reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe kąciki

A ja sie zastanawiam jak yo jest jak tv bd wisiał niedaleko lozka? No nir bd go uruchamiac jak dzidzi bd w lozku(drugi tv w innym pokoju wiec spox) ale ja chce kupić loxko które sir pod oknem nie zmiesci... I tylko tam jest miejsce... Buuu

f2w3d5qpejjazbt8.png
 
reklama
Ja taką komodę, łóżeczko i przewijak znalazłam za niecałe 800 zł na all. Są różne wersje kolorystyczne ale ja stawiam na biel, a 3 ściany jasno szare i jedna taka blado różowa albo wszystkie szare i sufit różowy :pp
 

Załączniki

  • cc378b7b4c2284e68b949ab9d6dc.jpg
    cc378b7b4c2284e68b949ab9d6dc.jpg
    76,3 KB · Wyświetleń: 194
Ja taką komodę, łóżeczko i przewijak znalazłam za niecałe 800 zł na all. Są różne wersje kolorystyczne ale ja stawiam na biel, a 3 ściany jasno szare i jedna taka blado różowa albo wszystkie szare i sufit różowy :pp
obie opcje będą wyglądać super, jedna Dziewczyna już nam pokazała szare ściany ale z miętowym sufitem, wygląda ekstra. więc róż tez będzie super.

my na początek w sypialni będziemy mieć łóżeczko (białe) a ściany mamy białe i jedną miętową.
 
obie opcje będą wyglądać super, jedna Dziewczyna już nam pokazała szare ściany ale z miętowym sufitem, wygląda ekstra. więc róż tez będzie super.

my na początek w sypialni będziemy mieć łóżeczko (białe) a ściany mamy białe i jedną miętową.
Wlasnie ta dziewczyna mnie zainspirowała do kolorowego sufitu :)
Muszę przegadać tą opcję jeszcze z mężem i zobaczymy ;)

No i my tez najpierw bedziemy z małą w jednym pokoju, mniej biegania w nocy i tak zapobiegawczo będziemy mieli ją zawsze obok ;)
 
aga6 pewnie tak jest wygodniej, ja starszego syna też miałam najpierw w jednym pokoju, a od 7 miesiąca życia spał już sam w swoim pokoju. ale nawet jak spaliśmy w jednym on spał w swoim łóżeczku i od zawsze jest nauczony samodzielnego zasypiania. na dobranoc chwila rozmowy, książeczka, bajeczka całusy i przytulani i zostaje sam w ciemnym pokoju i zasypia.
 
No ja też od początku chcę uczyć usypiania w łóżeczku i najlepiej właśnie samodzielnego bo później ciężko oduczyć bąbelka ;)
 
U nas tak samo od 6 miesiąca spał w swoim pokoju. Jak szlam spać to otwierałam do niego drzwi by lepiej go słyszeć w nocy, choć byłm tak wyczulona że odrazu byłam na nogach jak zapłakał :)
 
Tez chce szarość i biel. Ale raczej wszystkie będą białe i jedna szara. Poszaleje z dodatkami u maluszków z tym łatwo ;)
 
U nas też biel i szarości. Wydawalo mi się, że wklejałam tu projekt, a jednak nie:

1479384156-vtchbb.jpeg

1479384186-kp32es.jpeg

1479384236-4eswsd.jpeg


Zabudowy nad łóżeczkiem nie robimy na razie, za to zabudowana szafą będzie ta wnęka pod skosem widoczna na wizualizacjach. Mają fronty dopasować do wybranych mebelków:

1479383991-3qp2nh.jpeg

1479384002-fwyenq.jpeg


Tabliczkę z imieniem można zamówić osobno więc na szafie też będzie i jakoś to powinno zagrać. Tapeta będzie inna niż na wizce:

1479384058-ipra1l.jpeg





Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aaaaa... Ty już masz gotowy pokoik? Przerażacie mnie dziewczyny bo ja nawet nie jestem zdecydowana co gdzie i jak :p tylko jakieś zarysy w głowie..
Ale co by nie było pokoik cudny <3
 
Do góry