak to wygląda). Wybaczcie, że tak prosto z mostu piszę ale zaczynam się martwić. Piszecie że po stosunku sperma wypływa itp... U nas nie ma problemu z dobrym seksem, z erekcją, jest od ręki :p
kochamy się i kochamy, czuję duża wilgotność po czasie, jak już sama mam dość to po prostu kończymy.
Co o tym myślicie? i czy z takiego seksu może być ciąża?
 
reklama
A ja nie bardzo rozumiem problem, więc napiszę może głupotę... A może spróbuj zaspokoić faceta ręcznie, wtedy zobaczysz wtrysk i ilość spermy. A w każdym jej mililitrze są miliony plemników.
 
Może nie dochodzi w Tobie? Pytam bo piszesz że kończycie jak Ty masz dosc. Czyli on wychodzi jeszcze z erekcja na Twoje życzenie? Tak to ciężko zajsc w ciążę, bo może wychodzi jeszcze przed wytryskiem. Może spróbujcie aby najpierw zaspokoil Ciebie a później daj mu czas i luz aby mógł skończyć w odpowiednim dla siebie momencie 😊 Jeśli dla Ciebie to zbyt długo wszystko trwa i jesteś zmęczona seksem a chcecie mieć dzidzie, to spróbuj przed seksem zrobić mu dobrze ustami i dlonia i kiedy jest już nabity zacznijcie się kochać. Wybaczcie bezpośredniość ale chyba dzięki temu każdy zrozumiał 😁 Bo żebyś Ty się miała męczyć z powodu jego problemow z wytryskiem to też bez sensu. Seks ma być przyjemnością dla obu stron , nawet ten prokreacyjny, przynajmniej z założenia
 
reklama
Przyczyn może być kilka, albo on czeka aż Ty dojdziesz i kiedy facet przetrzyma i nie dojdzie to później już klapa. Może kiedyś się długo masturbował i w ten sposób szybciej dojdzie. Może nie jest gotowy na dziecko I się stresuje.
 
Do góry