reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe kąciki/pokoiki

reklama
Marcioszek w rzeczy samej :) tylko inne zdjęcie znalazłam robione od strony fotela ;) różne mieliśmy typy ale ostatecznie yo nam najbardziej przypasilo :) tylko my będziemy mieć ciemne mebelki no i więcej zieleni niż pomarańczy ;)
 
My mamy granatowe łóżeczko turystyczne, więc dodatki prawdopodobnie będą granatowe i czerwone. Jak uda mi się wygospodarować czas( bo jednak Kuba będzie już z nami jak będziemy się przeprowadzać), to na suficie chcę namalować coś takiego :

8b55c1a456c01ceabec7c11c5db4a6b6.jpg
 
ej, wypraszam sobie... :-p:-p:-p:-p lampa to zbędny wydatek, mój dom:
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    11,4 KB · Wyświetleń: 87
  • 2.jpg
    2.jpg
    6,2 KB · Wyświetleń: 76
  • 3.jpg
    3.jpg
    7,2 KB · Wyświetleń: 84
  • 4.jpg
    4.jpg
    11,7 KB · Wyświetleń: 87
Juuuupi sprige widze ze sama nie jestem. U siebie w pokojach w kaliszu mieszkalam 2 lata i ani jednej lampy nie mialam. Tu mam w kuchni bo babcia nam dala kase i stwierdzilam ze kupie to na co mi zawsze szkoda. Kupilam wiec lampe do kuchni i lustro do lazienki. Na korytarz mama nam planuje kupic lampy. A reszta zarowy :p
 
reklama
Do góry