reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe kąciki/pokoiki

Moja szwagierka np firan nie uznaje bo jak twierdzi "to wiocha" a dla mnie okno bez firanki wygląda pusto, coś muszę mieć powieszone chociaż sznurki jak u Oli
 

Załączniki

  • 1414513467331.jpg
    1414513467331.jpg
    13,8 KB · Wyświetleń: 97
reklama
Ja też lubię firanki, bez nich okno wydaje się takie łyse, jakby nikt nie mieszkał.

Podoba mi się też roleta rzymska taka z firankowego materialu, to wtedy bez firan.
 
Ostatnia edycja:
doggi mi tez jest pusto i tak nijak. smutno.
ale na ta chwile nie mamy nigdzie bo wole sie skupic na kupnie lozeczka itp dla malego. niestety na 4 pokoje w tym jedno wielkie okno balkonowe na cala sciene troche kasy pojdzie. na korytarzu dalej brak szafki na buty, wieszaka itp. wiec wole sie na tym skupic ;)

rolety rzymskie tez mi sie podobaja, pod warunkiem ze ktos taki styl trzyma w mieszkaniu ;)
 
o nie, ja firan nienawidzę. tzn. takich klasycznych na całe okno.
w sypialni i "salonie" mam tylko zasłony (w dzień okno bez niczego, bo zasłony są oczywiście po bokach). u młodego roletę z takiego materiału, który nie przepuszcza światła, ale to taka zwykła szara roleta przez dzień oczywiście widoczna tylko jakieś 10 cm od góry i w kuchni rzymską, przez dzień również widoczną jakieś 15-20 cm. rzymska z materiału, nie z firanki (i wcale nie była droga, kupiona w leroy merlin).

w poprzednim mieszkaniu miałam w oknach metalowe żaluzje białe, a w kuchni czerwone, bo też moja kuchnia była czerwona ;-). ale teraz mi lepiej z gołym oknem :tak:
 
Sprite ja w salonie np moglabym miec wlasnie po bokach zaslony i od gory tylko takie hmmm nie wiem z materialu od zaslon takie pomarszczone ladnie. Ale by cos bylo, by golizny nie bylo takiej ;-) no i okna na blysk wtedy.
Moze wrzucisz zdjdcia jak u Ciebie poszczegolne okna sie prezentuja bo ja inspiracji sxukam ;-)
 
reklama
Moja sąsiadka ma np. rolety tzw. "dzień noc" fajnie wyglądają, ale niestety też drogie.

Agulqa ja mieszkałam przez pół roku bez podłóg na betonie, bez wyszlifowanej gładzi, bez mebli, mieliśmy tylko wersalkę i starą szafę i stare meble kuchenne, gołe żarówki w oprawkach, brak drzwi wewnętrznych, na poddaszu hulał wiatr i były gołe krokwie, a co najważniejsze bez łazienki i bieżącej wody przez rok.

Dało się. Najważniejsze, że na swoim.
 
Do góry