reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe kąciki

reklama
Muszę się do mojego architekta wnętrz uśmiechnąć za jakiś czas - dobrze mieć takowego w rodzinie i wymieniać z nim usługi barterowo :p Zastanawiam się tylko nad funkcjonalnością takiego rozwiązania, czy to jest wygodne przy maluchu wyjmowanie go z tak zabudowanego łóżeczka itp
 
Muszę się do mojego architekta wnętrz uśmiechnąć za jakiś czas - dobrze mieć takowego w rodzinie i wymieniać z nim usługi barterowo :p Zastanawiam się tylko nad funkcjonalnością takiego rozwiązania, czy to jest wygodne przy maluchu wyjmowanie go z tak zabudowanego łóżeczka itp
jasne konsultuj, oni się znają lepiej :) weź też pod uwagę, że pokój (chyba) robisz na dobrych kilka lat, a jak maluch będzie miał 3 latka to rzadko będziesz go wyciągać ;)
 
Malinka mi tez sie marzy zmiana. W tej chwili jestesmy na 45,2 ale zdecydowanie mamy za duzo rzeczy na takie mieszkanie a jeszcze jakby tu dzidzia miala dojść... Mamy tylko mijsca tyle co na lozeczko i jak wywale biurko to postawic tam mozna komode z ssufladkami taka niska na ubranka.wiecej miejsca brak..heh[emoji3] ale mam nadzieje,ze zmienimy przed narodzinami. Ide juteo dowiedziec sie jaka rata wyszlaby za kredyt za dom bo ze zdolnosc mamy to juz wiem,ale teraz pytanie czy nas nie zabije rata miesieczna przy kosztach utrzymania domu a kredyt 25 lat to roznie może byc z praca itd... Dlatego mam nadzieje ze udzwigniemy rate.
Wy tez cos szukacie?

f2w3d5qpcxdadmvl.png
 
Ladniusie to ale nie zmiesci nam sie[emoji26]najzqyklejsze lozeczko z jak najmniejszym bokiem tu musimy miec jak cos

f2w3d5qp9176557x.png
 
reklama
My równiez pokoiku nie będziemy urządzać, bo nie mamy warunków. Posiadamy tylko dwa pokoje i oba juz są zajęte :-) Mały pokój ma córcia i w nim urzęduje ( a rok temu robiliśmy jej remont) , więc maleńswo bedzie zapewne z nami póki co. Muszę tylko wymyśleć gdzie łóżeczko wstawić bo ciasno strasznie.
 
Do góry