reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
A ja po niezliczonej ilosci kupek jaka sadzi moja Polusia, i po pampersach co chwile zmienianych, z ktorymi biegam po schodach jak szalona do kosza na dole - stwiwerdzilam: that`s it!
Dzis kupilam kosz na pieluchy
 
...... no dobra, o naszych zakupach tez jest wiec sie pochwale: dorwalam dzis mega zajefajny sklep - z oncowkami serii firmowych ciuchow.
Kupilam sobie dzis: 5 sweterkow/ golfikow (New Look, 2x Next, Atmosphere, George) kazdy za (chyba niecale 5 zlotych teraz stoi funt :D) !!!!!!
Wrocilam mega szczesliwa z centrum. Chyba znalazlam swoj ulubiony sklep:-D:-D:-D:-D
 
...... no dobra, o naszych zakupach tez jest wiec sie pochwale: dorwalam dzis mega zajefajny sklep - z oncowkami serii firmowych ciuchow.
Kupilam sobie dzis: 5 sweterkow/ golfikow (New Look, 2x Next, Atmosphere, George) kazdy za (chyba niecale 5 zlotych teraz stoi funt :D) !!!!!!
Wrocilam mega szczesliwa z centrum. Chyba znalazlam swoj ulubiony sklep:-D:-D:-D:-D

:szok:
Katik no weź nie dobijaj ;-)
Nie dość, że w tej Anglii wszystko tańsze dla maluchów, to jeszcze można dla siebie wyrwać TAKIE okazyje!
Ja to choruję na wszelkie posezonowe wyprzedaże Niestety w tym roku nie poszalałam z wiadomych powodów :-p
 
A ja po niezliczonej ilosci kupek jaka sadzi moja Polusia, i po pampersach co chwile zmienianych, z ktorymi biegam po schodach jak szalona do kosza na dole - stwiwerdzilam: that`s it!
Dzis kupilam kosz na pieluchy

Ja tez mam kosz na pieluchy ale tańszy w obsłudze niż Twój bo na zwykłe worki . Bo u nas te wkłady są dośc drogie do koszy . Za trzy wkłady bym miała nowy kosz
mam taki
a* Diaper Champ KOSZ NA PIELUCHY 56cm # + GRATIS (1000243106) - Aukcje internetowe Allegro
 
A ja mam pytanie dot. poduszek/kół poporodowych?
Macie? Używacie? Warto kupić już teraz czy poczekać aż się Lenka urodzi i ewentualnie w dzień porodu SN kazać M. zamówić?
 
A ja mam pytanie dot. poduszek/kół poporodowych?
Macie? Używacie? Warto kupić już teraz czy poczekać aż się Lenka urodzi i ewentualnie w dzień porodu SN kazać M. zamówić?

elvie...ja teraz nie byłam nacięta, wiec uzywalam może ze dwa razy. Na poczatku w szpitalu i pierwszy dzien w domu. pozniej nie bylo mi potrzebne bo moglam normalnie siedziec. jednak z corcia uzywaslam bardzo długo bo połog byl ciężki i długo nie moglam siedziec.
 
Aha.. skoro potrzebne już w szpitalu to może warto kupić je wcześniej.. już sama nie wiem.. zorientuję się dziś w miejscowych sklepach, czy to cudo posiadają;-)
 
reklama
Aha.. skoro potrzebne już w szpitalu to może warto kupić je wcześniej.. już sama nie wiem.. zorientuję się dziś w miejscowych sklepach, czy to cudo posiadają;-)


W szpitalu zawsze możesz karmić na leżąco i generalnie najlepiej 'oszczędzać' tę wrażliwą część ciała :))) Ja siadłam już na nast. dzień i kółko nie było mi tym razem potrzebne- przy Kubie też nie miałam- a szkoda, bo wtedy by się zdecydowanie przydało... Z tego, co czytam, to chyba przy pierwszym porodzie jest bardziej potrzebne...
 
Do góry