reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe kąciki/pokoiki

groszq, tak. nawet mam taki przewijak, bo młody tak właśnie miał. ale teraz przez około te 6 miesięcy planuję kołyskę, na którą nie da się go zamontować. stąd ta komoda, która na upartego nie byłaby potrzebna, bo jakbym sie bardzo postarała to ciuszki dzieciaków dałoby się pomieścić w szafach, które już mam.

widziałam ostatnio jeszcze taki przewijak na stojaku, na którym też montuje sie wanienkę. czyli kupujemy 3 elementy: wanienkę, przewijak i uniwersalny stojak. może takie rozwiązanie byłoby ok i problem kąpieli by zniknął :happy:
 
reklama
Jaaa doggi super pomysl. Ja moze jutro wstawie zdjecia pokoju Roberta, chociaz obecnie to suszarnio-graciarnia. Jutro chce usiasc z Ł i napisac dokladnie co mamy do kupienia w listopadzie. Obawiam soe ze nie zmieszcze wszystkich Robsonowych rzeczy do malej komody :-\
 
A tu meble oli, właśnie poskręcałam i włożyłam lumpy do środka ;) wreszcie zaczyna wyglądać w tym pokoju :)


Na białych frontach, jeszcze jakieś wzory muszę namalować ale to muszę na spokojnie coś wymyślić :)
 

Załączniki

  • 1414241908441.jpg
    1414241908441.jpg
    12,8 KB · Wyświetleń: 152
  • 1414242054649.jpg
    1414242054649.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 151
Bella farba akrylowa jednowarsteowa firmy luxens. Co prawda malowalismy dwa razy a jedne drzwiczki nawet 3 razy ale super się nakłada i rozprowadza wałkiem o przede wszystkim expressowo schnie :)
 
reklama
Do góry