reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe kąciki/pokoiki

Ja też nie mam firan, ale nasze pokoje mają niewiele ponad 2 metry wysokości, na parterze, więc jeszcze z firanami to już w ogóle by było ciemno jak w dupie... W pokoju z TV mam firaneczkę zrobioną przez mamę na szydełku, a w sypialni rolety podnoszone na dzień :tak:
 
reklama
U nas właśnie juto facet będzie montował roletę dzień-noc. Bardzo szybko to poszło. Wczoraj zrobił pomiar a już dziś zadzwonili że jutro montaż. Ale prosiłam specjalnie żeby to było szybko bo w przyszłym tygodniu pewnie do tego szpitala pójdę. Powiedziałam że ciężarnej się nie odmawia i nie odmówili :D
Aha i dzisiaj dodzwoniłam się do tapicera i jestem trochę zła. Mamy sofe gdzie trzeba wymienić sprężyny i obicie bo mi kolor nie będzie pasował na nowe mieszkanie. Miałam plan że na święta wszystko będzie na tip top. I dupa bo mają takie obłożenie że najwcześniej styczeń wchodzi w grę. A jak dzwoniłam w lecie to mówił że parę dni i zrobione. A teraz trzeba się na listę zapisywać.

Jeszcze się pochwale że mojemu M. umowę przedłużyli w nowej firmie. Zaczął od 1 sierpnia i teraz już dostanie umowę na stałe i sporą podwyżkę :D
Cieszę się zwłaszcza w obliczu mojej mniejszej kasy na macierzyńskim.
 
Yggam- super, że z roleta poszło tak szybko no i gratulacje dla męża.
A może jakimś kocem czy czymś takim przykryjesz zanim tapicer jej nie zrobi.
 
yggam, to gratki dla męża! super!

agulqa, wrzucę jutro fotki poszczególnych okien, bo dziś już ciemno, a zrobionych nie mam :tak:
 
Jezyk no tragedii nie ma z ta sofa bo ona tak ogólnie nie jest taka stara. Tylko ja sobie wymyśliłam że ma być inaczej i jestem zła że nie będzie od razu tak jak chciałam. Ogólnie plan był taki że tapicer zabierze ją że starego mieszkania i odnowioną zawiezie na nowe. A tak to będziemy ją dwa razy musieli po schodach nosić ;)
 
Yggam no co ty ze tapicer takie wzięcie ma?! Mnie czeka fotel, ale nam die nie spieszy, no ale zrobić trzeba bo wygląda jsk nieszczęście
Gratulacje dla dziada :) dobra wiadomość w tym okresie :)
 
Sylwi dokladnie. Ja mega doceniam to ze u siebie jwstem i nikt mi dupy nie truje i robie wszystko po swojemu. Drzwi mam do gabinetu czyt. Graciarni, sypialni lazienki i wc tyle ze przyda sie odswiezyc, ale moze sama sprobuje na wiosne. Zarowki i firanki mi nie przeszkadzaja :p daje rade. Mam gdzie spac i na czym jesc ;-)

Nulini ma w sypialni tez tylko rolete, wieczorem zaslaniam rano odslaniam i jest spoko. W kuchni to samo. Reszta poki co mnie gila :-D

Yggam lipa z tapicerem. Ale supef ze z praca tak wyszlo. Ja sie troche o robote Ł boje. Niby umowe ma od wrzesnia na rok ale u nich cos cyrki ostatnio sa :-\

Jezyk ja wlasmie tak mam zrobione. Poprzedni zostawili kanape. Ja ze poki co kasy niw mam to ja zostawilam i okrylam bezowo brazowym kocem. Poki co jest ok. Bedzie siano, bedzie nowa :p

Sprite ok to czekam na foty :-)
 
Ja bym firany chciała dojrzalam w końcu do takich ******* haha bo nigdy nie lubiłam... Mój nie lubi ale będę musiała go namówić :-D

Przemeblowalismy pokój dziewczyn :-D wygospodarowalam miejsce trzeba teraz ściankę postawić, skręcić komodę wstawić łóżeczko *******y itp i będzie gites majonez :-D
 
reklama
Do góry