reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mali Alergicy

reklama
Kasiu tak szczerze powiedziawszy to wykąpałam go dokładnie 2 razy:) bo jakoś ciągle zapominalam o tym Oilatum na 1/4 wanny 2 nakrętki. Nam najbardziej pomogło chyba to smarowidło witaminowe z cholesterolem . I wtedy już nie używałam mydełka
 
My tez mieliśmy elocom i mi lekarze mówili (dwóch pytałam) że w takich ilościach, na tak małej przestrzeni i przez 2-3 dni to nie mam się co przejmować że to sterydy bo to naprawdę malutko...no i u nas po elocomie zeszło momentalnie
Fusik moze to też bardziej od jakiegoś kosmetyku/proszku? Ale nie przejmuj się - oby to było jednorazowe, jak u nas, więcej nie wróciło z tym że syropek cały czas mały dostaje (podobno do 10 m-ca) a jajek to ja niestety nie jem :( ale muszę już spróbować bo dawno nie próbowałam - ostatnio jak mały był głównie na piersi a teraz może już mu nic nie będzie
A przy okazji dziewczyny - czy wszystkie robiłyście maluchom morfologie? bo nam lekarz nic nie mówił...jeszcze nigdy nie robiliśmy
 
Basia, u nas po elecomie też momentalnie przeszło i faktycznie lekarka powiedziała - 3 dni i ani dnia dłużej!
My robiliśmy jak Miki skonczył 4 miesiące.
 
Robilismy morfologie jak Matis skonczyl 4 m-ce. Poniewaz wyszla leciutka niedokrwistosc, wiec lykal jakies witaminki i zelazo - potem go kluli jeszcze raz kontrolnie i juz bylo oki
 
Dziewczyny dzieki za rady.. a czy to oilatum to coś podobnego do Balneum?
a co do zmiany proszka lub kosmetyka to nic Basiu nie zmieniłam... i wydawał mi się że w żywieniu również ... trudno mi powiedzeić o to mogło być
Morfologię robiliśmy jakiś 1,5 m-c temu bo mały jest blady ( zresztą ja też zawsze jestem blada - taka karnacja) i wyszedł niewielki niedobór żelaza i wtedy i teraz podaje małemu Ferrum lek - na szczęście nie ma teraz zaparć ale kupa jest czarna jak węgiel
 
Dziewczyny a co to może być za wysypka którą widac na zdjęciu na policzku u Milki???? Pokarmowa?
 
reklama
Klamka, mój Wojtek nie uczulił się jeszcze na nic i oby tak dalej. Ale czasem wyskakują mu na policzkach podobne krostki. Do tej pory po kilku dniach mu schodziło - a nic w diecie nie zmieniałam. Podobno to mamine hormony (o ile nadal karmisz piersią).
 
Do góry