reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
Dzięki dziewczyny :-)
Jak już się wzięłam za dodawanie zdjęć to pochwalę się wózkiem, który wreszcie dotarł w poniedziałek

a50840a14efddb7c.jpgc7444e9c0beb5294.jpg
 
beti a kupowałaś na allegro? bo ja jestem na etapie właśnie szukania maty..

Tym razem od koleżanki... a na Allegro trzeba wyłowić dobrą aukcję... poza tym wydaje mi się, że takie rzeczy szybko się nie niszczą po jednym dziecku:tak: polecam:-)

Mm&sm, śliczne ubranka... przełamują mit, że dla chłopców nie ma ładnych strojów;-) niezły trójkołowiec...
 
to ja tez sie pochwale wczorajszym polowaniem na ubrania :-) a najlepsza byla z tego wszystkiego cena - 9 euro lacznie :tak::-D
 

Załączniki

  • SDC10125.jpg
    SDC10125.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 22
  • SDC10124.jpg
    SDC10124.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 25
  • SDC10126.jpg
    SDC10126.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 27
reklama
Do góry