reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

maluch a fast foody

mama_anulka

Zaciekawiona BB
Miasto
płock
Rozwiązania
0
Czy wasze dzieci też uwielbiają fast foody? Wiem,że to niezdrowe - ostatnio przeczytałam o powiązaniu takiego jedzenia śmietnikowego z astmą u dzieci ( Homeopatia, leczenie homeopatyczne, nowoczesna homeopatia i homotoksykologia, lekarze i leki ), a 5-letnia córka mojej koleżanki zawsze się awanturuje na spacerze jak jest w pobliżu takiej restauracji z szybkim jedzeniem (zazwyczaj chce zestaw z jakąś zabawką). Kolezance to już ręce opadają, bo potem mała nie chce jeść obiadu w domu, płacze itp. Wiadomo, że od czasu do czasu można dziecku pozwolić na to, ale niektórzy rodzice pozwalają dzieciom jeść hamburegery bez ograniczeń, bo sami tez jedzą w takich miejscach bo im tak szybciej i wygodniej. A wy jakie macie do tego podejście- pozwalacie maluchom jeść fast foody?

reklama

Anna25

wrzesień2006/lipiec2012
Miasto
WIELKOPOLSKA
Rozwiązania
0
my nie pozwalamy Przemkowi na żadne fast foody - nie liczą takich domowych jak np. pizza,ale z tego dostaje i tak praktycznie same ciasto z kawałeczkiem sera, czasem zje co najwyżej parę frytek-też domowych
osobiście uważam,że mój syn ma czas na takie jedzonko:tak:

Roksantusia

mamusia Roksanki,Oliverka
Miasto
Tychy-Maryport
Rozwiązania
0
ja też mojej córeczce nie daję Fast foodów, niekiedy dostaje frytkę ale to bardzo bardzo rzadko :)

dowikla

Matka-wariatka x3 :)))
Miasto
Poznan
Rozwiązania
0
Ja nikomu nie daje zadnych fast foodow nawet piecioletniemu synkowi:no:
Czasami dostana frytki ale to naprawde rzadko

mikusia84r

Entuzjast(k)a
Rozwiązania
0
Jak dla mnie takie jedzonie to typowy szajs, który w bardzo szybkim czasie może doprowadzić do otyłości i próchnicy.
Ogólnie nie daje Mili żadnych "śmieci". No ze 2 razy kupiłam jej małe frytki z Mc Donalda. Żadnych czipsów, Mamb, lizaków i innych wynalzków.
Chociaż raz na jakis czas na pewno nie zaszkodzi. Ważne, by takie nawyki żywieniowe nie stały się rutyną:no:

sewa

mamuśka ;-)
Rozwiązania
0
Sama tego dziadostwa nie jadam :no: wiec tym bardziej dziecku nie daje :no::no::no::no:

reklama

ala_oli

Alicja i Alex
Miasto
London
Rozwiązania
0
ostatnio wyczytalam na onecie,ze poddali badaniom firmy produukujace dla dzieci zdrowa zywnosc, i wyszlo ze lepiej dziecku dac fastfooda niz te organiczne przysmaki ktore zawieraja tak duzo soli cukru i tluszczow...ja tez tylko frytki ale to rzadko

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A 9,5 miesięczny maluch przestał mówić "mama" Potrzebuję porady 10
K Ćwiczenia fizyczne podczas ciąży Potrzebuję porady 2
M Roczny maluch nie chce się kąpać Pielęgnacja 9
D 18-miesięczny maluch budzi się w nocy i nie chce spać sam. Spanie 0
anoula82 Drugi maluch w domu-wyjeżdzać? Rodzeństwo 3
anoula82 Drugi maluch w domu-wyjeżdzać czy nie Potrzebuję porady 1
Wuka Czy mój maluch ma prawidłową wagę? Ciąża, poród, połóg 8
lavista 6 miesięczny maluch głodny - czym zagęścić mleko? Żywienie 5
N Maluch traci na wadze. Pomocy ! Żywienie 8
sylwunia2208 czym rozszerzyc diete 5 miesiecznego maluch Żywienie dzieci - porady 6
K Czy trzeba mieć sterylny dom, kiedy zamieszka w nich Maluch? Niemowlaki 19
Nastka88 Maluch z mamą, czy z opiekunką? Wychowanie 37
o.lena Bardzo ciekawski maluch:) Przedszkolaki 2
kobieta30 15 miesięczny maluch Żywienie dzieci - porady 1
Misslena Maluch nie chce spać na potylicy:( Wyciągnięta główka:( co robić? Zdrowie 6
mama_olivera moj 9 m-czny maluch ciagle chce melczko w nocy Żywienie 10
olaolatm Nietypowy maluch!! POMOCY! Zdrowie 12
enka75 maluch w podróży dzieci urodzone we wrześniu 2009 152
Kiwaczek80 Trzymiesięczny maluch często wstaje w nocy - czy to normalne? Spanie 17
M Maluch płacze - kłopoty z naszymi pociechami Dzieci urodzone w czerwcu 2009 631
A jaką bajkę uwielbia Twój maluch? Wychowanie 17
A muj maluch w nocy nie śpi Dzieci urodzone w październiku 2007 7
emimart Czy i kiedy posłac do PRZEDSZKOLA - maluch w przedszkolu Roczniaki i dwulatki 146
ivka76 Przeziębiony Maluch - rady jak mu pomóc Dzieci urodzone w marcu 2006r. 230
ania_77 Bezpieczny maluch Dzieci urodzone w listopadzie 2005 34
Do góry