reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki u lekarza

Asteria Hanus cieszę się ogromnie że już wszystko sie wyjaśniło :-) całuski dla Piotra i Wojtusia :tak:
A my wczoraj byliśmy na szczepieniu, oj było troszkę płaczu ale szybciutko wrócił humorek ;-)
Za to od kilku dni popołudniami Rysio jest marudny, tylko na rączkach w pionie chce być noszony ale po chwili nawet ta pozycja mu się nudzi :-(, w pieluszce sucho, najedzony a i tak steka i popłakuje. Mam nadzieję że to kolejny skok rozwojowy :dry:a teraz na chwilkę zasnął ;-)
 
reklama
Samanta78: a to panstwowo idziecie czy prywatnie? Bo ja to prywanie bo jak uslyszalam jakie sa terminy to stwierdzilam ze soebie odpuszcze;-/

A ja mam kolejne wiescie:D maly zaczol unosic główke!!! tyle ze ma pod soba recznik zwiniety w rulonik...
 
Samanta78: a to panstwowo idziecie czy prywatnie? Bo ja to prywanie bo jak uslyszalam jakie sa terminy to stwierdzilam ze soebie odpuszcze;-/
Prywatnie, jedziemy tam bo nie mam wyjścia wszędzie są takie terminy niestety a oni podobno są najlepsi na Śląsku. Na NFZ terminy były na maj jak dzwoniłam 2 tyg. temu

A ja mam kolejne wiescie:D maly zaczol unosic główke!!! tyle ze ma pod soba recznik zwiniety w rulonik...
Jak leży na pleckach to podkładasz mu ręcznik??

My jutro mamy pierszą rehabilitację i już mam stresa :baffled: Oby tylko Matiś nie płakał :no:
 
Ateria super!!! Powoli do przodu, nawet się nie zorientujesz jak Wojtuś będzie śmigał :) Odpowiednie ćwiczenia napewno szybko Go wzmocnią :)

A my po pierwszych masażach i rehabilitacji. Piotruś jakoś nie lubi obcych. Jak tylko kładę Go na kozetce u pani masażystki to od razu płacz... Potem pani zaczyna Go zabawiać i się uspokaja. Same ćwiczenia spoko, nawet po męsku znosi kręcenie głową.
Nie wiem o co chodzi z tym płaczem, u lekarza to samo. Może faktycznie się już nauczył, kto jest kto i obcych się boi.
 
Samanta78: no to sie nie dziewie:p ja nawet nie dzwonilam bo stwierdzilam ze po co...

Jak lezy na brzuszku to to zwijam recznik w rulonik i podkladam tez zeby mial pod paszkami i kladka piersiowa... raczki wyciagam zeby mial przed soba
 
reklama
Super dziewczyny ze z maluszkami dobrze

My bylismy dzis na usg bioderek, i byl jakis inny lekarz i stwierdzil ze jest wszystko dobrze, ale zeby bylo idealnie to kazal kupic pieluche ortopedyczna i zakladac malej na noc...ehhh
 
Do góry